Jump to content
Dogomania

Dług został spłacony, Miłka już w swoim domku :)Duże mają gorzej! los się do niej uśmiechnął na krótko, musi wracać do schroniska ,bo jest za... duża, Miłka ,najmilsza sunia, prosi o pomoc!!!


anica

Recommended Posts

Następne zapytanie:

  • Przeczytana wczoraj

  • Wysłane z telefonu wczoraj, 10:40Marta

    Jesteśmy z Wrocławia mamy 13 letniego syna i poszukujemy pieska który pokocha nasza rodzinę.

  • Wysłane z telefonu wczoraj, 10:42Marta

    Czy Miłka jest we Wrocławiu bo chcieli byśmy ją zobaczyć i zabrać do siebie.

  •  
     
     
  • dzisiaj, 07:54Twoja odpowiedź

    Witam.Tak Miłka przebywa w domu tymczasowym we Wrocławiu.Jeżeli jest Pani zainteresowana adopcją to proszę o kontakt na podany nr.tel.w ogłoszeniu.Będzie mogła Pani uzyskać więcej informacji o Miłeczce.Pozdrawiam Ania

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.03.2019 o 11:37, ewu napisał:

Aniu ja nie wiem w co ręce włożyć. 

I u mnie to samo!  czy to Świat , przyspieszył??  ja  już zaczynam być niebezpieczna!  sama dla siebie i dla innych :(    i tak jak się patrzę na Ulv... myślę to jest... nie możliwe!   ile ona robi, dla zwierząt!  jak ona ,daje radę?? ... ja odpadam w przedbiegach :(

9 godzin temu, Anula napisał:

Następne zapytanie:

  • Przeczytana wczoraj

  • Wysłane z telefonu wczoraj, 10:40Marta

    Jesteśmy z Wrocławia mamy 13 letniego syna i poszukujemy pieska który pokocha nasza rodzinę.

  • Wysłane z telefonu wczoraj, 10:42Marta

    Czy Miłka jest we Wrocławiu bo chcieli byśmy ją zobaczyć i zabrać do siebie.

  •  
     
     
  • dzisiaj, 07:54Twoja odpowiedź

    Witam.Tak Miłka przebywa w domu tymczasowym we Wrocławiu.Jeżeli jest Pani zainteresowana adopcją to proszę o kontakt na podany nr.tel.w ogłoszeniu.Będzie mogła Pani uzyskać więcej informacji o Miłeczce.Pozdrawiam Ania

Anulko, nikt nie zadzwonił?  telefon mam cały czas przy sobie! 

 

Dnia 21.03.2019 o 13:56, beataczl napisał:

ma Mileczka powodzenia, tylko trafic na ten odpowiedni domek

 

Tak! zainteresowanie Miłeczką jest!... ale domku nie widać :(

7 godzin temu, konfirm31 napisał:

Super! Trzymam kciuki :) 

Mocno!.. proszę :) bo to działa! wierzę ,że w końcu się uda! musi się udać! :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Miłeczka ma się dobrze! :)  sensacje żołądkowe się uspokoiły, badanie chyba nic nie wykazało? chyba?  bo coś Magdzie się spodobało! więc powtórzono badanie kału, na wyniki czekamy, jeśli chodzi o wizyty p/adopcyjne to dwie rodziny ,spotkały się z Miłeczką na spacerkach, poważnie potraktowali adopcję, zresztą z Magdą nie ma inaczej,  byli nawet po dwa razy, jedna rodzina właśnie się wycofała... też jednym z argumentów jest ,że jest... za duża :(     druga rodzina, również po rozmowach i uświadomieniu czego ON potrzebuje, jak trzeba z nią pracować, zdecydowała że się zastanowią?  jeśli Państwo się zdecydują , Magda jeszcze prosi , żebym jednak pojechała i przeprowadziła wizytę p/adopcyjną... czekamy na decyzję :)   dzisiaj Magda ma być u mnie ,będzie okazja dowiedzieć się więcej :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kochani, nie wyrabiam czasowo i tak ,to właśnie czasem wygląda że musimy ... wybierać co najpierw?  kolegi piesek coś połknął na spacerze i na szybko  do weta, chcieli takiego z gabinetem usg? przepraszam że tak długo ,to wszystko ale... może też jest tak ,że ze złymi wiadomościami lepiej się ,nie jest spieszyć!..niestety Miłka ma Lamblie / giardiozie / jest to już potwierdzone, od dzisiaj będzie brała leki :(   do dodatkowo, coś tam nie wyszło z krwią?  czy z krwi? lipoliza?  nie dokładnie zrozumiałam /Ulv jechała samochodem i źle się słyszałyśmy, może uda jej się dzisiaj podjechać to wtedy przekażę dokładnie / w każdym razie badanie krwi też trzeba było powtórzyć.

