Jump to content
Dogomania

Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.


Anula

Recommended Posts

21 minutes ago, Tola said:

Dzisiaj miałam tel w sprawie kociego rodzeństwa - pani najpierw zapytała, czy za darmo, a potem czy mogę zapakować koty i jej wysłać.

Powiedziałam, że idę szukać pudełka i wysyłam.

A może dałoby się gołebiem pocztowym? Taniej pewnie będzie.

No comment...

19 minutes ago, Tola said:

OLX dla Mini na Warszawę

https://www.olx.pl/oferta/cudna-4-miesieczna-mini-do-adopcji-CID103-IDzeymU.html

 

DT Karmelka - jakie informacje można jeszcze dodać?

Na pewno, że jest kotolubna - nie goni kotów ale wpatruje się w nie z uwielbieniem. Zaczyna już łapać podstawowe komendy i ładnie chodzi na smyczy. Potrafi zosatwać sama ( z Kenyą), przyzwyczajona do kennelklatki - ale nie wiem czy to powinno się pisać.

W sumie to dość spokojny szczeniak, ALE ma tendencje do uciążliwego darcia dzioba gdy się zestresuje...

No i pokazuje lęk separacyjny nastawiony nie na ludzi tylko na inne psy. Jesli Ava i Kenya 'znikają' z gabinetu to włącza się w/w darcie dzioba...

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, DT-Karmelki napisał:

A może dałoby się gołebiem pocztowym? Taniej pewnie będzie.

No comment...

Na pewno, że jest kotolubna - nie goni kotów ale wpatruje się w nie z uwielbieniem. Zaczyna już łapać podstawowe komendy i ładnie chodzi na smyczy. Potrafi zosatwać sama ( z Kenyą), przyzwyczajona do kennelklatki - ale nie wiem czy to powinno się pisać.

W sumie to dość spokojny szczeniak, ALE ma tendencje do uciążliwego darcia dzioba gdy się zestresuje...

No i pokazuje lęk separacyjny nastawiony nie na ludzi tylko na inne psy. Jesli Ava i Kenya 'znikają' z gabinetu to włącza się w/w darcie dzioba...

Ok, bardzo dziękuję, zaraz dodam kolejne informacje.

Oglądalność spora, czekamy...

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, DT-Karmelki napisał:

A może dałoby się gołebiem pocztowym? Taniej pewnie będzie.

No comment...

Na pewno, że jest kotolubna - nie goni kotów ale wpatruje się w nie z uwielbieniem. Zaczyna już łapać podstawowe komendy i ładnie chodzi na smyczy. Potrafi zosatwać sama ( z Kenyą), przyzwyczajona do kennelklatki - ale nie wiem czy to powinno się pisać.

W sumie to dość spokojny szczeniak, ALE ma tendencje do uciążliwego darcia dzioba gdy się zestresuje...

No i pokazuje lęk separacyjny nastawiony nie na ludzi tylko na inne psy. Jesli Ava i Kenya 'znikają' z gabinetu to włącza się w/w darcie dzioba...

A Kenya - poprosimy jeszcze trochę informacji, które byłyby przydatne w ogłoszeniach?

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Tola said:

A Kenya - poprosimy jeszcze trochę informacji, które byłyby przydatne w ogłoszeniach?

Jednym słowem: huragan. Wszędzie jej pełno, wczoraj wskoczyła na dekoder i próbowała bić się z telewizorem... Próbuje wdrapywać się na blat w kuchni. Regularnie siedzi na komodzie w salonie - obok Kredki.

Nie ma ani krzty respektu przed nikim. Od starszej  kocicy już dwa razy dostala po nosie i nadal próbuje ją zaczepiać. Od Dorotki nauczyła się ciągnąć kocury za uszy.

Na dworze wszystko ( liście, gałązki, kamienie)  bierze do dzioba. Siku, owszem, zrobi ale koo tylko w domu.

Reasumując: ogłoszeniowo przydatnych informacji nie mam.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, DT-Karmelki napisał:

Jednym słowem: huragan. Wszędzie jej pełno, wczoraj wskoczyła na dekoder i próbowała bić się z telewizorem... Próbuje wdrapywać się na blat w kuchni. Regularnie siedzi na komodzie w salonie - obok Kredki.

Nie ma ani krzty respektu przed nikim. Od starszej  kocicy już dwa razy dostala po nosie i nadal próbuje ją zaczepiać. Od Dorotki nauczyła się ciągnąć kocury za uszy.

Na dworze wszystko ( liście, gałązki, kamienie)  bierze do dzioba. Siku, owszem, zrobi ale koo tylko w domu.

Reasumując: ogłoszeniowo przydatnych informacji nie mam.

DT-Karmelki, rzuć okiem na ogłoszenie Kenii. Coś dopisać? W ogloszeniu ma na imię Tosca

https://www.olx.pl/oferta/tosca-4-miesieczna-sunia-do-adopcji-CID103-IDzeIqe.html

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, DT-Karmelki napisał:

W ogłoszeniu Mini nie ma wzmianki o przebytej parwo ( przyszły dom musi to wiedzieć) i o konieczności specjalnej diety.

Wszystko powiedziałam potencjalnym domkom, a zgłosiły sie dwa. nie są zniechęceni ani przerażeni. Domek z Krakowa brzmi naprawdę fajnie i wydaje mi się, że warto zrobić wizytę.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alaskan malamutte said:

Wszystko powiedziałam potencjalnym domkom, a zgłosiły sie dwa. nie są zniechęceni ani przerażeni. Domek z Krakowa brzmi naprawdę fajnie i wydaje mi się, że warto zrobić wizytę.

Dobre wieści :)

Maluchy mają 2 szczepienie we wtorek (2.04), więc potencjalna przeprowadzka mogłaby być ok 10-go? Dobrze liczę?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Wszystko powiedziałam potencjalnym domkom, a zgłosiły sie dwa. nie są zniechęceni ani przerażeni. Domek z Krakowa brzmi naprawdę fajnie i wydaje mi się, że warto zrobić wizytę.

Asiu, super ! To trzymam mocno kciuki za krakowski domek ! Oby się udało....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cieszę się bardzo, że już pojawiła się szansa dla Mini na własny domek, piękna z niej sunieczka:)

Z mojego warszwskiego OLX było parę zapytań, ale domu z tych zapytań nie będzie, do żadnego z nich nie dałabym psa.

Ludzie nie czytają treści, a wczoraj dzwonił facet i pytał, jak wygląda Mini, bo dostał tel od znajomej!

 

Moje OLX  - Kenya (na Warszawę)

https://www.olx.pl/oferta/urocza-4-miesieczna-kenya-do-adopcji-CID103-IDzfslN.html

 

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Poprosiłam naszą kochaną elik o sprawdzenie domku w Krakowie dla Mini. Kciuki proszę!!

O Kenię miałam telefon, ale nie mogłam rozmawiać, pani ma zadzwonić wieczorem Pani z Wrocławia.

Trzymam Asiu bardzo mocno!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...