Jump to content
Dogomania

Dług został spłacony, Miłka już w swoim domku :)Duże mają gorzej! los się do niej uśmiechnął na krótko, musi wracać do schroniska ,bo jest za... duża, Miłka ,najmilsza sunia, prosi o pomoc!!!


anica

Recommended Posts

Na koncie Miłeczki pojawiły się pieniążki, których się nie spodziewałam a za które z całego serca Dziękuję buzki.gif dług się pomniejszył o 35,oozł

10,oo zł  11,04,2019  Nesiowata,Dziękuję 49.gif

25,oozł  11,04,2019  Figunia Dziękuję 49.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.05.2019 o 12:10, ewu napisał:

Coraz bardzej się martwię:( Dobrze, że Lakuś bezpieczny u kochanej Figuni:)

Basiu nie zamartwiaj się ,nie znam powodu dlaczego pani? /bo pan 1raz odebrał ode mnie telefon/   nie odbiera ode mnie telefonu?  za to Magda , rozmawiała z p Anią i jest wszystko dobrze z Miłeczką, dostała nawet zdjęcia mms,em ,na moje pytanie dlaczego... ode mnie nie odbierają telefonów /ani nie oddzwaniają/  Ulv odpowiedziała ... mieli swoje problemy! a.. reszta ,to tak jak rozmawiałyśmy , na uspokojenie Miłeczka się pokazuje :)    a na wizytę po adopcyjną na pewno ,pojedziemy , nie może być inaczej!

Miłka, śpi sobie spokojnie jak my się zastanawiamy o co chodzi, że pani nie chce odebrać telefonu? ;)

209e56ede3bc105dmed.jpg

I raczej wygląda na zadowoloną :)

2b575f33f3a6fec1med.jpg

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Basiu, kochana przestawiam się na pozytywne myślenie!  Ma być dobrze i nie ma innej opcji!  Ulv ufam tak samo jak i Tobie!  jestem ,przekonana że Nigdy, nie powiedziała by do mnie... aco ty ,tak zaczęłaś panikować? jest dobrze, mieli swoje problemy!  gdyby tak nie było!  a resztę czas pokaże, najważniejsze że u Miłeczki jest dobrze, ludzie sobie zawsze sami ,jakoś poradzą! tym bardziej ,jak są we dwoje...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

Basiu, kochana przestawiam się na pozytywne myślenie!  Ma być dobrze i nie ma innej opcji!  Ulv ufam tak samo jak i Tobie!  jestem ,przekonana że Nigdy, nie powiedziała by do mnie... aco ty ,tak zaczęłaś panikować? jest dobrze, mieli swoje problemy!  gdyby tak nie było!  a resztę czas pokaże, najważniejsze że u Miłeczki jest dobrze, ludzie sobie zawsze sami ,jakoś poradzą! tym bardziej ,jak są we dwoje...

kciuki mocno mocnoooo za Mileczke

 

                anica rozliczam kramik kolejny

116 z kramku! 92 zl dla zamojskich bieduniow i 23 zl dla Mileczki. Rozliczam! Janiol hand made! Dla zamojskich biedunow i dla Mileczki od anica przydasie - do 16 marca g. 24.00

80 procencik tj  92 zl dla zamojskich biedaczkow

                                  a 20 procencik tj 23 zl jest dla Mileczki

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie tedi szare

posylam do Ciebie Aniu

Link to comment
Share on other sites

Rozliczony! 116 z kramku! 92 zl dla zamojskich bieduniow i 23 zl dla Mileczki. Rozliczam! Janiol hand made! Dla zamojskich biedunow i dla Mileczki od anica przydasie - do 16 marca g. 24.00

23 zl dla Mileczki

 procencik z zakonczonego kramku

 poslalam rano dzis ku Tobie Aniu

 prosze o potwierdzonko na baz

 jak doleca

                  Mileczko caluje sciskuniam tuylinkam

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, elik napisał:

Z mojego bazarku jest dla Miłki i Rokyego 425,00 zł do podziału według Aniu Twojego uznania. Bardzo proszę o nr konta i potwierdzenie na wątku bazarku, gdy wpłata dotrze na konto.