Miłeczka ogólnie czuje się dobrze, jest przesłodka i kochana, bardzo szybko się uczy, widzę że już Magdę chwyciła za serducho, zresztą chyba jej się to udaje ze wszystkimi ;)

.. były jeszcze dwa telefony, niestety po chwili rozmowy to nie domki dla Miłeczki!  ale domki, które brzmią dobrze dla innych mniejszych i starszych piesków, przekazałam Ewu, może akurat? :)

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.03.2019 o 21:48, b-b napisał:

Trzymam kciuki żeby Miłka zawojowała ich serducha :)

Trzymaj i nie puszczaj ;) Miłeczka ma jeszcze trochę czasu, operacja Kraksy ma być 25kwietnia w Czechach, ale jest do załatwienia cała masa innych spraw i widzę jak Magda ma wiele na glowie,

Dnia 26.03.2019 o 10:07, beataczl napisał:

i co tam Magda nowego mowila...ja jestem ciekawa odnosnie Miłki wszystkiego :)

Magda... co mówiła?   ... że niech szybko idzie, do swojego domku...bo ją zostawię!  a przecież... nie mogę!  ;)

Dnia 26.03.2019 o 23:57, Radek napisał:

I niech tak zostanie. 

...teraz jak już znamy 'wroga' to na pewno :)

Dnia 27.03.2019 o 13:42, paulina83 napisał:

Podnoszę.

Dziękujemy :)

Dnia 27.03.2019 o 14:29, Tyś(ka) napisał:

I ja zaglądam, oczekując na wieści.

Dziękuję że jesteś :) Tyś(ka)   i co udało się wyadoptować jakiegoś ONka dla tego pana?  mam jeszcze inne dwa telefony?  jeden z Rudy ŚL a drugi z Poznania- Dębiec, może też spróbować bo domki brzmią, dobrze :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, anica napisał:

Dziękuję że jesteś :) Tyś(ka)   i co udało się wyadoptować jakiegoś ONka dla tego pana?  mam jeszcze inne dwa telefony?  jeden z Rudy ŚL a drugi z Poznania- Dębiec, może też spróbować bo domki brzmią, dobrze :)

Nie, stwierdziłyśmy z dziewczynami, że wieźć na drugi koniec Polski naszą Ivankę do podobnych warunków, które ma obecnie to nie ma sensu. Szukamy jej jednak Rodziny, która da dostęp do domu. NIemniej jednak dziękuję :)

Innych owczarków nie znam, chyba że Shilla, ale ona jest krótkowłosa ;). 

Dobrze, że znamy już diagnozę. Lamblie to paskudztwo, ale przynajmniej można zacząć leczenie.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Was przepraszam za ciszę, ale u nas dziki młyn...

Wiosna, kociaki, kocice w ciąży, łapanie, ostatnio miałam kilka ciężkich przypadków (z 7 kociąt zostały 2..), kocur z pardon, sraczką, ktory mnie na dziękuję użarł, pies po wypadku, ropomacicze u suki, kociak z FIPem....

Na szybko. Ciocie zaciskają kciuki, żeby Miłka się zasklimatyzowała w nowym domu ;) 

 

Anica wrzuci jak będzie kilka zaległych zdjęć jeszcze od nas... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...