Jump to content
Dogomania

Dług został spłacony, Miłka już w swoim domku :)Duże mają gorzej! los się do niej uśmiechnął na krótko, musi wracać do schroniska ,bo jest za... duża, Miłka ,najmilsza sunia, prosi o pomoc!!!


anica

Recommended Posts

11 minut temu, anica napisał:

Kwota to 166,57 zł Eliczku, nawet nie jestem w stanie,tym razem,  obiecać że będę mogła  pomóc w tym ,bazarku :(    nie mówię ,że Nie!   ale też nie mogę obiecać :(    

Bazarek jest przewidziany dla 3 psiaków - dla Fado 50% i 50  dla 2 Twoich psiaczków  Miłej i Rokyego. Jak podzielisz Twoją część, tak będzie :)

Aniu nie musisz wspomóc i nie stawaj na głowie. Ile uda się zrobić kasy, tyle będzie :)  Będzie kolejny bazarek.

EDIT

Myślałam, że podzielę kwotę pozostałą po Tinusi, ale dzisiaj na spacerze z psami znalazłam bardzo zaniedbaną maleńką sunię z guzem na listwie mlecznej  :(  Muszę się nią zaopiekować, wyleczyć i szukać domku.

20190404_071823.jpg.0df1b9e29c6354a0d8af516da8eb6afa.jpg

Więcej suni możesz zobaczyć na wątku Beni.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Po niedzieli jak wrócę będę mogła napisać, odpowiedzieć na każde pytania, teraz wyjeżdżam na weekend i jeszcze przed wyjazdem ,muszę zająć się Rokym, bo tu też widzę ogromny problem :(   na razie może tylko opiszę ,króciutko Lackyego, to też ... chodząca miłość do człowieka, wielki przytulak, bardzo pogodny, kochający być zawsze blisko człowieka, niestety też jak u Miłki, okazało się ,że jest ... za Duży! :(      kiedyś na początku, córeczka gdzieś była za miastem i w stodole u sąsiadów ,owczarka suka ,się oszczeniła, gdzieś podobno się zerwała i pokrył ją jakiś wiejski pies, więc... gospodarz oddawał szczeniaki ,kto tylko chciał, ... "a że takie słodkie były, takie malutkie "   córcia wzięła dla mamusi, tylko jak już szczeniaczek przestał być... słodki i malutki, okazało się ,że mamusia ma ''chore nogi'' nie może z nim chodzić, najwyżej go wypuści na korytarz!  bo ... przecież chciał wyjść!  a że brama zamknięta?   to przecież, nie moja... wina!  odpowiadała, na nasze pytania :(     kiedyś / jeszcze jak szukałam dla Lackyego domku /  zauważyłam w sklepie mięsnym ,gdzie wykładali takie surowe wp kości do zabrania za darmo, jak ekspedientka wynosiła w torbie dla pani jakieś resztki, które -brzydko pachniały!  spytałam na co to pani?  dla psa! odpowiedziała, a co mam mu dawać jeść?   kiedy on jest ciągle głodny?    pomimo takiego traktowania, Lacky jest ciągle łagodnym, pragnącym bliskości człowieka psem, zachowuje czystość, pewnie pęcherz sobie ,przećwiczył u pani, która powiedziała że... jego wystarczy wyprowadzić 1raz dziennie :(

 Lacky pokazuje się :)

d772483d3b2c8fa5med.jpg

3b6f1181489f6276med.jpg

7b52711efbfb6b0fmed.jpg

I po swoim ukochanym spacerku :)

e8ecc13e412dec4cmed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.04.2019 o 22:48, b-b napisał:

Bardo się cieszę, że małej się udało :)

I moje ogłoszenie Miłeczki usuwam :)

Bogusiu, a można podmienić na Lackyego?

Dnia 31.03.2019 o 19:28, Anula napisał:

Ja zdjęłam ogłoszenie Miłki.

Anulko, to samo , można byłoby podmienić na ogłoszenia dla Lackiego, może też się uda temu wspaniałemu psu! charakter ma równie Anielski jak Miłeczka :) nie wiadomo tylko jak stosunek do psów i kotów?

Dnia 30.03.2019 o 23:37, Alaskan malamutte napisał:

Szczęscia i tylko szczęscia w nowym domku!!!

anico, zdjąć juz ogłoszenie Miłki?

Czy można byłoby w miejsce, Miłki ,podmienić na ogłoszenia dla Lackyego?

