Jump to content
Dogomania

Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.


Anula

Recommended Posts

4 minuty temu, Tola napisał:

Ja tez bardzo się cieszę, że i Emisia lada chwilka pojedzie do swojego domu:)

Koleżanki wspólnej schroniskowej niedoli, razem w lecznicy,  w DT i teraz w hoteliku  i w jednym czasie znalazły nowe domy!

Wspaniale się to wszystko ułożyło,  niech im się wiedzie jak najlepiej i niech to będzie taka nagroda od losu i od nas za to całe cierpienie psich dzieci.

Jeszcze jak mała Mini pojedzie do swojego domku to  będzie wspaniałe zakończenie tej tak tragicznej historii.

 

Martuniu,to pierwszy taki nasz wątek pełen niepewności,walki i w części bardzo tragiczny,bo przegrały  walkę o życie Meliska i Szałwia [*]

Na pewno nikt o tym nawet nie pomyślał,że tak mogło się to skończyć...:(  Dla Mini,Emi i Kami domki zapowiadają się naprawdę wspaniałe i tak jak piszesz,niech to będzie dla nich nagrodą od losu :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Poker napisał:

A co z długiem za pobyt suniek w Izbicy ?

Dług zostanie spłacony w następnym tygodniu; dzisiaj dzwoniła wetka z Izbicy, ze szykuje fakturę za pobyt, leczenie 3  suczek i 5 szczeniaków z tego wątku + koszt pobytu Kamy i Emi.

Beza w DS w Warszawe, Tania u Jaaga, Wiola pokonała parwo i ma DS w Niepołomicach:) Szczeniaki w swoich domach:) Tosia za TM:( Pomocy!!! 3 suczki i 5 szczeniaków z interwencji:(:(

Dziewczyny mają uzbierane na wątku troszkę pieniędzy z wpłat i bazarków dogomaniaków, resztę dopłaci Zea.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Tola napisał:

Ja tez bardzo się cieszę, że i Emisia lada chwilka pojedzie do swojego domu:)

Koleżanki wspólnej schroniskowej niedoli, razem w lecznicy,  w DT i teraz w hoteliku  i w jednym czasie znalazły nowe domy!

Wspaniale się to wszystko ułożyło,  niech im się wiedzie jak najlepiej i niech to będzie taka nagroda od losu i od nas za to całe cierpienie psich dzieci.

Jeszcze jak mała Mini pojedzie do swojego domku to  będzie wspaniałe zakończenie tej tak tragicznej historii.

 

Ładnie to Tolu napisałaś. Takie domki, to dobra wrozba na dalsze życie tych maluszkow. Niech im się już tylko szczesci w życiu !

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.04.2019 o 01:26, b-b napisał:

Zapytam znowu :)

Bogduniu ja nie mam pomysłu.Na Tofika chyba jeszcze nie ma sensu podmieniać bo Tofik czeka na kastrację.Może na innego jakiegoś psiaczka co potrzebuje pomocy.Anica chyba ma jakiegoś nowego pieska pod opieką,to może na niego.

Link to comment
Share on other sites

Emi została w sobotę zaszczepiona ponownie i zaczipowana. Nowa Pani Emi umówiła się z nami na sobotę, poprosiła by dowieźć jej sunię do Leszna. Pani prosiła by zdjąć wszystkie ogłoszenia, ponieważ nie zniosłaby straty Emi, ale zapewniłam ją, że malutka jest już na pewno ich i nikogo innego. Tak się ostatnio Emiś wygrzewała na słoneczku :)

IMG_20190406_105849_800x600.jpg

IMG_20190406_105857_800x600.jpg

IMG_20190406_105858_800x600.jpg

IMG_20190406_105914_450x600.jpg

IMG_20190406_105916_450x600.jpg

IMG_20190406_105938_450x600.jpg

IMG_20190406_105942_450x600.jpg

IMG_20190406_105943_450x600.jpg

IMG_20190406_105949_1_450x600.jpg

IMG_20190406_105949_450x600.jpg

IMG_20190406_105951_450x600.jpg

IMG_20190406_105952_450x600.jpg

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anula napisał:

Bogduniu ja nie mam pomysłu.Na Tofika chyba jeszcze nie ma sensu podmieniać bo Tofik czeka na kastrację.Może na innego jakiegoś psiaczka co potrzebuje pomocy.Anica chyba ma jakiegoś nowego pieska pod opieką,to może na niego.

