Jump to content
Dogomania

Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.


Anula

Recommended Posts

De facto nie mamy pogorszenia, ale z optymizmem ja się jeszcze wstrzymuje. Wieczorem obie panny zrobiły po jednej kupie ze śluzem, ale od tego czasu pieluchy są OK. Obie piją wodę, łazikują, wieczorem się intensywnie bawiły.  Kenya zjadła kolację. Mini nie ma apetytu, liźnie raz i kręci nosem.

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, DT-Karmelki napisał:

De facto nie mamy pogorszenia, ale z optymizmem ja się jeszcze wstrzymuje. Wieczorem obie panny zrobiły po jednej kupie ze śluzem, ale od tego czasu pieluchy są OK. Obie piją wodę, łazikują, wieczorem się intensywnie bawiły.  Kenya zjadła kolację. Mini nie ma apetytu, liźnie raz i kręci nosem.

Wydaje się,że stan jest w miarę stabilny.Martwię się o Mini,że nie chce jeść.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, DT-Karmelki napisał:

De facto nie mamy pogorszenia, ale z optymizmem ja się jeszcze wstrzymuje. Wieczorem obie panny zrobiły po jednej kupie ze śluzem, ale od tego czasu pieluchy są OK. Obie piją wodę, łazikują, wieczorem się intensywnie bawiły.  Kenya zjadła kolację. Mini nie ma apetytu, liźnie raz i kręci nosem.

Wiem wiem..

Wczoraj jeden z wetów powiedział, ze to jest tak straszna choroba, że jak uda się uratować jedno szczenię z miotu, to sukces...

Trzymam kciuki z wielka nadzieją.

Suczki w gabinecie w Izbicy bez zmian, nie ma pogorszenia, tez trzeba być dobrej myśli...

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Alaskan malamutte napisał:

 

Zapraszam na bazarek na zamojskich psiakow chorujących na parwowirozę: 

Dla zamojskich psiaków walczących z parwowirozą! Pomóż wrócić im do zdrowia!!

 

A|siu, napis nie jest podlinkowany.

Link to comment
Share on other sites

Dosłownie kilka minut po powrocie dziewczyn z lecznicy, wysiadl nam prąd, dlatego tak późno ten dzisiejszy update.

Nie ma pogorszenia u żadnej z maluszków. W lecznicy nie było ani wymitów ani biegunki. Mini miała trochę odruchów wymiotnych i jest obawa, że w nocy może pojawić się biegunka ( bardzo jej się przelewało w brzuszku). Za to po powrocie zjadła małą porcyjkę i nawet nawarczała na Kenyę. Kenya na razie nie je ale oczy jej się same zamykają. Mini zresztą teraz już też. Pieluchy póki co suche.

Gaszę dziewczynom światło i znikam, żeby sobie pospały parę godzin.

  • Like 3
  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Cały czas trzymam za Was kciuki , oby ten koszmar ,ta ciągła niepewność co przyniesie jutro, ba ,co przyniosą następne godziny wreszcie się skończył. DT-Karmelki podziwiam Twoją determinację i ogromne poświęcenie w walce o maluszki. Po prostu jesteś wielka, chylę przed Tobą czoło

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, DT-Karmelki napisał:

Dosłownie kilka minut po powrocie dziewczyn z lecznicy, wysiadl nam prąd, dlatego tak późno ten dzisiejszy update.

Nie ma pogorszenia u żadnej z maluszków. W lecznicy nie było ani wymitów ani biegunki. Mini miała trochę odruchów wymiotnych i jest obawa, że w nocy może pojawić się biegunka ( bardzo jej się przelewało w brzuszku). Za to po powrocie zjadła małą porcyjkę i nawet nawarczała na Kenyę. Kenya na razie nie je ale oczy jej się same zamykają. Mini zresztą teraz już też. Pieluchy póki co suche.

Gaszę dziewczynom światło i znikam, żeby sobie pospały parę godzin.

 Nieustannie jestem z Wami myślami i sercem, niech ten trud włożony w ratowanie maluszków pozwoli im przeżyć.

Życzę Wam wszystkim spokojnej nocy.

54 minuty temu, Onaa napisał:

Trzymajcie się maluszki i Ty DTKarmelki!

Też myślę co z tymi biedactwami co zostały w schronie :(.

Onaa, ja też myślę, nie ma chwili, abym nie myślała:(

Ale nic więcej nie mogłam i nie mogę zrobić, nie mogłam wtedy zabrać wszystkich:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...