Jump to content
Dogomania

~ JUŻ psiaki w swoich domkach :) maleńka mamusia i dzieci


malagos

Recommended Posts

Wczoraj jeden z maleńkich chłopaczków był prawie na zewnątrz, wychylał się ciekawie na boży świat :) Maminka próbowała go zawrócić, popychała wręcz nosem do budki, ale powiedziałam jej, ze już tak jest z dziećmi, muszą zacząć opuszczać gniazdko :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dziś była mroźna noc, -8 pokazał termometr. Mam tylko nadzieję, że budka ocieplona styropianem i ze słomą nie wyziębi maluchów :(

Raniutko jak byłam z jedzonkiem, maluszki były pochowane w głębi budki.

Doszły wpłaty od MALWA i jaknamałpa, dziękuję, dopisuję w pierwszym poście :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, malagos napisał:

Od jutra ma być już cieplej, więc i ja się przestane martwić.

Kciuki proszę trzymać, ale za mnie - w poniedziałek na 7,30 szef nas, kilka osób, wezwał na dywanik. Wóz albo przewóz :(

689530295_kciuki1.jpg.e089a556ac307b84add42d03939ad3e5.jpg       kciuki.jpg.d50ac265b67d054dc724824bfb19453f.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, malagos napisał:

Od jutra ma być już cieplej, więc i ja się przestane martwić.

Kciuki proszę trzymać, ale za mnie - w poniedziałek na 7,30 szef nas, kilka osób, wezwał na dywanik. Wóz albo przewóz :(

Malagosku, trzymam w intencji, żeby dla Ciebie było najlepiej :*).

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam i czytam wieści. Maluszki ok ,więc super wiadomość! A wezwanie do szefa...hmmm tak to stresik, jeżeli nie wiemy o co chodzi. A jak mamy domysły to przygotować się do odparcia ataku. J to mam raz w tygodniu:) no cóż. Przyzwyczajam się ,ze nie wszystkim da się dogodzić jednocześnie. Wierze, ze karma wraca.Czyńmy dobroć .Trzymam kciuki.Powodzenia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, malagos napisał:

Od jutra ma być już cieplej, więc i ja się przestane martwić.

Kciuki proszę trzymać, ale za mnie - w poniedziałek na 7,30 szef nas, kilka osób, wezwał na dywanik. Wóz albo przewóz :(

Zawsze jest lepiej wiedzieć na czym się "stoi". U mnie w firmie sytuacja też nieciekawa, tylko niewiadomo ile to wszystko jeszcze potrwa 2 miesiące, a może dwa lata ? Praca w takiej atomsferze jest bardzo trudna. Jakby powiedzieli po wakcjach was zwolnimy to by przynajmiej  mozna było coś zaplanować, ale u nas jak dadzą wypowiedzenia to raczej z dnia na dzień :(.

To żadne pocieszenie dla Ciebie, ale wierzę, że u Ciebie będzie dobrze. Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...