Jump to content
Dogomania

Problem z pazurkami


Joanienka

Recommended Posts

Mój Yoruś ma problem z pazurkami. Z powodu przyjmowanych leków ma często wiotkie nogi, często nimi powłóczy, chodzi smętnie i wolno. Do tej pory nie sądziłam, że to kłopot ale ostatnio okazało się, że starł pazury tak mocno (dwa na lewej łapie przedniej), że uszkodził tą żyłkę w środku.... Wizytę u weta mam umówioną na poniedziałek. Doraźnie odkaziłam pazurki wodą utlenioną, przyłożyłam gazę, okleiłam plastrem i na to nałożyłam dziecięcą skarpetkę (zsuwała się więc jeszcze na to gumka do włosów). Starałam się aby nie zsuwało się ale jednocześnie żeby za mocno go nie ściskało... W mieszkaniu smugi krwawych śladów :( czy coś jeszcze mogłam zrobić? Najgorsze jest to, że jak ktoś źle pazura obetnie jednorazowo to mały kłopot, zagoi się i już. A tutaj on cały czas będzie podrażniał i dobijał tą ranę tym szuraniem nóg :( a na spacerze to ja już w ogóle nie wiem.... chyba na trawnik przed blokiem? Rany boskie, a on nie będzie chciał i będziemy tak pewnie godzinę stali aż mu zwieracze puszczą :(  Kiedy te wszystkie kłopoty się skończą....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...