Jump to content
Dogomania

Dług został spłacony, Miłka już w swoim domku :)Duże mają gorzej! los się do niej uśmiechnął na krótko, musi wracać do schroniska ,bo jest za... duża, Miłka ,najmilsza sunia, prosi o pomoc!!!


anica

Recommended Posts

I jeszcze raz, spróbuję :)

    Na CITO   potrzebny DT ,/ może być płatny, trudno ,później będziemy się martwić o pieniądze/ dla 6-letniego Onkowatego psa, Lacky ma czas tylko do końca miesiąca i również ,ląduje w schronie :(  

d772483d3b2c8fa5med.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.04.2019 o 12:23, Tyś(ka) napisał:

anico, a gdzie ten psiak obecnie jest? Do kiedy ma czas? Możesz napisać mi na priv, coś pomyślę...

Tyś(ka)  czy coś Ci udało się pomyśleć?   u mnie NIC!  a czas Lackiemy się kończy :(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

I jeszcze raz, spróbuję :)

    Na CITO   potrzebny DT ,/ może być płatny, trudno ,później będziemy się martwić o pieniądze/ dla 6-letniego Onkowatego psa, Lacky ma czas tylko do końca miesiąca i również ,ląduje w schronie :(  

d772483d3b2c8fa5med.jpg

Może kikou miałaby miejsce ? 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.04.2019 o 00:16, b-b napisał:

Zrobię mu zaraz a nowe zdjęcia zawsze można dodać :)

Ma książeczkę czyli ma szczepienia?

 

https://www.olx.pl/oferta/lacky-szuka-domu-domu-takiego-juz-na-zawsze-CID103-IDznT3F.html

Bogusiu, nowych zdjęć nadal nie otrzymałam / pan mówi, ze już lepiej nie potrafi?!  napiszę do Tyś(ki) ale mam tutaj pytanie?   zajrzałam i ogłoszenie jest już archiwalne, czy mogę je jakoś ożywić?  wyróżnić?

Dzwoniłam do p Ani  chciałam się umówić na wizytę po adopcyjną.... p Ania powiedziała ,że jest w pracy i nie może rozmawiać, poprosiłam żeby oddzwoniła jak będzie mogła... nie oddzwoniła!   spróbuję raz jeszcze.... chyba przestaję panować nad emocjamii... już się denerwuję :(

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, anica napisał:

Bogusiu, nowych zdjęć nadal nie otrzymałam / pan mówi, ze już lepiej nie potrafi?!  napiszę do Tyś(ki) ale mam tutaj pytanie?   zajrzałam i ogłoszenie jest już archiwalne, czy mogę je jakoś ożywić?  wyróżnić?

Dzwoniłam do p Ani  chciałam się umówić na wizytę po adopcyjną.... p Ania powiedziała ,że jest w pracy i nie może rozmawiać, poprosiłam żeby oddzwoniła jak będzie mogła... nie oddzwoniła!   spróbuję raz jeszcze.... chyba przestaję panować nad emocjamii... już się denerwuję :(

To musi b-b ogłoszenie wznowić.Jak wznowi to w linku ogłoszenia pod zdjęciem jest ikonka wyróżnienia,trzeba kliknąć i wyróżnić.Wyróżnić może każdy tylko aby ogłoszenie było wznowione.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, anica napisał:

Bogusiu, nowych zdjęć nadal nie otrzymałam / pan mówi, ze już lepiej nie potrafi?!  napiszę do Tyś(ki) ale mam tutaj pytanie?   zajrzałam i ogłoszenie jest już archiwalne, czy mogę je jakoś ożywić?  wyróżnić?

