Jump to content
Dogomania

Dług został spłacony, Miłka już w swoim domku :)Duże mają gorzej! los się do niej uśmiechnął na krótko, musi wracać do schroniska ,bo jest za... duża, Miłka ,najmilsza sunia, prosi o pomoc!!!


anica

Recommended Posts

22 godziny temu, Anula napisał:

Aniu,umieść linki do ogłoszeń na 1 stronie z prośbą o wyróżnienie.Jeżeli ktoś bedzie chciał pomóc to wejdzie na pierwszą stronę i będzie mógł wykupić wyróżnienie.Jest ciężko przewalać wątek i szukać linku do ogłoszeń.Jeszcze jest dobrze przy każdym linku napisać do kiedy jest ważne wyróżnienie.Jeszcze coś ogłoszenie zrobione przez b-b tak jak przeze mnie mają nasze maile.Ja sprawdzam codziennie czy nie ma zapytania o Miłkę ale jest cisza.

Takie jest zainteresowanie?

Od: dzisiaj 
Do: 20 mar

image;s=94x72

Miłka-2-letnia cudna, spokojna sunia cze...

 Promowane do 7 mar
Statystyki
 Wyświetleń: 102
 Tel: 1
 

Anulko, dziękuję z całego serca! jesteś niezawodna, kochana i Twoje cenne rady się sprawdzają, copains-9247.gif  dałam na pierwszą stronę ,linki z ogłoszeniami, jeszcze tylko uzupełnię w wolniejszej chwili do kiedy są wyróżnione, zrobię rozliczenie i dostałam linka z promocją karmy Fitminn, podobno jest niezła i to średnia półka cenowa?  chcę zobaczyć co tam oferują i kupić Miłeczce,

22 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Ogloszenie zrobione wczoraj..

 

Od: wczoraj 
Do: 28 mar

image;s=94x72

Do adopcji Miłeczka, sunia bez wad!

Za darmo

 0
 
Statystyki
 Wyświetleń: 35
 Tel: 0
 Obserwuje: 0
 

 

Czekam na lepsze zdjęcia...

Dziękuję , pięknie :) głęboko w to wierzę ,że tak jak moja kochana Dosia ,znalazła wspaniałą rodzinę ,do dzisiaj zaglądam na jej wątek, popłaczę sobie po cichutku... żeby za chwilkę ,cieszyć się jej Wielkim szczęściem!... mocno zaciskam, żeby Miłeczce ,też tak się udało0059.gif

14 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Zbiorę wszystkie ogłoszenia Miłki, które znalazłam.

anico, wstaw je na pierwszą stronę. Anula ma rację, że inaczej można się pogubić :)
<<Ogłoszenie na Opole>> - wyróżnione do dnia....
<<Ogłoszenie na Wrocław-Krzyki>> - wyróżnione do dnia...
<<Ogłoszenie na Poznań>> - brak wyróżnienia
<<Ogłoszenie na Wrocław-Psie Pole>> - brak wyróżnienia


Znalazłam też zdjęcia Miłki - jeszcze w schronisku. Myślę, że można je wykorzystać, aczkolwiek sama je wykorzystałam w <<swoim ogłoszeniu>>. Zrobiłam je na Psie Pole we Wrocławiu, ale jak trzeba będzie to zmienię.

Na razie ogłoszenie na szybko, więc tekst taki se. Pomyślę nad lepszym.


589087863_mia1.jpg.89dec8e5698d0979e2e20c1a0a84a03d.jpg

387332338_mia2.jpg.308020f843e3d3222a2f2148a7f804d6.jpg

2120250795_mia3.jpg.d84ae198bb6707f536ecd20cad2da902.jpg

800942978_mia4.jpg.f314ab6e7024443b3a8c1b95888258b5.jpg

1497033463_mia5.jpg.42a320aecd50b9159dd0fbaaa13dade1.jpg

1315615369_mia6.jpg.ea6e5ebbaa62f949a06a7e30ca0b2a63.jpg

 

Invision-Board-France-163.gif Tyś(ka)   aleś niespodziankę zrobiła! wczoraj nie miałam już siły się cieszyć, ale z raz podskoczyłam z radości, Wielki cmok ,kochanaBisous14.gif a skąd Ty takie suuuper foty , wyczarowałaś?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Podmieniłam zdjęcia, jest nawet dwa pobrania telefonu. Niestety, na tak duże miasto jak Poznań  trzeba ogłoszenie wyróżnić, 

 

Od: 26 lut 
Do: 28 mar

image;s=94x72

Do adopcji Miłeczka, sunia bez wad!

