Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Asala

Znaleziony szczeniaczek-co to za rasa?

Recommended Posts

Znalazlam szczeniaczka wczoraj,czy ktos moglby mi powiedziec do jakiej rasy o podobne?Ma grube lapki,nie wiem czy urosnie bardzi duzy.Nie wiem jak dodac zdjecie do postu wiec zdjecie szczeniaczka jest w moim profilu.Pozdrawiam

[quote name='Asala']Znalazlam szczeniaczka wczoraj,czy ktos moglby mi powiedziec do jakiej rasy o podobne?Ma grube lapki,nie wiem czy urosnie bardzi duzy.[/quote]
Zacznij od wizyty u weterynarza, żeby m.in. określił wiek szczeniaczka :razz:
Zrób fotkę, na której widać pieska stojącego koło ludzkiej nogi. Wstaw to zdjęcie i info o przybliżonym wieku wtedy można będzie pospekulować. na wstawionym do profilu zdjęciu mało widać:p
[quote name='Asala']Nie wiem jak dodać zdjęcie do postu wiec zdjęcie szczeniaczka jest w moim profilu.[/quote]
Poniżej link do regulaminu i instrukcji wstawiania zdjęć z wykorzystaniem portalu fotosik.pl
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f80/fotki-zmiana-regulaminu-objasnienie-zmian-instukcje-prosimy-o-zapoznanie-sie-74179/[/URL]

:roll: dla mnie na juzaczka wygląda. Na jaki wiek go ocenil wet, bylas z nim u weta? Porozwieszalas ogloszenia, ze znalazlas? Moze go jakis "hodowca' wyrzucil, bo nie sprzedal?:roll: Sprawdz czy nie ma tatuazu w uchu lub pachwinie...

[quote name='moon_light']wklejam zdjecie psiaka

[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/customprofilepics/profilepic90932_1.gif[/IMG][/quote]

Witam
na moje oko to jest WESTik, i to bynajmniej nie jest szczeniak...
Byc moze zachowanie ciebie zmylilo, Westy to takie wieczne szczenieta:-)

[quote name='drongaleczek']Witam
na moje oko to jest WESTik, i to bynajmniej nie jest szczeniak...
Byc moze zachowanie ciebie zmylilo, Westy to takie wieczne szczenieta:-)[/quote]

west? :) ani troche nie podobny ;) poza tym psiak na tym zdjęciu nie jest biały, a bezowy, a westy takie nie są ;)

do jużaka rzeczywiście trochę podobny, ale przydałby się wiek aby ocenic dokładniej ;)