Jump to content
Dogomania

Dług został spłacony, Miłka już w swoim domku :)Duże mają gorzej! los się do niej uśmiechnął na krótko, musi wracać do schroniska ,bo jest za... duża, Miłka ,najmilsza sunia, prosi o pomoc!!!


anica

Recommended Posts

RozliczONY WYSLANY ! 73 zl z kramku Nadziejkowy dla cudnej Blusi Blusienki- a 5 procent dla Mileczki do 1 marca

dla  Mileczki 15 zl

PROSZE ANUSIU O POTWERDZONKO

NA ZAKONCZOENME KRAMKU

POZDRAWIAM

 ANIU

SERDUCHEM MILECZKE I CALUNKA DRUZYNKE MADZI 

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie teddy szare

..COS WCISNALAM I NIE UMIM USUNAC WIELKIE LITERUSKI ...

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.03.2019 o 10:44, anica napisał:

... nie mogłam sobie darować! /pan był ,bardzo zainteresowany Miłką, dopiero w trakcie późniejszej rozmowy, wyszło ,że Miłka ma być na podwórko/ponieważ w trakcie rozmowy pan sprawiał sympatyczne wrażenie,  zadzwoniłam i spytałam... dlaczego pana przyjaciel ma mieszkać na podwórku?   czy zdaje pan sobie sprawę ,ze pies potrzebuje bliskości człowieka?   że też lubi swoje posłanko w ciepłym miejscu?  kanapę?   .... tak! wiem to wszystko!  niestety jestem alergikiem i mam astmę, moja partnerka jest uzależniona o Owczarków, Owczarkowatych!  poprzednia sunia ,była ze schroniska ,mieszkała z nami 14lat ,na ogrodzie, miała dwie ,dobrze ocieplone budy,  codzienne długie spacery i całe morze miłości, odeszła dwa dni temu...  

A ja Pana rozumiem całkowicie. Może jednak Pan pomyśli o dwóch psiakach? Będą mieć swoje towarzystwo. Plus ważne, aby Pani codziennie pracowała i spędzała czas z pieskiem. To jest utrudnione jak jest brzydsza pogoda, ale się da ;) I są szczęśliwe psy budowe. Oczywiście to nie dom dla Miłki... ale może zaproponować mu innego pieska? Pomysł psa z Wojtyszek to świetny pomysł! A skąd jest ogólnie Pan? Bo mam parę owczarkowatych, które byłyby szczęśliwe z takich warunków, ale są w różnych częściach Polski...

Trzymam kciuki za chętnych na Miłkę - fajnie, że coś się dzieje i jest odzew z ogłoszeń.
Anico, ulv, dajcie znać czy coś z tych spotkań wynika :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Miła ma aktualne ogłoszenie OLX na Wrocław ale nie jest wyróżnione.

https://www.olx.pl/oferta/milka-2-letnia-cudna-spokojna-sunia-czeka-na-swoj-wlasny-dom-CID103-IDyoVWl.html

I teraz podmienione z Kolii na Miłeczkę - wyróżnione do 04.04.19 także na Wrocław.Może podmienić na inne miasto?

https://www.olx.pl/oferta/2-letnia-sliczna-mila-czeka-na-swoj-domu-CID103-IDyW7bO.html

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.03.2019 o 16:02, Tyś(ka) napisał:

A ja Pana rozumiem całkowicie. Może jednak Pan pomyśli o dwóch psiakach? Będą mieć swoje towarzystwo. Plus ważne, aby Pani codziennie pracowała i spędzała czas z pieskiem. To jest utrudnione jak jest brzydsza pogoda, ale się da ;) I są szczęśliwe psy budowe. Oczywiście to nie dom dla Miłki... ale może zaproponować mu innego pieska? Pomysł psa z Wojtyszek to świetny pomysł! A skąd jest ogólnie Pan? Bo mam parę owczarkowatych, które byłyby szczęśliwe z takich warunków, ale są w różnych częściach Polski...

