Jump to content
Dogomania

Wszystkie maluszki już w DS! Worek, a w nim pięć 3-miesięcznych szczeniąt - te miały szczęście i ktoś je znalazł


Ewa Marta

Recommended Posts

18 godzin temu, ewu napisał:

Loluś zarezerwowany, dwie sunie też.Czyli na razie mamy ewentualne ds dla trzech bąbelków ale to jak wiadomo póki nie pójdą nic pewnego.W niedzielę miałyby jechać do domków bo minie kwarantanna po pierwszym szczepieniu.

Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.03.2019 o 19:39, ewu napisał:

Loluś zarezerwowany, dwie sunie też.Czyli na razie mamy ewentualne ds dla trzech bąbelków ale to jak wiadomo póki nie pójdą nic pewnego.W niedzielę miałyby jechać do domków bo minie kwarantanna po pierwszym szczepieniu.

680908293_kciuki1.jpg.217235ccc196525296704f12c4da1a02.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dwie sunieczki w niedzielę jadą do domów. Niestety Pani zrezygnowała z adopcji Lolusia.

Nie będę komentować całej sytuacji. Niektórzy nie mają klasy i tyle...:(

Od wczoraj przejachałam z córką i wnukami śpiącymi wfotelikach ponad 200 km. Wszystko wizyty pa dla szczylków.

Niestety tylko dwie udane.

Śliczne bąbelki to wydzwaniają , człowiek jedzie i porażka:(

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, ewu napisał:

Dwie sunieczki w niedzielę jadą do domów. Niestety Pani zrezygnowała z adopcji Lolusia.

Nie będę komentować całej sytuacji. Niektórzy nie mają klasy i tyle...:(

Od wczoraj przejachałam z córką i wnukami śpiącymi wfotelikach ponad 200 km. Wszystko wizyty pa dla szczylków.

Niestety tylko dwie udane.

Śliczne bąbelki to wydzwaniają , człowiek jedzie i porażka:(

Basiu!Nie mówże tylko dwie.To aż dwie.Trzymam kciuki.Pozdrawiamy wraz z cudownym,kochanym Bulinkiem.

Link to comment
Share on other sites

Po powrocie z pogrzebu pojechałam na pa dla Lolusia.Jechałam bardzo pozytywnie nastawiona ale teraz jestem rozdarta.

Rodzina  ok natomiast mieszkanie tak brudne i ponure ,że chciałam stamtąd jak najszybciej wyjść. Dwie  dorosłe córki , Pani i Pan.

Niby ludzie bardzo w porządku ale czy będzie się chciało spacerować z pieskiem jak ma się problem z posprzątaniem.

Pozornie wszystko ok. Ciągle ktoś jest w domu, kupili dobrą suchą karmę, jedna córka mieszka piętro wyżej ma dwuletniego pieska, jest technikiem weterynarii.Ta Pani bardzo mi się podobała. Natomiast ten brud i zaniedbanie mieszkanie były dla mnie trudne do akceptacji. Ktoś powie ,że to bez znaczenia, może ja jednak się mylę:( Nie wiem co robić:(

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, ewu napisał:

Po powrocie z pogrzebu pojechałam na pa dla Lolusia.Jechałam bardzo pozytywnie nastawiona ale teraz jestem rozdarta.

Rodzina  ok natomiast mieszkanie tak brudne i ponure ,że chciałam stamtąd jak najszybciej wyjść. Dwie  dorosłe córki , Pani i Pan.

Niby ludzie bardzo w porządku ale czy będzie się chciało spacerować z pieskiem jak ma się problem z posprzątaniem.

Pozornie wszystko ok. Ciągle ktoś jest w domu, kupili dobrą suchą karmę, jedna córka mieszka piętro wyżej ma dwuletniego pieska, jest technikiem weterynarii.Ta Pani bardzo mi się podobała. Natomiast ten brud i zaniedbanie mieszkanie były dla mnie trudne do akceptacji. Ktoś powie ,że to bez znaczenia, może ja jednak się mylę:( Nie wiem co robić:(

Basiu!Może być skromnie,ubogo ale nie brudno.Jak jest brudno bez psa,to co będzie przy psie?Dobrze zrobiłaś,że zrezygnowałaś.Istnieje ryzyko,że po jakimś czasie zrezygnują- bo przez psa jest brudno.Szkoda twojego czasu .

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, ewu napisał:

Wyobraziłam sobie Lolusia w tych wnętrzach i się przeraziłam:( Niestety nikt idealny o niego nie dzwoni.

I chyba bardzo dobrze, że się przeraziłaś.

Loluś czeka na swój wymarzony domek i w końcu się doczeka, szkoda tylko Twojego czasu ewu i kasy na paliwo na te bezsensowne domy i telefony , tylko skąd wiedzieć, który do skreślenia bez wizyty .......

Ciągle myślę gdzie trafi Lolcio, ewu na pewno wybierzesz najlepiej :)

Link to comment
Share on other sites

W niedzielę pojechała jedna sunia - Lunka, druga Pani przełożyła termin i nie wiem co mam myśleć:(

Wczoraj byłam na pa dla Figi, myślę ,że domek naprawdę fajny.Muszę tylko jakoś ją dowieźć bo ds bez auta.

Koko zero zaintersowania, Loluś same niewypały:(

 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, ewu napisał:

W niedzielę pojechała jedna sunia - Lunka, druga Pani przełożyła termin i nie wiem co mam myśleć:(

Wczoraj byłam na pa dla Figi, myślę ,że domek naprawdę fajny.Muszę tylko jakoś ją dowieźć bo ds bez auta.

Koko zero zaintersowania, Loluś same niewypały:(

Lunkę usuwam z ogłoszenia. Basiu, masz nowe zdjęcia szczeniaków??

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Basiu, czasami tak jest....One znajdą domki, jestem tego pewna.

Do tego czasu ja wyląduję w psychiatryku:( Dzień w dzień jeżdżę z córką i śpiącymi w aucie wnukami po chałupach i sprawdzam domy, które w 90% są niewłaściwe.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, ona03 napisał:

I chyba bardzo dobrze, że się przeraziłaś.

Loluś czeka na swój wymarzony domek i w końcu się doczeka, szkoda tylko Twojego czasu ewu i kasy na paliwo na te bezsensowne domy i telefony , tylko skąd wiedzieć, który do skreślenia bez wizyty .......

Ciągle myślę gdzie trafi Lolcio, ewu na pewno wybierzesz najlepiej :)

Dziękuję za dobre słowa.

Link to comment
Share on other sites

Miałam awaryjne dt  w Gliwicach w razie gdyby został jeden szczeniaczek.

Niestety wczoraj zabrałyśmy z lecznicy schroniskowej szczeniaczka potrąconego przez auto:(

Leżał tam od soboty...

Jutro jedzie do Krakowa do super ortopedy. Dzisiaj ponownie wet w Gliwicach żeby dostał środki p, bólowe.

Sunieczka ma przetrącone tylne nóżki.

I jak nie oszaleć:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...