Za darmo

 0
 
Statystyki
 Wyświetleń: 53
 Tel: 2
 Obserwuje: 0
 
 

 

Może jakaś dobra dusza wyróżni to ogłoszenie Milusi???

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, ewu napisał:

Aniu kochana strasznie mi muli strona banku. Może później będzie mniej obciążona.

Basiu, nie przejmuj się za bardzo tym, ja zadzwonię dzisiaj, będę chyba musiała Ciebie jednak prosić... bardzo prosić o zdjęcie tego zaświadczenia, wet wyrobił książeczkę zdrowia Miłeczce ale powiedział ,że musi zobaczyć zaświadczenie, pokazał mi jak to wygląda i ponieważ się powołałam na Figunię /Ania sama prosiła ,żeby go pozdrowić ;) /  wyraził zgodę ,że spisze ze zdjęcia ,tamtą książeczkę ,powiedział ,żeby spalić! tak jak mówiłaś ,jest ryzyko! :(   .... powiedział że.... jest do 5tysięcy kary i miał już  wtej okolicy ,takie przypadki  :(

12 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Sunia cudna!! Zdjęcia trochę podrasuję i wstawie do ogłoszenia.

   Nie wiadomo?  czy cudniejejsza? czy kochaniejsza?  loveyy3.gif

12 godzin temu, nulka07 napisał:

Piękna, piekna  ta nasza sunieczka .Spojrzenie mądrego piesia,czujne i kochające.Ech, kto się zakocha, na pewno będzie szczęśliwy mając u boku taką przyjaciółkę.

Jestem przekonana ,że tak będzie!... one nie zawodzą nigdy!  przecież to jedyne ... STWORZENIE NA ŚWIECIE, KTÓRE KOCHA BARDZIEJ ,CIEBIE JAK SIEBIE!!! Amour62.gif

 

15 godzin temu, Asiula_d napisał:

Dzień dobry, odwiedzam i ja i dziękuję za zaproszenie!

Witaj, serdecznie Asiula_dheej.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.02.2019 o 12:43, b-b napisał:

Miła ma na Opole promowane ogłoszenie do 7.03 https://www.olx.pl/oferta/mila-czeka-na-swoj-dom-CID103-IDytp0n.html

Może zmienić je na inne miasto? Bo tutaj nic się nie dzieje :/

Boguniu na razie może zostawimy na Opole bo nie jest bardzo oddalone od Wrocławia tylko podmień na lepsze zdjęcia jeżeli możesz.

Dnia 27.02.2019 o 18:47, Tyś(ka) napisał:

Zbiorę wszystkie ogłoszenia Miłki, które znalazłam.

anico, wstaw je na pierwszą stronę. Anula ma rację, że inaczej można się pogubić :)
<<Ogłoszenie na Opole>> - wyróżnione do dnia....
<<Ogłoszenie na Wrocław-Krzyki>> - wyróżnione do dnia...
<<Ogłoszenie na Poznań>> - brak wyróżnienia
<<Ogłoszenie na Wrocław-Psie Pole>> - brak wyróżnienia


Znalazłam też zdjęcia Miłki - jeszcze w schronisku. Myślę, że można je wykorzystać, aczkolwiek sama je wykorzystałam w <<swoim ogłoszeniu>>. Zrobiłam je na Psie Pole we Wrocławiu, ale jak trzeba będzie to zmienię.

Na razie ogłoszenie na szybko, więc tekst taki se. Pomyślę nad lepszym.


589087863_mia1.jpg.89dec8e5698d0979e2e20c1a0a84a03d.jpg

387332338_mia2.jpg.308020f843e3d3222a2f2148a7f804d6.jpg

2120250795_mia3.jpg.d84ae198bb6707f536ecd20cad2da902.jpg

800942978_mia4.jpg.f314ab6e7024443b3a8c1b95888258b5.jpg

1497033463_mia5.jpg.42a320aecd50b9159dd0fbaaa13dade1.jpg

1315615369_mia6.jpg.ea6e5ebbaa62f949a06a7e30ca0b2a63.jpg

 

Tysiu,bez sensu jest robienie dwóch OLX na Wrocław jedynie ze zmianą dzielnicy.Proponuję Katowice(śląskie);Zielona Góra(lubuskie) zmienić.

