Jump to content
Dogomania

Dług został spłacony, Miłka już w swoim domku :)Duże mają gorzej! los się do niej uśmiechnął na krótko, musi wracać do schroniska ,bo jest za... duża, Miłka ,najmilsza sunia, prosi o pomoc!!!


anica

Recommended Posts

To nadrabiamy zaległości!  ;) wczoraj ,po wizycie przedadopcyjnej , sprawy nabrały prędkości światła!  na życzenie p Ani /zawsze mówiłam ,że Anki to fajne dziewczyny! / a dla dobra Miłeczki,  musiałam ... wymusić wyjście z pracy na pół dnia, bo to dość daleko od nas, Miłeczka zamieszka za Wrocławiem w Leśnicy, ponieważ p Ani nie zniechęcił fakt ,że Miłeczka ma lamblie i trzeba zacząć leczenie, a w poniedziałek wraca do pracy, poprosiła żeby przyspieszyć wizytę, żeby mieć czas w weekend na zapoznanie się i .. no jak miałam odmówić?!;) /szczerze się przyznam ,że uczucia mam mieszane, ale Magda jest tu dla mnie autorytetem, który nie podlega dyskusji! /

W kwestii rozliczeń wygląda to tak ,że mam do zapłacenia w lecznicy za wszystkie badania i leki Miłeczki 250,oozł wacko.gif  Magda, przekazała p Ani, Omiprazol, który dostaje sunia na te robale a później już p Ania ,będzie kontynuować leczenie, jak Magda zjawi się z rachunkami z lecznicy to uzupełnię rozliczenie Miłeczki

20,oo zł -- 27,03,2019wpłynęło na konto Miłki od Kaas1, Dziękuję kwiatek.gif

 

Wpłaty: 

anica - 20,oozł         zapłacona - 14,02,2019

Jankamałpa - 20,oozł zapłacona - 14,02,2019 Dziękuję serce.gif

Poker - 50,oozł zapłacona - 27,02,2019 Dziękuję serce.gif

Beataczl  - 20,oozł zapłacona - 27,02,2019 Dziękuję serce.gif

Konfirm31  - 20,oozł zapłacona - 27,02,2019 Dziękuję serce.gif

Nulka07  - 20,oozł zapłacona - 27,02,2019 Dziękuję serce.gif

------------------------------------------------------------------------

150,oozł Razem

+ 30,oozł  Atulek - zapłacona - 22,02,2019, Dziękujeserce.gif

--------------------------

180,oozł Razem

+

20,oozł   Kaas1 , zapłacono 28,02,2019, dziękujeserce.gif

20,oozł  Muza1,  zapłacono 28,02,2019, dziękujeserce.gif

20,oozł  Nesiowata, zapłacono 28,02,2019, dziękujeserce.gif

20,oozł  Mdk8, zapłacono 28,02,2019,  dziękujeserce.gif

------------------------

260,oozł Razem

15,oozł  Nadziejka , z bazarku 12,03,2019,  dziękujeserce.gif

 20,oozł  moja stała za III 2019

---------------------------------------

295,oozł Razem

 20,oozł  Kaas zapłacono   25,03,2019

------------------------------------------

315,oozł Razem

 

 

 

Wypłaty:

45,oozł  Wizyta u weta, zdjęcie szwów, antybiotyk enrontron flavour , 19,02,2019

30,oozł Wizyta u weta, odrobaczenie, książeczka 27,02,2019

54,65zł Sucha karma , żwacze

-----------------------------

  129,65zł Razem

  101,92zł  obroża Foresto  6,03,2019

-------------------------

231,57zł Razem

250,oozł Badania i leki Miłeczki Razem

---------------------------------

481,57    Razem

 

 

Saldo:

260,oozł wpłaty

129,65zł wypłaty

------------------

+ 130,35zł  na dz.28,02,2019

295,oozł wpłaty

231,57zł wypłaty

----------------------

+ 63,43zł  na dz.20,03,2019

250,oozł badania i leki Miłeczki wypłaty

---------------------------------------------

- 166,57zł  na dz.30,03,2019

Miłeczki jest na minusie :(

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Nesiowata napisał:

A to dopiero wiadomość!

Aaaa! ... ja jeszcze w to, nie wierzę!  wow.gif

4 godziny temu, beataczl napisał:

wspaniale!!!tak myslalam,ze do swiat podbije czyjes serducho i swieta w ds:)

Ale proszę nadal zaciskaj jeszcze ,nie mogę uwierzyć!  zobaczymy przez weekendokok.gif

15 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Fantastycznie, mocno trzymam kciuki. 
Czy ogłoszenie zdejmować?

Ulv, a Tobie jakiegoś rozciągacza doby i dużo siły :)

Trzymaj, trzymajokok.gif Tyś(ka) proszę poczekajmy przez ten weekend, do poniedziałku, może tak być?