Lacky załapał się na promocję ogłoszenia po małej do 11.04 :)

https://www.olx.pl/oferta/lacky-czeka-na-swoj-dom-CID103-IDyUL9a.html

Link to comment
Share on other sites

Tutaj tez wrzucam, tak dla informacji,  fakturę z Izbicy za pobyt i leczenie 3 suczek i 5 szczeniaków z interwencji + pobyt 2 szczeniaków ze schroniska (Kama i Emi) - 2973 zł.

 

(159 zł to  kwota za parodniowy pobyt i szczepienie Nowinki od Jo37)

IMG_20190408_131421(1).jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.04.2019 o 17:44, szafirka napisał:

Emi została w sobotę zaszczepiona ponownie i zaczipowana. Nowa Pani Emi umówiła się z nami na sobotę, poprosiła by dowieźć jej sunię do Leszna. Pani prosiła by zdjąć wszystkie ogłoszenia, ponieważ nie zniosłaby straty Emi, ale zapewniłam ją, że malutka jest już na pewno ich i nikogo innego. Tak się ostatnio Emiś wygrzewała na słoneczku :)

IMG_20190406_105849_800x600.jpg

IMG_20190406_105857_800x600.jpg

IMG_20190406_105858_800x600.jpg

 

Haniu,jaki jest koszt szczepienia i czipu?

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam wczoraj z pańcia Kamy. Na razie nie jest łatwo. Sunia  boi się domowników. Ucika przy próbach podejścia. Mimo godzinnego spaceru nic nie zrobiła , natomiast załatwia się w domu. Jeść też nie chce , nawet tej samej karmy , która jadła w hoteliku.

Kama była już na przeglądzie u weta. Jest zdrowa tylko pazurki przycięte i założona obróżka przeciw kleszczom.

Trochę udzieliłam porad jak maja postępować z sunią. Pani w razie potrzeby ma dzwonić. Z mojego telefonu ucieszyła się.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Poker napisał:

Rozmawiałam wczoraj z pańcia Kamy. Na razie nie jest łatwo. Sunia  boi się domowników. Ucika przy próbach podejścia. Mimo godzinnego spaceru nic nie zrobiła , natomiast załatwia się w domu. Jeść też nie chce , nawet tej samej karmy , która jadła w hoteliku.

Kama była już na przeglądzie u weta. Jest zdrowa tylko pazurki przycięte i założona obróżka przeciw kleszczom.

Trochę udzieliłam porad jak maja postępować z sunią. Pani w razie potrzeby ma dzwonić. Z mojego telefonu ucieszyła się.

Pierwsze dni w nowyych warunkach zawsze są ciężkie dla każdego psiaka.Kamusię trzeba przekupywać może smaczkami i najlepiej gotowanym albo mokrą karmą.Kamusia tęskni za Emi i innymi pieskami.W hoteliku miała swoich psich przyjaciół a tu nagle została ich pozbawiona.Ciężkie to wszystko dla Kamy ale mam nadzieję,że za kilka dni odnajdzie swoich przyjaciół w postaci domowników i będzie dobrze,zaufa im.Czy imię zostaje?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj przyszła adresówka dla Emi.

W załączeniu faktura za ostatnie szczepienie Emi.

Emiś dzielnie zastępuje Kamę w zabawie z kotem. Mam wrażenie, że bez niej jest grzeczniejsza, bardziej się do nas przytula, nie skacze po stole. W sobotę wieziemy ją do Leszna, skąd nowa rodzinka ją odbierze.

IMG_20190411_180018_450x600.jpg

IMG_20190411_181411_800x561.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...