Dzwoniłam do p Ani  chciałam się umówić na wizytę po adopcyjną.... p Ania powiedziała ,że jest w pracy i nie może rozmawiać, poprosiłam żeby oddzwoniła jak będzie mogła... nie oddzwoniła!   spróbuję raz jeszcze.... chyba przestaję panować nad emocjamii... już się denerwuję :(

Ogłoszenie jest cały czas aktywne

https://www.olx.pl/oferta/lacky-czeka-na-swoj-dom-CID103-IDyUL9a.html

 

Pewnie zapomniałaś Aniu ,ze ogłoszenie było podmienione na ogłoszenie od Anuli i Bogusi na promowane po suni , która była pod opieką Poker :)

 

 

Dnia 8.04.2019 o 21:17, b-b napisał:

Bo chłopak dostał promowane ogłoszenie do 11.04 po Kajuni. Anula tak zarządziła kiedy pytałam na jakiego psiaczka przenieś promowanie :)

https://www.olx.pl/oferta/lacky-czeka-na-swoj-dom-CID103-IDyUL9a.html

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Anula napisał:

To musi b-b ogłoszenie wznowić.Jak wznowi to w linku ogłoszenia pod zdjęciem jest ikonka wyróżnienia,trzeba kliknąć i wyróżnić.Wyróżnić może każdy tylko aby ogłoszenie było wznowione.

Anulko, jak zwykle ... Dziękuję kochana moja :)  nie wszystko to jest dla mnie jasne /nie widzę ikonki?? w ktorą trzeba kliknąć i wyróżnić??  ja uż chyba niewiele widzę ??? nie radzę sobie z pewnymi rzeczami, w desperacji... sama zamieścicłóam agłoszemie !

2 godziny temu, b-b napisał:

Ogłoszenie jest cały czas aktywne

https://www.olx.pl/oferta/lacky-czeka-na-swoj-dom-CID103-IDyUL9a.html

 

Pewnie zapomniałaś Aniu ,ze ogłoszenie było podmienione na ogłoszenie od Anuli i Bogusi na promowane po suni , która była pod opieką Poker :)

 

 

 

Bogusiu, kochana zapomniałam!... chybba w ogóle mam problem ostatnio w realnym życiu :(   muszę się zastanowić... jutro pewnie będzie lepiej! Bogusiu, Dziękuję za wszystko :)

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Figunia napisał:

Aniu, przepraszam za spam, ale napisze tu, bo widzę, ze dopiero pisałaś.

Moja tymczaska juz jest w DS. Właśnie wróciłam z wizyty PA.

Relaksuj się Aniu i odpoczywaj, bo Ci się to należy! 

Wspaniałego czasu!

 

 

Aniu, tak jak rozmawiałuyśmy zadzwonię w poniedziałek :)

Link to comment
Share on other sites

Aniu,skopiowałam,aby wyróżnić trzeba kliknąć w okienko z latawcem(wyróżnij to ogłoszenie),dalej pokaże się okienka midi,mini,maxi,trzeba kliknąć jaką wersję sobie życzysz,następnie w okienko zamawiam i płacę.Następnie pokażą się okienka z przelewami z jakiego chcesz skorzystać i kliknąć(ja korzystam z E-przelewu(robię przelew przez internet),następnie pokażą się ikonki z bankami,klikasz na swój bank i dalej wprowadzasz swój nik i robisz automatycznie przelew.

Lacky czeka na swój dom

Wrocław, Dolnośląskie, Fabryczna Dodane o 16:00, 14 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 515923028
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Anula napisał:

Aniu,skopiowałam,aby wyróżnić trzeba kliknąć w okienko z latawcem(wyróżnij to ogłoszenie),dalej pokaże się okienka midi,mini,maxi,trzeba kliknąć jaką wersję sobie życzysz,następnie w okienko zamawiam i płacę.Następnie pokażą się okienka z przelewami z jakiego chcesz skorzystać i kliknąć(ja korzystam z E-przelewu(robię przelew przez internet),następnie pokażą się ikonki z bankami,klikasz na swój bank i dalej wprowadzasz swój nik i robisz automatycznie przelew.

Lacky czeka na swój dom

Wrocław, Dolnośląskie, Fabryczna Dodane o 16:00, 14 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 515923028

Super, Dziekuję Anulko :)

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Anico, przepraszam - ja sama nie wyrabiam ostatnio :(
Posłałam Ci PW, zerknij.