Tysiu, telefony się rozdzwoniły i powtarzam propozycję tych dwóch domków, może wyślę Ci numery telefonów na PW  oby dwa domki w domku ;)

Link to comment
Share on other sites

I zaległe foty!  Miłeczka się pokazuje serduszka2.gif

Wizyta u weta, może być przyjemna i nawet głaski rozdają :)

a9d20ef2fe97afdamed.jpg

... ale przecież trudno jest oprzeć się takiej , ślicznotce ;)

b04586f0932cef9amed.jpg

... ileż tu ciekawych, zapachów, wąchanie ważna rzecz ;)

dd4c2640cb82d101med.jpg

... szalone biegi z Tajgą, życie jest piękne :)

6d4730ca1a79f7a5med.jpg

... nawet jak Tajga, prowadzi ;)

88d999f0001036d7med.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, nulka07 napisał:

Trzymamy kciuki za nowy dom!

Przyda się!  ja też ,zaciskam okok.gif

56 minut temu, Tyś(ka) napisał:

W takim razie zostawiam ogłoszenie do poniedziałku :) Trzymam kciuki.
Minus spory, może anico zmień tytuł wątku, że zadłużenie jest, a suczka ma lamblie... :(

Dziękuję i Dziękuję za radę , tak zrobię ale chyba będę musiała, jeszcze trochę pobiegać po prośbie!  tym bardziej ,że Roki chyba ma złe wyniki!  i najwyraźniej, kosztowne, leczenie :(    ... niech tylko znajdę chwilę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anica napisał:

Tysiu, telefony się rozdzwoniły i powtarzam propozycję tych dwóch domków, może wyślę Ci numery telefonów na PW  oby dwa domki w domku ;)

A może będzie najlepiej jak sama zadzwonisz i podeślesz Państwu (jeśli wykażą zainteresowanie innym pieskiem) dwie inne sunie? W ogłoszeniach są podane namiary do osób odpowiedzialnych za suczki. Chyba tak będzie najmniejsze zamieszanie :)

Ja mam w propozycjach długowłosą Ivankę oraz krótkowłosą Shillę. Ivanka jest pod Tomaszowem Lubelskim pod opieką "moich" Dziewczyn, ale możliwa pomoc w transporcie, a Shilla u Murki i pod opieką Dory, czyli też Lubelszczyzna.

1 godzinę temu, anica napisał:

Dziękuję i Dziękuję za radę , tak zrobię ale chyba będę musiała, jeszcze trochę pobiegać po prośbie!  tym bardziej ,że Roki chyba ma złe wyniki!  i najwyraźniej, kosztowne, leczenie :(    ... niech tylko znajdę chwilę.

A może jakiś bazarek?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

A może będzie najlepiej jak sama zadzwonisz i podeślesz Państwu (jeśli wykażą zainteresowanie innym pieskiem) dwie inne sunie? W ogłoszeniach są podane namiary do osób odpowiedzialnych za suczki. Chyba tak będzie najmniejsze zamieszanie :)

Ja mam w propozycjach długowłosą Ivankę oraz krótkowłosą Shillę. Ivanka jest pod Tomaszowem Lubelskim pod opieką "moich" Dziewczyn, ale możliwa pomoc w transporcie, a Shilla u Murki i pod opieką Dory, czyli też Lubelszczyzna.

te sunie owczarkowate tez maja szanse , sa urocze :)

trzeba Je koniecznie pokazac tym ludziom,tym bardziej ze Oni  chca psa do domu -jak anica gdzie wyzej pisala ..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kolejne cuda cuuudenka

                                                   Szczescia

                    Zdrowenka

                      Stokrosci Mileczko Tobie Cudna i Panciom

            Niechaj Wam Wszytko Pieknie Uklada

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie teddy szare

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.03.2019 o 12:36, nulka07 napisał:

Trzymamy kciuki za nowy dom!

Przyda się! :)

Dnia 30.03.2019 o 14:50, Tyś(ka) napisał:

A może będzie najlepiej jak sama zadzwonisz i podeślesz Państwu (jeśli wykażą zainteresowanie innym pieskiem) dwie inne sunie? W ogłoszeniach są podane namiary do osób odpowiedzialnych za suczki. Chyba tak będzie najmniejsze zamieszanie :)

Ja mam w propozycjach długowłosą Ivankę oraz krótkowłosą Shillę. Ivanka jest pod Tomaszowem Lubelskim pod opieką "moich" Dziewczyn, ale możliwa pomoc w transporcie, a Shilla u Murki i pod opieką Dory, czyli też Lubelszczyzna.

A może jakiś bazarek?

Też o tym pomyślałam!  ;)

Dnia 30.03.2019 o 14:50, Tyś(ka) napisał:

A może będzie najlepiej jak sama zadzwonisz i podeślesz Państwu (jeśli wykażą zainteresowanie innym pieskiem) dwie inne sunie? W ogłoszeniach są podane namiary do osób odpowiedzialnych za suczki. Chyba tak będzie najmniejsze zamieszanie :)

Ja mam w propozycjach długowłosą Ivankę oraz krótkowłosą Shillę. Ivanka jest pod Tomaszowem Lubelskim pod opieką "moich" Dziewczyn, ale możliwa pomoc w transporcie, a Shilla u Murki i pod opieką Dory, czyli też Lubelszczyzna.

