Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - SPÓDNICE I KURTKI - 50% -Klasycznie, ciepło i ... wiosennie dla Argo dawniej z Szydłowca do 23 lutego godz. 21:00


Aldrumka

Recommended Posts

10 godzin temu, Aldrumka napisał:

długość 54 cm, długość rękawa od wszycia 64 cm

to nie jest obcesowo sztuczne w dotyku: "osnowa" - te części przejrzyste to pewnie jest nylon, lamówki i kwiaty miłe w dotyku jakaś sympatyczna mieszanka

Dziekuje za info i przekazuje je dalej...:)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Olena84 napisał:

hopa

cześć Olenko , tak dawno Cię "nie widziałam" , że zapomniałam Cie zaprosić - widocznie ktoś jeszcze zapraszał na ten bazar

2 godziny temu, Figunia napisał:

Dziekuje za info i przekazuje je dalej...:)

dzięki, czekam może będzie dobra

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Aldrumka napisał:

cześć Olenko , tak dawno Cię "nie widziałam" , że zapomniałam Cie zaprosić - widocznie ktoś jeszcze zapraszał na ten bazar

 

No niestety pod koniec zeszłego roku było średnio, nadal jest różnie, a już myślałam, że to mój koniec:(, spokojnie, widujemy się na bazarkach rzadko wiec wybaczam, bardziej przykre jak ktoś cały czas z Tobą rozmawiał, a nie zauważył i się nie odzywa:(. A bazarek podrzucam sama bez zaproszenia;)

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, Olena84 napisał:

No niestety pod koniec zeszłego roku było średnio, nadal jest różnie, a już myślałam, że to mój koniec:(, spokojnie, widujemy się na bazarkach rzadko wiec wybaczam, bardziej przykre jak ktoś cały czas z Tobą rozmawiał, a nie zauważył i się nie odzywa:(. A bazarek podrzucam sama bez zaproszenia;)

zauważyłam już dawno tylko .... nawet jak się ma numer telefonu to nie wiadomo czy się pytać, wchodzić w czyjeś życie z butami

14 minut temu, iwna5702 napisał:

Dzien dobry,

poproszę na razie bluzeczkę 37 za wyw. :)

dziękuję

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Figunia napisał:

Aldrumko, jeszcze mamy pytanie o kolor bluzeczki. Czy jest taki, jak na zdjeciu? (bo czasem fotka klamie..) I jeszcze prosilabym o wymiary w ramionach. Przepraszam, ze tak marudze, ale Corcia mocno zeszczuplala i wiekszosc rzeczy na Niej "wisi".

w ramionach 37 cm; na moim komputerze kolor jest dobry - nie brąz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...