Jump to content
Dogomania

~ JUŻ psiaki w swoich domkach :) maleńka mamusia i dzieci


malagos

Recommended Posts

7 minut temu, Dusia-Duszka napisał:

Przyznam, że te maleńkie uratowane życia dają pociechę wśród dogo wątków, na których potworne żniwa śmierci szczeniąt zbiera parwowiroza :(

tak ciociu tak

 nasze serca juz ledwie ledwie

 z tego losu okrutnego przecie

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Dusia-Duszka napisał:

Przyznam, że te maleńkie uratowane życia dają pociechę wśród dogo wątków, na których potworne żniwa śmierci szczeniąt zbiera parwowiroza :(

Masz rację. Jest ponurym żartem, że te szczeniaki zostały wyrzucone w zimie do lasu, a te pokonane przez parwo, "znalazły opiekę", bo zostały oddane do schroniska. Dla szczeniaków, większość polskich schronisk, to prawie pewna śmierć. 

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj zabrakło mi lajków, ale i dziś nie mogę ani jednego dać?...

Ale wszystkim ogromnie dziękuję za zaglądanie i oferowaną pomoc :)

wybiorę się za chwilkę do sadu, do niunusiów. Wyciągnę z budki i zrobię zdjęcia każdej mordeczce. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, malagos napisał:

Wczoraj zabrakło mi lajków, ale i dziś nie mogę ani jednego dać?...

Ale wszystkim ogromnie dziękuję za zaglądanie i oferowaną pomoc :)

wybiorę się za chwilkę do sadu, do niunusiów. Wyciągnę z budki i zrobię zdjęcia każdej mordeczce. 

Spokojnie. Nic na siłę. Myślę, że od kiedy są u Ciebie, to im się naprawdę nigdzie nie spieszy :))) Dajmy im wyprzystojnieć na mleku, wreszcie sytej Maminki. 

Link to comment
Share on other sites

Maminka. Wspaniale pasuje to do super psiej matki. Ileż ona musiała wycierpieć głodu, bólu zimna, strachu. Wszystkie te najtragiczniejsze uczucia były jej udziałem :( Wielkie dzięki malagosiu, że pochyliłaś się nad jej nieszczęściem i przygarnęłaś całą gromadkę. Wielkie dzięki i uznanie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Poker napisał:

Nie wiem czy na tym etapie życia dobrze jest wyciągać szczeniaki. Dobrze,że sunia ich nie odrzuciła czując obcy zapach. Socjalizacja z człowiekiem jest potrzebna za 2 -3 tygodnie.

my w dzieciństwie zawsze wyciągałyśmy szczeniaki, nigdy żaden z tego powodu nie został odrzucony

 

Malagos, w takim razie jak karmy nie chcesz to podeślij chociaż konto, dorzuce do weta :) :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Sowa napisał:

Sunia miała kontakt z ludźmi, nie jest zdziczała, poznała zapach Malagos, sama na własnym futerku przeniosła też ten zapach na szczeniaki, odrzucenie nie grozi na pewno.

OK, jak Sowa tak pisze , to nie pozostaje nic innego jak się zgodzić.

Przeleję na sunię i maluchy 5 dyszek.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, elik napisał:

Maminka, to najwspanialsze imię dla tej suni :)     Maminka Wspaniała  966913807_serce9bijce.gif.0c8eec876fe908aea05032d0376328d3.gif    Wspaniale opiekowała się swoimi maluszkami :)

             Najcudowniejsza Maminka na swiecie

sciskuniamy tulinkamy

to imionko ogromnie pasuje do malenkiej

Link to comment
Share on other sites

Maluszki wyciągnęłam do przedsionka budki, Maminka bardzo je ogarniała, lizała, była niespokojna. Ale szybko zrobiłam zdjęcia i wsadziłam z powrotem w głąb budki. Małe są wielkie! i takie kluchy z nich :)

Najmniejsza jest sunia, taka ślicznie ruda, jak matka, ale też największa z niej krzykaczka!  Chłopaki są podobni do siebie, jeden ciemniejszy, ale nie czarny, jak na początku się wydawało. Posapywały tylko i spokojnie poddały się zdjęciom i dłoniom Tomka :)

 

20190217_151339_resized.jpg

20190217_151345_resized.jpg

20190217_151316_resized.jpg

20190217_151323_resized.jpg

mały 2.jpg

mały2.jpg

  • Like 6
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...