11 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Podmieniłam zdjęcia, jest nawet dwa pobrania telefonu. Niestety, na tak duże miasto jak Poznań  trzeba ogłoszenie wyróżnić, 

 

Od: 26 lut 
Do: 28 mar

image;s=94x72

Do adopcji Miłeczka, sunia bez wad!

Za darmo

 0
 
Statystyki
 Wyświetleń: 53
 Tel: 2
 Obserwuje: 0
 
 

 

Może jakaś dobra dusza wyróżni to ogłoszenie Milusi???

Ja wyróżnię.Zostaje do wyróżnienia Tysi ogłoszenie.Kto może pomóc.Czas goni.

Już wyróżnione OLX-Poznań do 30.03.19.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Aniu a co z tym guzkiem,nie napisałaś? Co wet mówił? W moim przekonaniu takie zmiany należy usuwać i to jak najszybciej,nie ma co czekać aż się guz będzie powiększał.Czym mniejsza ingerencja tym lepiej.Tym bardziej,że Miłka przebywa w domu i dojdzie w dobrych warunkach do siebie w ciągu 10 dni.

Przed zabiegiem należy zrobić badanie krwi.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

 

Invision-Board-France-163.gif Tyś(ka)   aleś niespodziankę zrobiła! wczoraj nie miałam już siły się cieszyć, ale z raz podskoczyłam z radości, Wielki cmok ,kochanaBisous14.gif a skąd Ty takie suuuper foty , wyczarowałaś?

Cieszę się, że mogłam wywołać uśmiech na Twojej twarzy :)
Co do zdjęć, ma się te wtyki 0pleasantry.gif Żartuję, wzięłam ze strony Fundacji, która fotografuje psiaki z tego schroniska. Tzn. pobrać się nie dało, musiałam zrobić ss i dopiero je zapisać - ale oto są. 0laughing.gif Mam nadzieję, że tę kradzież Dziewczyny z Fundacji mi wybaczą.

19 minut temu, Anula napisał:

Tysiu,bez sensu jest robienie dwóch OLX na Wrocław jedynie ze zmianą dzielnicy.Proponuję Katowice(śląskie);Zielona Góra(lubuskie) zmienić.

Ja wyróżnię.Zostaje do wyróżnienia Tysi ogłoszenie.Kto może pomóc.Czas goni.

 

Wahałam się właśnie... czy dać też na Wrocław... w takim razie zmienię - aczkolwiek z Zielonej i Katowic dawno nie było adopcji :( A może Kąty Wrocławskie?

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Cieszę się, że mogłam wywołać uśmiech na Twojej twarzy :)
Co do zdjęć, ma się te wtyki 0pleasantry.gif Żartuję, wzięłam ze strony Fundacji, która fotografuje psiaki z tego schroniska. Tzn. pobrać się nie dało, musiałam zrobić ss i dopiero je zapisać - ale oto są. 0laughing.gif Mam nadzieję, że tę kradzież Dziewczyny z Fundacji mi wybaczą.

Wahałam się właśnie... czy dać też na Wrocław... w takim razie zmienię - aczkolwiek z Zielonej i Katowic dawno nie było adopcji :( A może Kąty Wrocławskie?

To ja jeszcze raz, Podziękuję buziak.gif

... to spróbujemy , Kąty Wrocławskie :)

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Cieszę się, że mogłam wywołać uśmiech na Twojej twarzy :)
Co do zdjęć, ma się te wtyki 0pleasantry.gif Żartuję, wzięłam ze strony Fundacji, która fotografuje psiaki z tego schroniska. Tzn. pobrać się nie dało, musiałam zrobić ss i dobiero je zapisać - ale oto są. 0laughing.gif

Skoro tak to zmienię - aczkolwiek z Zielonej i Katowic dawno nie było adopcji :( A może Kąty Wrocławskie?

