Jump to content
Dogomania

Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.


Anula

Recommended Posts

18 godzin temu, Anula napisał:

Dziękuję,zaraz przeleję 35,00zł za szczepienie p/chorobom wirusowym. A Emi jest cudna i kotek też.Jednym słowem dwie piękności.

Haniu,przelałam za szczepienie ale w tytule napisalam Tofik,zamiast Emi.Przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Jak Kama?

Dołączam się do pytania, mam nadzieje, ze jest coraz lepiej.

Kama to dosyć nieśmiała i strachliwa sunia przy pierwszym kontakcie, ale potem jest coraz lepiej.

Mam nadzieję, że rozstanie z Emi nie wpłynie negatywnie na jej kontakty w nowym domu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj do swojego nowego domu do Krakowa pojechała mała Mini, sunia właśnie dojechała!

To będzie na pewno psiak specjalnej troski, ale mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze, rodzina świadoma, przez co przeszedł szczeniak i jakiej wymaga opieki.

IMGP8049.JPG

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Mini ma dom, Kenya też, więc historia walki z parwo zakończona, teraz maluchy zaczynają kolejny etap swojego życia, mam nadzieję ze już na zawsze szczęśliwy.

Chciałam tutaj bardzo podziękować DT Karmelka i Jej Rodzinie za cały ten trud włożony w ratowanie szczeniaków, za wszystkie te nieprzespane noce, za troskę, serce i wielką pomoc w ratowanie maleństw. 

Dziękujemy!!!

stylowi_pl_ogrod_41928285.gif

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zaglądam i takie dobre wieści. Psinki doczekały się domków. Niech już będzie tylko dobrze, bez chorób i smuteczków, niech cierpliwość opiekunów da efekty  i pieski będą mogły być szczęśliwymi stworzeniami ,pewnymi jutra;)

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do DS Kamy. Nie jest wesoło. Pani aż płacze.  Kama nadal załatwia się w domu , mimo godzinnych spacerów. Na widok domowników dygocze ze strachu. Dziś zaczęła warczeć. Myślałam o tym , by podjechać tam i zobaczyć co się dzieje ,ale postanowiłam poprosić o pomoc  znajomą behawiorystkę. Najwyżej zapłacę za wizytę.

Pani płakała , bo ma poczucie ,że się nie sprawdziła jako dom dla Kamy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, Poker napisał:

Dzwoniłam do DS Kamy. Nie jest wesoło. Pani aż płacze.  Kama nadal załatwia się w domu , mimo godzinnych spacerów. Na widok domowników dygocze ze strachu. Dziś zaczęła warczeć. Myślałam o tym , by podjechać tam i zobaczyć co się dzieje ,ale postanowiłam poprosić o pomoc  znajomą behawiorystkę. Najwyżej zapłacę za wizytę.

Pani płakała , bo ma poczucie ,że się nie sprawdziła jako dom dla Kamy.

Poker może jednak podjedziesz do Państwa i zobaczysz jak się Kamusia zachowuje,być może sama na jakiś pomysł wpadniesz jak zobaczysz jak się zachowuje i jak się zachowują Państwo w stosunku do Kamy,być może robią coś nie tak skoro Kama się ich boi.Przynajmniej sama osądzisz co się dzieje z Kamą.A behawiorystę też można umówić,nie zaszkodzi.Sporo styczności miałaś z psiakami a tym samym wiedzę.Być może Państwo za mało czasu jej poświęcają,nie bawią się z nią i tym samym jest słaby kontakt.Szczenię powinno lgnąć do człowieka,zaczepiać do zabawy,być wesołym.No nie wiem co tu jeszcze można napisać.Jednak najlepiej sprawdzić osobiście,tym bardziej,że to jest Wrocław.Oczywiście nie narzucam,że tak masz zrobić,to tylko taka propozycja.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Fajna ta Pańcia Emisi,taka pogodna,ciepła to i w domu zapewne panuje fajna atmosfera a psiaczki to wyczuwają.Super.

Rodzina super i bardzo się cieszę,że adoptowali Emisię.Mam zdjęcia ale przesłane na Wibera,więc jak się z tym uporam to wstawię.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...