Jump to content
Dogomania

~ JUŻ psiaki w swoich domkach :) maleńka mamusia i dzieci


malagos

Recommended Posts

3 godziny temu, malagos napisał:

Od jutra ma być już cieplej, więc i ja się przestane martwić.

Kciuki proszę trzymać, ale za mnie - w poniedziałek na 7,30 szef nas, kilka osób, wezwał na dywanik. Wóz albo przewóz :(

Trzymam też kciuki, niefajne posunięcie szefa. Na taki dywanik trzeba od razu wzywać a nie męczyć ludzi przez weekend:( No i wzywanie pojedynczo jest ok a  takie hurtowe jakoś niefajnie wygląda.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Podwyżki już były,  od stycznia kilka osób dostało po ...50 zł. Ja, po 31 latach pracy w tej firmie, wyskształcenie wyższe i podyplomowe, mam nadal, od stycznia 2016 roku, 2.000 zł brutto, bo wliczyli dodatek 300 zł i stażowe, a do ręki 1860 zł miesięcznie. Szef mnie nie lubi :( Odmówiłam , właściwie jutro odmówię, wykonania zadania, jakie nałożyła nam firma (ja i 3 inne osoby), bo nie jestem w stanie wykonać.

"Statystów, którzy chcą dotrwać do emerytury, pozbywamy się" - powiedział w styczniu.

No dobra, nie zawracam głowy, to wątek Maminki :) Zaraz pójdziemy do sadu i pooglądamy psiaki. Wczoraj dzwoniła pani w spa rawie Pikusia, i jak gadałyśmy, powiedziałam o szczeniakach. Przesłałam zna jej prośbę zdjęcia i pani zaklepała jednego, jest nimi zachwycona. Pani z Legionowa, to po mojej stronie Warszawy, nie tak daleko. Oczyiście, nie za bardzo wierzę ludziom, ale...

Link to comment
Share on other sites

Maluchy jeszcze nie jedzą same, bo nie dokarmiam - są takie kluski  z nich, że ho ho. Ale rzeczywiście za kilka dni zacznę nosić jedzonko. Najmniejsza jest jasna sunia, dwaj chłopaczkowie są więksi, i to nie będą miniaturki :)

Zobaczcie, ile u nas w sadzie śnieimageproxy.php?img=&key=fb990b1e378caf02gu :)

 

20190224_111758_resized.jpg

20190224_111942_resized.jpg

20190224_112211_resized.jpg

 

20190224_112126_resized.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I jak je nazwiemy?

Zapytajcie proszę swoich wetów, czym je można odrobaczyć i kiedy, czym matkę, i czym i kiedy zaszczepić.

Każdy z moich znajomych ma inną radę, i podaje środki z tak górnej półki, ze u nas w hurtowni ich nie ma :(

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, malagos napisał:

I jak je nazwiemy?

Zapytajcie proszę swoich wetów, czym je można odrobaczyć i kiedy, czym matkę, i czym i kiedy zaszczepić.

Każdy z moich znajomych ma inną radę, i podaje środki z tak górnej półki, ze u nas w hurtowni ich nie ma :(

Ja bym zapytała dr Magdy

Link to comment
Share on other sites

Cudowna malagosiowa rodzinka cudowna Mamunka i dzidzie

 stookorsci ciesze ze jeden maluteczek

choc jeden narazie moze bedzie mial domcik

 Ciociu Malgosiu

 szuje w pracy wszedzie i paskudy

 wszedzie

czasem trzeba udawac ze sie nie slyszy nie widzi takiego paskuda ...

 samo zycie samo zycie

Link to comment
Share on other sites

Oj tak...

właściwie to nas wezwał, bo sam zaraz pojechał do Warszawy na dywanik. Nie wykonam zadania, które na mnie nałożono, bo nie jestem w stanie, i 4 innych pracowników też nie wykona. Postraszył nas zwolnieniami, ja się odważyłam powiedzieć kilka słów, o lekceważeniu, złym traktowaniu itp. i czekam nadal na rozwój wydarzeń.

Próbuję podpytać dr Magdę o te odrobaczenia i szczepienia, ale dziś nie odbiera tel. Dowiem się później, ale moze byc to Pratel, a to Tomek ma i podamy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, malagos napisał:

Oj tak...

właściwie to nas wezwał, bo sam zaraz pojechał do Warszawy na dywanik. Nie wykonam zadania, które na mnie nałożono, bo nie jestem w stanie, i 4 innych pracowników też nie wykona. Postraszył nas zwolnieniami, ja się odważyłam powiedzieć kilka słów, o lekceważeniu, złym traktowaniu itp. i czekam nadal na rozwój wydarzeń.

Próbuję podpytać dr Magdę o te odrobaczenia i szczepienia, ale dziś nie odbiera tel. Dowiem się później, ale moze byc to Pratel, a to Tomek ma i podamy.

Brawo, trzymaj się dzielnie! Tak trzeba

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Maluszki mają się dobrze, Maminka ma apetyt niesamowity! ślicznie dba o dzieciątka, są grubiutkie i mają gęsta piękną sierść. Dr Magda oddzwoniła wieczorem, bo nie zabrała telefonu do pracy, poradziła co podać, a najlepiej, gdyby Tomek podjechał do niej do gabinetu, to da wydzielone dawki na odrobaczenie i coś na odpchlenie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...