My wszystkie w tym samym klubie ;) odpisałam

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dzwoniłam cztery razy do p Ani, nie odebrała!  dzisiaj odebrał mąż, powiedział że .... żona czuje się źle i nie może ze mną rozmawiać, Miłka czuje się dobrze i wszystko jest dobrze, odpowiedziałam ,że po długim weekendzie chciałabym się umówić na wizytę po adopcyjną - nie ma sprawy odpowiedział, proszę zadzwonić, nie wiem?   mam jakieś ... mieszane uczucia!  nie podoba mi się zachowanie państwa... może jestem przewrażliwiona?!

Link to comment
Share on other sites

anico, pojedziesz na wizytę po/a i wszystko się wyjaśni. Być może faktycznie Pani źle się czuje? Nie nakręcaj się zamartwianiem, wszystko się wyjaśni. Wierzę w to. Ewentualnie może poproś o zdjęcia suni teraz? Może to Ci pomoże w uspokojeniu się?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Poczekam! i tak nie bardzo mam inne wyjście... teraz muszę na CITO martwić się Luckim bo to kochane psisko ma czas tak naprawdę jeszcze tylko dzisiaj, jutro już... bilet tylko w jedną stronę i tak naprawdę to widzę ,że tylko mi zależy czy pojedzie do schroniska?  czy do domku... chyba będzie to na chwilę domek Figuni, nie mamy w tej chwili innego wyjścia Aniu, Dziękuję, będę chyba musiała założyć mu wątek jak radzi Tyś(ka)  i próbować szukać deklaracji na hotelik, bo telefon milczy a zrobiłam Lackiemu jeszcze jedno ogłoszenie :(    zostały mi jeszcze do sprawdzenia dwa telefony z tych które były o Miłeczkę?    zawsze to jakiś cień nadziei???

Link to comment
Share on other sites

Z bazarku:

https://www.dogomania.com/forum/topic/349605-zakończony-pw-prześlę-w-przyszłym-tygodniu-domowe-artykuły-książki-i-kilka-drobiazgów-dla-ciebie-i-dziecka-dla-trzech-psiaków-do-25-marca-godz-2100/

uzbierało się dla Miłeczki 102 zł. Bardzo proszę o wiadomośc prywatną z danymi do przelewu 

Mam nadzieję, że u niej wszystko w porządku... Zawsze można poprosić o przesłanie zdjęcia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, ewu napisał:

Trzeba sprawdzić co u Miłki.

Basiu, będę tego pilnowała!  była u mnie Ulv na szczęście operacja Kraksy się udała ,jest piąta doba i wszystko jest OK , powiedziała ,że również zadzwoni a jak nie będzie odpowiedzi to pojedziemy tam,

Dnia 29.04.2019 o 10:16, Poker napisał:

Może w razie braku miejsca w hotelikach spytać LILUTosi?  Tylko pewnie z kasą krucho.

 

Dziękuję , będziemy pytać , założyłam Lackiemu wątek, zapraszam serdecznie do tego wspaniałego psa :)

https://www.dogomania.com/forum/topic/349855-służyłem-wiernie-kochałem-całym-sobą-i-znowu-mnie-oddali-a-mówili-że-lacky-to-znaczy-szczęściarz-pomożesz-mi/

18 godzin temu, Rubik napisał:

Z bazarku:

https://www.dogomania.com/forum/topic/349605-zakończony-pw-prześlę-w-przyszłym-tygodniu-domowe-artykuły-książki-i-kilka-drobiazgów-dla-ciebie-i-dziecka-dla-trzech-psiaków-do-25-marca-godz-2100/

uzbierało się dla Miłeczki 102 zł. Bardzo proszę o wiadomośc prywatną z danymi do przelewu 

Mam nadzieję, że u niej wszystko w porządku... Zawsze można poprosić o przesłanie zdjęcia.

Bardzo dziękuję za pieniążki Wielki cmokbuziak.gif wysłałam PW

też mam nadzieję, ale w sobotę poprosiłam męża o zrobienie zdjęcia i wysłanie mms ,odpowiedział -dobrze!... i nic :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...