Trzymam kciuki za chętnych na Miłkę - fajnie, że coś się dzieje i jest odzew z ogłoszeń.
Anico, ulv, dajcie znać czy coś z tych spotkań wynika :)

Tyś(ka)  pan jest z Wrocławia, z Biskupina, czy chciałabyś z nim porozmawiać?  może podesłała bym Ci numer telefonu?  może trzeba by też porozmawiać z partnerką?  pomogłabym w wizycie p /adopcyjnej... może wyślę Ci na PW nr telefonu a Ty zdecydujesz po rozmowie z panem?

Dzwonię do Ulv!  pod ziemię się zapadła....co.gifMagdaaaaaaaaaaaaaaaaa

8 godzin temu, Anula napisał:

Miła ma aktualne ogłoszenie OLX na Wrocław ale nie jest wyróżnione.

https://www.olx.pl/oferta/milka-2-letnia-cudna-spokojna-sunia-czeka-na-swoj-wlasny-dom-CID103-IDyoVWl.html

I teraz podmienione z Kolii na Miłeczkę - wyróżnione do 04.04.19 także na Wrocław.Może podmienić na inne miasto?

https://www.olx.pl/oferta/2-letnia-sliczna-mila-czeka-na-swoj-domu-CID103-IDyW7bO.html

 

Dziękuję, Anulkobuziak.gif jak tylko porozmawiam z Magdą na temat jej zdania ?  czy jest jakiś domek ,który można sprawdzać to będziemy mogły, wyróżnić ogłoszenie jeśli nie lub zmieniać na inne miasto???  bo tak ,to nie wiem co robić? wiem że czas goni! że Miłeczka ma go coraz mniej :(   wiem ,że już w piątek miały zapaść decyzje w sprawie operacji Kraksy... pewnie dlatego ,tak trudno jest się skontaktować z Magdą.

Dnia 16.03.2019 o 19:54, Nadziejka napisał:

Wiosenkowe gorace pozdrowionka dla ulv z calunia druzynka lapeczek

Podobny obraz

 

I my Ciebie pozdrawiamy, Ewciubuzki.gif

Link to comment
Share on other sites

 Miłeczka znowu robi rzadsze koopy, ale nie można nazwać tego biegunką, pomimo że jest pod opieką i dostaje jakieś leki na osłonę jelit jak dobrze zrozumiałam, pomimo nawrotów raczej nie jest to nic poważnego?! Magda mówi ,że czeka na wyniki z kału, bo to mogą być lamblie czy coś takiego? zobaczymy? jeśli chodzi o karmę to prosi ,żeby nie kupować tej specjalistycznej /może lepiej jak się później wypowie sama, powiedziała że zajrzy do Miłeczki ,wieczorem / zauważyła ,że Miłka dobrze reaguję na karmę Fitmin - łosoś z ziemniakiem i jeśli można to o taką poproszę / zaraz będę pisała do DoNka /

Jeśli chodzi o adopcje to ... podobno, "dwie rodziny brzmią dobrze"   ale jeszcze jest to do sprawdzenia???    mam nadzieję ,że w tej sytuacji.... gdyby coś nie wyszło... to może z Ty(śką)  porozmawiamy o domku dla innych Onków?   w środę mam nadzieję spotkać się z ULV  i wtedy może spokojniej porozmawiamy o szczegółach? ponieważ teraz jeszcze oprócz operacji Kraksuni, jeszcze rozpoczął się "koci sezon" cokolwiek to znaczy, Magda biega z interwencji na interwencję! i.... chwała jej za to! ;)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, konfirm31 napisał:

Anica, skontaktuj się z DONnką ws karmy. Trzymam kciuki za zdrowie Miłki i za Ulv :). 