A może jakiś bazarek?

Przedstawię oby dwie dziewczynki i odezwę się :)

Tyś(ka)   a jak to się robi ,żeby tak podlinkować ...imona?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.03.2019 o 14:25, Anula napisał:

To Miłka pozostaje we Wrocławiu w Leśnicy.To jest kamienica czy domek jeżeli to nie jest tajemnicą.

Anulko to jest mieszkanie w kamienicy, na nowym osiedlu, gdzie są ogromne przestrzenie do spacerków, harców ,biegów :)

Dnia 30.03.2019 o 23:32, Radek napisał:

Powodzenia Miłko.

.. Przyda się ;)

 

Dnia 30.03.2019 o 23:37, Alaskan malamutte napisał:

Szczęscia i tylko szczęscia w nowym domku!!!

anico, zdjąć juz ogłoszenie Miłki?

... i też nie ,podziękuję ;)

... Tak!  zdjąć już ogłoszenia , Dziękuję :)

17 godzin temu, beataczl napisał:

mordeczka kochana...doczekala sie :)

... pani Ania ,mówi że od pierwszej chwili... zajęła "swoje" posłanko jaby tu była zawsze, jak by wiedziała, że to już będzie jej :)

16 godzin temu, Anula napisał:

Ja zdjęłam ogłoszenie Miłki.

Dziękuję , Anulko :)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dzwoniłam do pani Ani, jest zachwycona Miłeczkąserduszka2.gif okazuje się ,że Magda wiele nauczyła sunię / i nawet się nie pochwaliła ;) /   Miłka reaguje na odwołania , słucha podstawowych komend i ... uwielbia pieszczoty! każdą chwilę chce wykorzystać na obecność przy człowieku, przytula się ,łasi, zaczepia, żeby tylko ją zauważyć , pogłaskać :)   leki bierze, po leczeniu , zobaczymy?  pewnie trzeba będzie zrobić badanie na obecność Lamblij, jak do tej pory biegunek nie było :)

 Zmieniam tytuł, jak doradzała Ty(śka)   będę musiała pomyśleć o jakiejś pomocy?  żeby uzbierać pieniążki na dług po Miłeczce?  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, anica napisał:

będę musiała pomyśleć o jakiejś pomocy?  żeby uzbierać pieniążki na dług po Miłeczce?  

Jaka to kwota Aniu?

Miłka jest beneficjentem mojego bazarku. Co prawda ciągle w trakcie robienia, ale mam nadzieje, że wkrótce otworzę. Mam co drugi dzień rehabilitację, co zajmuje mi 3 godziny w tym 2 na dojazd  :( Ale od przyszłego tygodnia będę miała większe przerwy więc dokończę bazarek.

Link to comment
Share on other sites

Pomocy!!!!! to się nigdy nie skończy   kochani, znowu zwracam się z pomocą!... raczej błaganiem o pomoc!   szukam domku tym razem dla również owczarkowatego,  ONka Lacky, przekochane psisko, chodząca miłość do człowieka, przez kilka lat spędzał mi często sen z powiek!  że nie pomogłam mu tak jak powinnam :(     Lacky ma już 6lat i przez ostatnie 2-3 nie pamiętam dokładnie?  stróżował na budowie, niestety budowa się skończyła!  teraz rozbierają ,sprzątają i do końca miesiąca Lacky ma tylko czas a później???... no przecież są schroniska :(     przyp.   kiedyś dawno temu sąsiedzi ,zwrócili mi uwagę ,że pewna starsza pani ma "dużego psa "  z którym nie wychodzi, nieraz ?czasem ? ale pies się załatwia na klatce ,że go podkarmiają itd   na Wrocławskim wątku, szukałam pomocy, ogłaszaliśmy ale jakoś nie trafił się żaden domek :(    jeden z klientów ,powiedział że u nich na budowę potrzebują psa, niestety z braku innych możliwości... Lacky poszedł na tę budowę, po wizycie u niego w domu nie było żadnych wątpliwości ,że tam będzie miał lepiej!  w domu nie mógł pozostać ,dosłownie ani chwili dłużej!

Proszę jeszcze raz o możliwość ogłaszania Lackiego, później pan obiecał zrobić mi zdjęcia i napiszę więcej, bo już w pracy ,zaczynają mnie ścigać :(

Dnia 3.04.2019 o 19:52, elik napisał:

Jaka to kwota Aniu?

Miłka jest beneficjentem mojego bazarku. Co prawda ciągle w trakcie robienia, ale mam nadzieje, że wkrótce otworzę. Mam co drugi dzień rehabilitację, co zajmuje mi 3 godziny w tym 2 na dojazd  :( Ale od przyszłego tygodnia będę miała większe przerwy więc dokończę bazarek.

Kwota to 166,57 zł Eliczku, nawet nie jestem w stanie,tym razem,  obiecać że będę mogła  pomóc w tym ,bazarku :(    nie mówię ,że Nie!   ale też nie mogę obiecać :(        

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...