Kąty Wrocławskie to woj.dolnąśląskie bardzo malutkie miasteczko. Wszyscy mają dostęp OLX na Dolnym Śląsku do tego ogłoszenia.Ja bym bardziej skłaniała się na Katowice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Zbiorę wszystkie ogłoszenia Miłki, które znalazłam.

anico, wstaw je na pierwszą stronę. Anula ma rację, że inaczej można się pogubić :)
<<Ogłoszenie na Opole>> - wyróżnione do dnia....
<<Ogłoszenie na Wrocław-Krzyki>> - wyróżnione do dnia...
<<Ogłoszenie na Poznań>> - brak wyróżnienia
<<Ogłoszenie na Wrocław-Psie Pole>> - brak wyróżnienia


Znalazłam też zdjęcia Miłki - jeszcze w schronisku. Myślę, że można je wykorzystać, aczkolwiek sama je wykorzystałam w <<swoim ogłoszeniu>>. Zrobiłam je na Psie Pole we Wrocławiu, ale jak trzeba będzie to zmienię.

Na razie ogłoszenie na szybko, więc tekst taki se. Pomyślę nad lepszym.


589087863_mia1.jpg.89dec8e5698d0979e2e20c1a0a84a03d.jpg

387332338_mia2.jpg.308020f843e3d3222a2f2148a7f804d6.jpg

2120250795_mia3.jpg.d84ae198bb6707f536ecd20cad2da902.jpg

800942978_mia4.jpg.f314ab6e7024443b3a8c1b95888258b5.jpg

1497033463_mia5.jpg.42a320aecd50b9159dd0fbaaa13dade1.jpg

1315615369_mia6.jpg.ea6e5ebbaa62f949a06a7e30ca0b2a63.jpg

 

Zaraz któreś dodam do ogłoszena Miłeczki :)

 

A co z tym Opolem? 

Zmienić jej na inne miasto?

tam nawet nie mam pobrań telefonu. No ale może teraz po dodaniu zdjęć?:)

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, anica napisał:

To ja jeszcze dalej ... jadę z tymi moimizawstydzony.gif

bec9a1272fbd622amed.jpg

d78c98466dc51047med.jpg

68972c5fc5bac1d7med.jpg

c38e599fa5334419med.jpg

Jeśli ktoś wie, co robię Nie-Tak?   to proszę o radę :) /że moje zdjęcia są takie wyblakłe, niewyraźne?  czy to wina aparatu? może coś źle ustawione? /

Z tych też coś wybiorę tylko muszę je trochę upiększyć :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, b-b napisał:

A co z tym Opolem? 

Zmienić jej na inne miasto?

tam nawet nie mam pobrań telefonu. No ale może teraz po dodaniu zdjęć?:)

Może na razie zostaw - zobaczymy czy w ciągu tygodnia będzie odzew :)

anico, udało się coś podziałać z filmikiem? :) 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Podmieniłam zdjęcia, jest nawet dwa pobrania telefonu. Niestety, na tak duże miasto jak Poznań  trzeba ogłoszenie wyróżnić, 

 

Od: 26 lut 
Do: 28 mar

image;s=94x72

Do adopcji Miłeczka, sunia bez wad!

Za darmo

 0
 
Statystyki
 Wyświetleń: 53
 Tel: 2
 Obserwuje: 0
 
 

 

Może jakaś dobra dusza wyróżni to ogłoszenie Milusi???

Ja mogę ,wyróżnić, muszę tylko znaleźć ściągę jak to się robi?? już to robiłam ale .. jakoś, zawsze zapominam;)

 

10 godzin temu, Tianku napisał:

a gdzie Miłka teraz przebywa ?  przepraszam nie mam czasu prześledzić wątku od początku...

poproszę konto dorzucę grosik do skarbonki 

 

Miłeczka  jest w domku, ale czasu nie ma ,za wiele, jakoś tak, czuję ,że im szybciej znajdzie 'Swój domek'  tym lepiej! :)

Pozwoliłam sobie wysłać, Dziękuję :)

8 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Może na razie zostaw - zobaczymy czy w ciągu tygodnia będzie odzew :)

anico, udało się coś podziałać z filmikiem? :) 

