Jump to content
Dogomania

Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.


Anula

Recommended Posts

1 godzinę temu, Tola napisał:

U mnie cisza w sprawie Mini, aż się dziwię; Kenya też się podoba, ale to na razie tylko zapytania.

U mnie odwrotnie..o Mini są telefony o Kenię był jeden...z Elbląga..Pani chciala dwupak, Mini dla siebie , Kenię dla koleżanki. Po wnikliwej rozmowie, stwierdziłam, że to dobre domy, ale nie dla naszych ślicznotek.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

I tylko uchyle rąbka tajemnicy, że elik jest na wizycie u państwa zainteresowanych Mini...

Wszystko wskazuje na to, że ....

Mini ma domek!!!!taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0055

A to dopiero niespodzianka ! Cisza, cisza... a tu nagle news ! Fantastycznie ! Czekamy na więcej info.

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Havanka napisał:

A to dopiero niespodzianka ! Cisza, cisza... a tu nagle news ! Fantastycznie ! Czekamy na więcej info.

Havanko, domek marzenie!! Pani w domku, nie pracuje, więc mini nie bedzie nigdy sama. Miejsca w domku że ho  ho!!Posesja pieknie solidnie ogrodzona. Obok mieszka córka państwa. 

Państwo tez mają dom na wsi, gdzie wyjeżdżają oraz domek w Zakopanem...Mini wszędzie bedzie z państwem jeżdziła. 

U państwa w domu zawsze były psy. Ostsni umarł w styczniu w wieku 18 lat. Pusto, smutno, więc postanowili dać domek kolejnemu psiakowi..Zadzwonili po Mini...

Cóz jeszcze...mamy obiecane zdjęcia z każdego miejsca, gdzie będzie Mini..

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Heh, teraz muszę zadzwonić do Pani Aleksandry z Kielc, że  Mini jednak pojedzie do Krakowa...

Ten dom tez brzmi dobrze..Państwo od zawsze mieli psy, sznaucery. Ostania sunia umarła miesiąc temu. Nie mogą żyć bez psa. dom jednorodzinny. Pani nie pracuje, więc tez jest cały czas w domu. 

Pani Aleksandra dopytywała też o Kenię....No i najwazniejsze..Sami chca przyjechać po sunię, jeśli przejdą procedury adopcyjne...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Havanko, domek marzenie!! Pani w domku, nie pracuje, więc mini nie bedzie nigdy sama. Miejsca w domku że ho  ho!!Posesja pieknie solidnie ogrodzona. Obok mieszka córka państwa. 

Państwo tez mają dom na wsi, gdzie wyjeżdżają oraz domek w Zakopanem...Mini wszędzie bedzie z państwem jeżdziła. 

U państwa w domu zawsze były psy. Ostsni umarł w styczniu w wieku 18 lat. Pusto, smutno, więc postanowili dać domek kolejnemu psiakowi..Zadzwonili po Mini...

Cóz jeszcze...mamy obiecane zdjęcia z każdego miejsca, gdzie będzie Mini..

 

Z opisu domek jak z cudownego snu ! Mini będzie tam bardzo szczęśliwa. Duży plus za obiecane zdjęcia i informacje. Ale fajnie, ze kolejny psiaczek będzie miał wspaniały dom !!!

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Heh, teraz muszę zadzwonić do Pani Aleksandry z Kielc, że  Mini jednak pojedzie do Krakowa...

Ten dom tez brzmi dobrze..Państwo od zawsze mieli psy, sznaucery. Ostania sunia umarła miesiąc temu. Nie mogą żyć bez psa. dom jednorodzinny. Pani nie pracuje, więc tez jest cały czas w domu. 

Pani Aleksandra dopytywała też o Kenię....No i najwazniejsze..Sami chca przyjechać po sunię, jeśli przejdą procedury adopcyjne...

Może Keni się poszczęści? Trzymam kciuki mocno !

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że coś drgnęło w adopcjach :) Dobrze by było jednak, aby Rodziny, w których zawsze ktoś jest w domu mimo wszystko przećwiczyły zostawanie psiaka w domu. Będzie potem olbrzymi problem, jeśli sytuacja się zmieni i psiak będzie musiał chwilę zostać sam. Jeżeli Pani ciągle jest w domu to tym bardziej ma możliwość przećwiczenia tego :)

Cieszę się, że Kama ćwiczy chodzenia na smyczy, jej też się poszczęści, wierzę w to.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Z domku Emi w Drammen nic niestety ale nie wyjdzie,ze względu na zaostrzone przepisy dotyczące przywozu psów z za granicy.Anula dzisiaj wyróżni ogłoszenia i poczekamy na sensowny telefon.

Kurcze, szkoda... domek zapowiadał się fajny. Ale Emisia szybko znów kogoś zauroczy. To tylko kwestia czasu. Moje ogłoszenie jest już wyróżnione. Dziękuję !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Bogusik napisał:

Z domku Emi w Drammen nic niestety ale nie wyjdzie,ze względu na zaostrzone przepisy dotyczące przywozu psów z za granicy.Anula dzisiaj wyróżni ogłoszenia i poczekamy na sensowny telefon.

Przykro trochę, ale trudno, szukamy dalej tej jedynej rodziny.

36 minut temu, Anula napisał:

Jeżeli ktoś jeszcze zagląda tu z ogłaszających Emi,bardzo proszę o sprawdzenie czy Emi ma wyróżnione ogłoszenia.Ogłoszenia są na Wrocław,Katowice i Poznań.Chyba brak ogłoszenia jest na Opole?

Moje na Wrocław  wyrożnione.

Link to comment
Share on other sites

Miałam dzisiaj pierwsze sensowne zapytanie z Warszawy o Kenię - dorosła córka z matką, mieszkanie w bloku, w domu starsza suczka i 2 koty

Powiedziałam o wszystkich wymaganiach dotyczących przyszłej opieki nad sunią i ze zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla tego szczeniaka specjalnej troski.

 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj miałam sympatyczną rozmowę o Mimi. Zanim jednak udało nam się porozmawiać, Pani poczytała o suni i zrezygnowała, bo sama przyznała, że to ma być jej pierwszy pies, nie ma doświadczenia. Za to poprosiła o pomoc w poszukiwaniu psiaka. Podesłałam Kami, mam nadzieję że się nie gniewacie. Dom w szeregowcu na obrzeżach Wrocławia, Rodzina to pani, pan oraz nastolatek i dwa uratowane, niewychodzące koty. To miałby być pierwszy piesek, więc Pani chciałaby pieska nie tak trudnego jak "moja" Mimi. Raczej krótkowłosego i nauczonego czystości. Pani pracuje 8-9h, dlatego na razie wiele osób jej odmówiło adopcji, bo pies w ich opinii nie powinien zostawać sam na tak długo. Domek brzmi bardzo dobrze, Pani jest otwarta na sugestie różne czy pomoc, ale przyznaje że nie ma doświadczenia. Pani śpi z kotami, więc dlatego zależy jej na małym/niedużym psie, żeby jeszcze się zmieścił w łóżku :) Pani chciałaby poznać psiaka przed adopcją, jeżeli to możliwe, aby zobaczyć czy zaiskrzy, dlatego chciała psiaka z Wrocławia, ew. z okolic. No ale może Nowa Sól nie będzie dla Pani zbyt daleko. Jeżeli macie pomysł, kto mógłby się jeszcze załapać to napiszcie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...