Już napisałam do DONki na wątku i na PW  ,przepraszam ale pierwszy raz korzystam z pomocy Skarpety Owczarkowej i jeszcze nie bardzo znam zasadyzawstydzony.gif

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, beataczl napisał:

jest zainteresowanie Miłeczka ... oby cos dobrego sie z tego ,,wykluło", trzymam kciuki!:)

I ja się cieszę! ...tylko ,że Magda już nie tak bardzo, jeden domek to pani w ciąży i Magda, chciałaby znać odpowiedź, co będzie jak np... okaże się ,ze dziecko ma alergię?    a drugi to znowu , małe dzieci, podobno ,Miłeczka jest bardzo pojętna i już , jest trochę "ogarnięta"   ale to ciągle ,za mało!  tak mówi , Magda :) 

... a dzisiaj ,dostałam kolejnego smsa... Witam, czy Miłka zachowuje czystość, i czy zostanie ,sama w domu max 6godź i mam dwa koty czy piesek nie będzie miał z nimi ,problemu jeśli chodzi o akceptację? Pozdrawiam serdecznie - odpisałam zgodnie z prawdą i dodałam , że często się zdarza ,że w nowym otoczeniu, zachowania mogą być inne! ... i na razie ,cisza! :(     .... przepraszam, nie chcę narzekać!... ale sms????  szukając... adoptując, nowego członka ,rodziny?    jakoś?, tak?...

19 godzin temu, b-b napisał:

I ja mocno zaciskam :)

Przyda się! Bogusiu, zawsze dodajesz ducha! ja też mocno ,zaciskamokok.gif  wczoraj jak dzwoniłam do Magdy... aż mi serce waliło, że to może?... że już?... no niestety ,Nie! 

3 godziny temu, paulina83 napisał:

Podrzucę.

Dziękuję ;)

1 godzinę temu, Nadziejka napisał:
Podobny obraz sciskuniam caluni czas

Ściskuniaj, Ewciu! wierzę ,że to pomagaokok.gif

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Nadziejka napisał:
Aniu jak dobrze ze Mileczka i Rokunio maja Was Ciebie i ulv MadzieZnalezione obrazy dla zapytania gify misie teddy

Żeby tylko udało ,nam się pomóc!prosi.gif

Ciocie z Poznania, jest chętny domek na adopcję łagodnego pieska/sunię może być większy, ale Pani się nie upierała, w domu dwoje dzieci , 2,5 i 9lat ,oraz dwa koty, chętnie zgadzają się na wizytę p/adopcyjną ,mieszkanie ale z ogródkiem Poznań- Dębiec, to Pani z tego smsa / nie wytrzymałam i napisałam ,że chciała bym porozmawiać /  Pani brzmi naprawdę dobrze! jeśli możemy pomóc tej rodzinie w poszukiwaniach, proszę o kontakt :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie mam badań o Ulv, nie wiem ile trzeba za nie zapłacić ale kupowałam obróżkę Forestodla Rokunia ,więc pomyślałam i o Miłce, dużo biega ,gdzieś po parkach, łąkach lepiej będzie ją również zabezpieczyć :)

d9a8cec958788a4dmed.jpg

Doliczam 101,92zł do rozliczenia Miłeczki,  nie wszystkie kwoty są jeszcze rozliczone, czekam na przedstawienie rachunków od Ulv, za badania, które sunia miała robione, na razie dla ułatwienia podam rozliczenie konta ,takie jakie mam w tej chwili.

295,oozł wpłaty

231,57zł wypłaty

----------------------

+ 63,43zł  na dz.20,03,2019

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Radek napisał:

Oby wyniki badań były dobre.

I ja jestem ,jakoś tak, przygotowana na 'Dobre wieści' okok.gif  pewnie ,dlatego ,że ona jest ... taka Miła! ;)   tyle w niej radości! tak wszystko rozumie co się do niej mówi, tak szybko się uczy!  to jest naprawdę wyjątkowa sunia :)

11 godzin temu, Nadziejka napisał:

Sciskamy Mileczko cudna

 sciskamy

Podobny obraz

 

Ściskaj, Ewciu z całych sił!  żeby tylko ta wyjątkowa sunia, znalazła ... wyjątkowy domekokok.gif

11 godzin temu, ewu napisał:

Jeśli to lamblie to nie byłoby najgorzej.Mój Elwis je miał nie było problemu z wyleczeniem.

... a ja już się przestaraszyłam!  kiedyś od jakiejś klientki usłyszałam,że jej córka??    podobno zaraziła się zjadając ...zakażonego lambliami banana?!   i że to jest nieuleczalna?  nie do wybicia?   że już będzie musiała się leczyć, zaleczać... całe życie? :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...