Niestety Nie! :(   przepraszam ale Ulv nie udało się przyjechać a ja , jakoś nie bardzo potrafię?!  w ogóle ,cała ta wizyta, była jakaś ,nie bardzo?! wracałam z mieszanymi uczuciami...  Miłeczka, waży 27,60kg a więc schudła!  pani ,zapewnia mnie ,że ma taki, ogromny apetyt! że tak dużo je! / pytam co?  odpowiedź - ryż z kurczakiem, sercami ,marchewką i zamiennie ,makaron /  suchej karmy nadal nie chce! ...jednak, ode mnie ,jadła! fakt ,że zrobiłam jak radziła Konfirm31 i podawałam z ręki / po wizycie ,poszłyśmy do sklepu kupiłam po kilogramie z dwóch gatunków, żwacze ale jednak ,jadła  suchą i to nawet chętnie , poprosiłam tylko panią ,żeby jednak próbowała nadal i dodawała do posiłków, trochę suchej, podawała z ręki, cokolwiek?!  ponieważ powiedziałam ,że jednak docelowo ,pewnie sunia i tak będzie musiała ,przejść na suchą karmę ! Musimy ,uzupełnić szczepienia w książeczce zdrowia i na razie została odrobaczona / teraz dzwoniłam i w kooopie robali nie było /  więc wet powiedział ,że następna pigułka, ma być ,dopiero za miesiąc, natomiast my ,mamy się spotkać w przyszłym tygodniu w gabinecie ,  żeby uzupełnić książeczkę i zająć się guzkiem.

9 godzin temu, Anula napisał:

Aniu a co z tym guzkiem,nie napisałaś? Co wet mówił? W moim przekonaniu takie zmiany należy usuwać i to jak najszybciej,nie ma co czekać aż się guz będzie powiększał.Czym mniejsza ingerencja tym lepiej.Tym bardziej,że Miłka przebywa w domu i dojdzie w dobrych warunkach do siebie w ciągu 10 dni.

Przed zabiegiem należy zrobić badanie krwi.

Anulko, w przyszłym tygodniu zajmiemy się guzkiem, który powiedział ,że to... nic poważnego! a ponieważ oprócz tego , że trafiliśmy akurat ,jak wet cały czas ,trzymał pod kroplówką kicię , która bardzo płakała , to jeszcze ,ta zmniejszona waga Miłki, odrobaczenie, powiedział... poczekajmy jeszcze parę dni, zobaczymy czy nie będzie trzeba ,powtórzyć odrobaczenia i wtedy ,pobierzemy krew / nawet prosiłam o próby  na parwo, Ulv mówi ,że tak przedłużająca się biegunka to mogła być łagodna postać parwo, ale dr Witek powiedział , że jeśli była zaszczepiona na parwo i teraz ją przechodziła, to parametry i tak będą wysokie i jeśli już ,to proponuje za 2-3miesiące /

Bardzo przepraszam ,że ja tak na raty odpisuję :)   wytłumaczę się ,że ja ,jak tylko mogę w pracy ,zaglądam na dogo i jak tylko wejdzie klient czy dostawca, muszę szybko... wracać do pracy! i kiedy znowu mogę ,wracam ok2.gif

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, anica napisał:

Ja mogę ,wyróżnić, muszę tylko znaleźć ściągę jak to się robi?? już to robiłam ale .. jakoś, zawsze zapominam;)

Aniu, moje ogloszenie wyróżniła Anulka

 

Od: dzisiaj 
Do: 28 mar

image;s=94x72

Do adopcji Miłeczka, sunia bez wad!

 
 

Za darmo

 0
 Promowane do 30 mar
Statystyki
 Wyświetleń: 132
 Tel: 4
 Obserwuje: 3
 
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, beataczl napisał:

chyba jest do wyroznienia ogloszenie Tysi..

jest jakis filmik z Mileczka? a gdzie?

No to wyróżnimy ,Tysi , dziękuję Beatko :) jutro to sprawdzę

Nie! nie ma filmiku :(   Ulv nie mogła przyjechać a ja , bardziej nastawiłam się na rozmowę z lekarzem i nawet... Miłeczka też ,chyba nie miała wczoraj dobrego dnia!  była jakaś... inna... wyciszona?! nie wiem , może przesadzam, pani twierdzi ,że wszystko jest dobrze...

3 minuty temu, Anula napisał:

Aniu,wszelkie druki,pisma trzeba aparat nastawić na micro jak masz taką opcję.

Dziękuję , Anulkobuzki.gif  sprawdzę

Link to comment
Share on other sites

 

Kochani ,bardzo Dziękuję za wpłaty , dzisiaj na konto Miłeczki wpłynęło -

20,oozł   Kaas1 , Miłka dziękujelove.gif

20,oozł  Muza1, Miłka dziękujelove.gif

20,oozł  Nesiowata, Miłka dziękujelove.gif

20,oozł  Mdk8, Miłka dziękujelove.gif

Jutro już pozapisuję w rozliczenie, najważniejsze są! ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...