Dnia 3.04.2019 o 19:48, beataczl napisał:

jak dobrze,ze wszystko gra ...:)

Już Nie, Beatko, nie może być chyba już inaczej!?  ludzie tak potrafią źle traktować naszych Przyjaciół Mniejszych, że chyba to się nie skończy nigdy :(

21 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

anico, a gdzie ten psiak obecnie jest? Do kiedy ma czas? Możesz napisać mi na priv, coś pomyślę...

Lucky , jest obecnie we Wrocławiu ,ulicy nie pamiętam / ale wystarczy jak zadzwonię i będę wiedziała dokładnie / ta budowa a raczej już pozostałości bo skończyli ,jest na Stabłowickach, okolice tego nowego stadionu, Lacky ma książeczkę jest szczepiony /podobno taki jest wymóg / i podobno do innych psów jest również przyjazny, nie wiadomo jak do kotów?  jak powiedział mi kolega, ostatecznie Lacky może tam ,pozostać do końca miesiąca, trochę dziwna sytuacja ,bo jak poprosiłam o zdjęcia to powiedział że... musi poczekać ,żeby wszyscy poszli, żeby nikt nie widział?    resztę odpowiem jak wrócę w przyszłym tygodniu, Dziękuję za chęć pomocy buziak.gif

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, anica napisał:

Bogusiu, a można podmienić na Lackyego?

 

Aniu tylko musisz mi podać ile on ma lat  i gdzie jest. 

I jaki nr w ogłoszeniu podać?

U mnie Miłka na Opole miała ale tam zainteresowania dużymi psiakami nie ma. 

Na jakie miasto mu zrobić. 

Lepsze zdjęcia też by się przydały:/

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, b-b napisał:

Aniu tylko musisz mi podać ile on ma lat  i gdzie jest. 

I jaki nr w ogłoszeniu podać?

U mnie Miłka na Opole miała ale tam zainteresowania dużymi psiakami nie ma. 

Na jakie miasto mu zrobić. 

Lepsze zdjęcia też by się przydały:/

Bogusiu ,dziękuję buziak.gif chyba najlepiej ogłoszenia  na Wrocław, numer telefonu mój tak jak u Miłeczki, Lacky ma 6lat, posiada książeczkę, jest spokojny, łagodny i potrzebuje kontaktu z człowiekiem, taka duża przytulanka i jest we Wrocławiu, na razie mam tylko te zdjęcia ale poproszę o jeszcze, czy będzie można dodać w przyszłym tygodniu?  :)

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, anica napisał:

Bogusiu ,dziękuję buziak.gif chyba najlepiej ogłoszenia  na Wrocław, numer telefonu mój tak jak u Miłeczki, Lacky ma 6lat, posiada książeczkę, jest spokojny, łagodny i potrzebuje kontaktu z człowiekiem, taka duża przytulanka i jest we Wrocławiu, na razie mam tylko te zdjęcia ale poproszę o jeszcze, czy będzie można dodać w przyszłym tygodniu?  :)

Zrobię mu zaraz a nowe zdjęcia zawsze można dodać :)

Ma książeczkę czyli ma szczepienia?

 

https://www.olx.pl/oferta/lacky-szuka-domu-domu-takiego-juz-na-zawsze-CID103-IDznT3F.html

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.04.2019 o 00:16, b-b napisał:

Zrobię mu zaraz a nowe zdjęcia zawsze można dodać :)

Ma książeczkę czyli ma szczepienia?

 

https://www.olx.pl/oferta/lacky-szuka-domu-domu-takiego-juz-na-zawsze-CID103-IDznT3F.html

Dziękuję pięknie , Bogusiu    i tak Lacky ma książeczkę zdrowia, ponieważ podobno to jest ... wymóg ,zgodnie z przepisami ,psy stróżujące na budowie ,muszą mieć książeczkę zdrowia, jeśli chodzi o zdjęcia to musimy jeszcze poczekać, pan który chodzi karmić Lackygo , z jakichś względów nie chce robić zdjęć jak tam są inni ludzie?!  ja również nie podjadę, to drugi koniec Wrocławia i mam tyle już zaległości, że muszę , próbować telefonicznie! ... tyle czasu poświęcone i Tajga ,też nie pójdzie do domku :(    nie TEN domek! musimy szukać dalej...