<Bazarek>

EDIT

Przelew w drodze.

Piękny wynik Elu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 26.04.2019 o 19:43, b-b napisał:

Ogłoszenie jest cały czas aktywne

https://www.olx.pl/oferta/lacky-czeka-na-swoj-dom-CID103-IDyUL9a.html

 

Pewnie zapomniałaś Aniu ,ze ogłoszenie było podmienione na ogłoszenie od Anuli i Bogusi na promowane po suni , która była pod opieką Poker :)

 

 

 

Wyróżniłam ogłoszenie dla Lakusia, niestety telefon ,nie dzwoni :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.04.2019 o 00:10, Rubik napisał:

Z bazarku:

https://www.dogomania.com/forum/topic/349605-zakończony-pw-prześlę-w-przyszłym-tygodniu-domowe-artykuły-książki-i-kilka-drobiazgów-dla-ciebie-i-dziecka-dla-trzech-psiaków-do-25-marca-godz-2100/

uzbierało się dla Miłeczki 102 zł. Bardzo proszę o wiadomośc prywatną z danymi do przelewu 

Mam nadzieję, że u niej wszystko w porządku... Zawsze można poprosić o przesłanie zdjęcia.

Ogromne podziękowania dla kochanej Rubik, pieniążki już na koncie Miłeczki, Wielki cmok buziak.gif  niech się tylko ogarnę i odrobię zaległości po wyjeździe, zaraz siadam i rozliczam,

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, anica napisał:

I ja się cieszę razem z Wami i już wróciłam, jak się tylko powyrabiam z zaległościami, zaraz zrobię rozliczenie , Eliczku ,bardzo, bardzo Dziękuję raz jeszczebuzki.gif

 

Niech psiakom wyjdzie na zdrowie :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.04.2019 o 21:59, anica napisał:

Na koncie Miłeczki pojawiły się pieniążki, których się nie spodziewałam a za które z całego serca Dziękuję buzki.gif dług się pomniejszył o 35,oozł

10,oo zł  11,04,2019  Nesiowata,Dziękuję 49.gif

25,oozł  11,04,2019  Figunia Dziękuję 49.gif

 

 23,oozł  11,05,2019  Nadziejka Dziękuję 49.gif

102,oozł  11,04,2019  Rubik  Dziękuję 49.gif

 41,57,zł  11,04,2019  Elik  Dziękuję 49.gif/ 425 -108,57 =383,43  jeszcze zostanie dla Rokusia/

--------------------------------------

        166,57 zł

Jeszcze wpłynęły pieniążki od naszej kochanej Nadziejki i Rubik, jeśli dodam pieniążki od cioci Elik, Miłeczka ,może cieszyć się Nowym życiem, bez długu :) Dziękuję z całego serca, za wsparcie i pomoc dla tej kochanej i słodkiej suni buzki.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Wczoraj po 20tej, odbyła się wizyta poadopcyjna u Mili /drobna ,zmiana imienia z Miłki na Milę /   sunia ma się dobrze, nabrała idealnych kształtów, sierść jest błyszcząca a badania ,pokazały że pozbyła się lamblii, na szkolenie nie poszła, jak powiedział pan... radzimy sobie ,sami,

Mila się pokazuje haha.gif

544278b85077ed8emed.jpg

aaec9a1550b54b1cmed.jpg

976a38d8d151c286med.jpg

20a0e7f7ba4fedccmed.jpg

c66684e7fe1e94bamed.jpg

c66684e7fe1e94bamed.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, anica napisał:

Mila mnie poznała, przywitała się bardzo serdecznie, chwilę udało nam się poprzytulać, pobawić ale pan szybko przywołał sunię na miejsce.

 

Czemu? Nie pozwala się przytulać suni do "obcych" ludzi?

Mila.jpg.3198847f245f9729c9464eb56e804f1d.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...