Bogusiu, zajrzałam do ogłoszenia i wyświetla mi się , może trzeba wyróżnić ?..

Cytat

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Psy bez rodowodu w Wrocław.

 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, anica napisał:

Dziękuję pięknie , Bogusiu    i tak Lacky ma książeczkę zdrowia, ponieważ podobno to jest ... wymóg ,zgodnie z przepisami ,psy stróżujące na budowie ,muszą mieć książeczkę zdrowia, jeśli chodzi o zdjęcia to musimy jeszcze poczekać, pan który chodzi karmić Lackygo , z jakichś względów nie chce robić zdjęć jak tam są inni ludzie?!  ja również nie podjadę, to drugi koniec Wrocławia i mam tyle już zaległości, że muszę , próbować telefonicznie! ... tyle czasu poświęcone i Tajga ,też nie pójdzie do domku :(    nie TEN domek! musimy szukać dalej...

Bogusiu, zajrzałam do ogłoszenia i wyświetla mi się , może trzeba wyróżnić ?..

 

Bo chłopak dostał promowane ogłoszenie do 11.04 po Kajuni. Anula tak zarządziła kiedy pytałam na jakiego psiaczka przenieś promowanie :)

https://www.olx.pl/oferta/lacky-czeka-na-swoj-dom-CID103-IDyUL9a.html

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.04.2019 o 15:08, beataczl napisał:

trzymam kciuki mocno

Bardzo, bardzo , potrzeba! okok.gif

Dnia 9.04.2019 o 18:18, elik napisał:

Skleciłam bazarek, z którego 25 % dochodu jest przeznaczone dla Miłki. Bardzo serdecznie proszę o udział w bazarku, choćby jego podrzucanie.

<link do bazarku>

Dziękuję ,Elu buziak.gif lecę....

Link to comment
Share on other sites

Za biedunia budunia

  sciskam mocno

 za domek

 za bezpieczenstwo

 Aniu czy masz juz na oku cos ?

 ale chyba nie

 dla dudunia

                              a dla Mileczki jeszcze posle Tobie Aniu pieniazeczki

              z bazareczku zakonczoengo

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.04.2019 o 09:56, anica napisał:

 pan który chodzi karmić Lackygo , z jakichś względów nie chce robić zdjęć jak tam są inni ludzie?!  ja również nie podjadę, to drugi koniec Wrocławia

Anico, dopytałaś może o ulicę? Mam też kawałek, ale jeżeli by mnie wpuścili porobić zdjęcia to mogłabym podjechać.

Link to comment
Share on other sites

Tyś(ka)  kochana przepraszam, ale czasem ,to wydaje mi się...  czas jakoś przyspieszył! nie wiem gdzie mam ręce włożyć :(     Lacky jest na ul Lotniczej 100 i możesz jak najbardziej tam zrobić foty,gdyby Ci się udało podjechać i zrobić mu zdjęcia np dzisiaj,to ten znajomy ma dużur i później w dzień 16kwietnia/ cały dzień ,ale gdybyś mogła w inny dzień to można zadzwonić do mnie i ja poproszę ,zeby uprzedził kogoś to można nawet wyjść z Lackym z ogrodzenie!

Wielki cmok za chęć pomocybuziak.gif

Link to comment
Share on other sites

Bałam się zapeszyć ale myślę.,że Miłka już się zadomowiła i tak zostanie:)

Jak dobrze, że jest szczęśliwa i ma taki fajny dom.

Anica , Ulv gdyby nie Wy Miłka z pewnością nie byłaby tam gdzie teraz jest.

Dziękuję Wam kochane i Wszystkim , którzy wspierali Miłkę:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.04.2019 o 22:00, ewu napisał:

Teraz nowe zmartwienie co będzie z Lackym. Widać, że to taki kochany , dobry psiak.

Ja już spać po nocach nie mogę! :(    muszę odezwać się do Tyś(ki) czy udało się podjechać?

Dnia 11.04.2019 o 10:56, Tyś(ka) napisał:

Anico, dopytałaś może o ulicę? Mam też kawałek, ale jeżeli by mnie wpuścili porobić zdjęcia to mogłabym podjechać.

Tysiu, pisałam ul Lotnicza 100 ,tak jak napisałam można wejść ,tylko gdyby wiedział wcześniej ,to moze udało by mu się podjechać i wyjść z Lackim,

... czas się kończy Lackiemu a tu telefon ,milczy :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...