Jump to content
Dogomania

Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.


Anula

Recommended Posts

7 godzin temu, Anula napisał:

Dziś się kończą wyróżnienia ogłoszeń.Sądzę,że trzeba się skupić bardziej na ogłaszaniu Emi i Kamy osobno.

Dwupak może niech zostanie,wykupię wyróżnienie na tydzień za 4,49zł a osobno na miesiąc każdej z suń za 17,81zł.Co o tym myślicie?

Havanka wznów ogłoszenie Emi.

12.Havanka ogłoszenia OLX - 08.03.19-Katowice

https://www.olx.pl/oferta/kruszynka-calineczka-do-adopcji-CID103-IDyxfnw.html(zawieszone)

Trochę się pogubiłam,czy są jeszcze zawieszone jakieś ogłoszenia?

Emi (Calineczka) - https://www.olx.pl/oferta/kruszynka-calineczka-do-adopcji-CID103-IDyxfnw.html

Kami ( Inka) - https://www.olx.pl/oferta/5-miesieczna-inka-do-adopcji-CID103-IDyXtxS.html

Link to comment
Share on other sites

Wyróżniłam ogłoszenia do 24.03.19.

Koszt całkowity to 7x4,49zł=31,43zł

W tym Kama 2x4,49zł=8,98zł

i dwupak 3x4,49zł=13,47zł : 2=6,73zł

Kama ma OLX dwa ogłoszenia na Wrocław (Havanka i Tola)Może jedno zmienić na Katowice?

Poprosiłam b-b o przywrócenie ogłoszenia na Poznań Kolii bo jest wyróżnione do 04.04.19 i wstawienie Kamy.Czekam na odpowiedź.

Wtedy Kama będzie miała na Wrocław,Poznań,Katowice.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Poker napisał:

Jesteście rewelacyjne w ogłoszeniach i nie tylko. Bardzo dziękuję za Kamusię.  Może będzie prościej jak kolejne ogłoszenie ja opłacę dla obu suniek.

Ciekawe co słychać u dziewczynek.

Jak Poker uważasz?Ja mogę dalej wyróżniać a Ty będziesz zwracać pieniążki.Te pieniążki będą umieszczane w poście rozliczeniowym jako deklaracje jednorazowe od Ciebie aby ogólny rachunek się zgadzał.Jeżeli nie to w poście informacyjnym na dole są umieszczone linki do ogłoszeń,których trzeba pilnować aby opłacić następne wyróżnienia.

Do przelewu na moje konto jest 8,98zł+6,73zł=15,71zł.Bardzo proszę aby ta kwota ani większa ani mniejsza była przelana bo nie będzie mi się zgadzał post rozliczeniowy.

Link to comment
Share on other sites

 

2 godziny temu, Anula napisał:

 

Poprosiłam b-b o przywrócenie ogłoszenia na Poznań Kolii bo jest wyróżnione do 04.04.19 i wstawienie Kamy.Czekam na odpowiedź.

Wtedy Kama będzie miała na Wrocław,Poznań,Katowice.

Anulko nie dostałam żadnego PW od Ciebie. 

Czy tam dopiero tutaj ,ze ogłoszenie Koli było usunięte.

Musiałam to zrobić niechcący bo nie usuwałabym promowanego ogłoszenia.

Czyli zrobić z niego dla Kamy na Poznań?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, b-b napisał:

 

Anulko nie dostałam żadnego PW od Ciebie. 

Czy tam dopiero tutaj ,ze ogłoszenie Koli było usunięte.

Musiałam to zrobić niechcący bo nie usuwałabym promowanego ogłoszenia.

Czyli zrobić z niego dla Kamy na Poznań?

Tak Bogduniu.Takie pw napisałam:

Bogduniu czy zlikwidowałaś ogłoszenie Kolii OLX na Katowice?Ono było wyróżnione do 04.04.19.Jak kliknęłam na link to jest archiwalne.Czy dało by się odwiesić i wstawić Kamę na Poznań.

https://www.olx.pl/oferta/kolinka-czeka-na-swoj-dom-CID103-IDyUL9a.html

https://www.olx.pl/oferta/5-miesieczna-kami-o-oryginalnym-umaszczeniu-czeka-na-nowy-dom-CID103-IDyXkTr.html

Pozdrawiam Ania

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Anula napisał:

Tak Bogduniu.Takie pw napisałam:

Bogduniu czy zlikwidowałaś ogłoszenie Kolii OLX na Katowice?Ono było wyróżnione do 04.04.19.Jak kliknęłam na link to jest archiwalne.Czy dało by się odwiesić i wstawić Kamę na Poznań.

https://www.olx.pl/oferta/kolinka-czeka-na-swoj-dom-CID103-IDyUL9a.html

https://www.olx.pl/oferta/5-miesieczna-kami-o-oryginalnym-umaszczeniu-czeka-na-nowy-dom-CID103-IDyXkTr.html

Pozdrawiam Ania

 

Kiedy wysłałaś Anulko to PW do mnie?

 

Ogłoszenie zmienione dla Kama - Lora

 https://www.olx.pl/oferta/lora-czeka-na-swoj-dom-CID103-IDyUL9a.html

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, b-b napisał:

 

Kiedy wysłałaś Anulko to PW do mnie?

 

Ogłoszenie zmienione dla Kama - Lora

 https://www.olx.pl/oferta/lora-czeka-na-swoj-dom-CID103-IDyUL9a.html

Dziękuję.Pw wysłalam 3 godziny temu ja je mam w skrzynce.To był prowadzony dialog,tytuł ubranko.W każdym razie wkleiłam tu na wątek.Ważne,że jest ogłoszenie wznowione Kamy jako Lora.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Anula napisał:

Dziękuję.Pw wysłalam 3 godziny temu ja je mam w skrzynce.To był prowadzony dialog,tytuł ubranko.W każdym razie wkleiłam tu na wątek.Ważne,że jest ogłoszenie wznowione Kamy jako Lora.

Anulko jeśli dopisałaś wiadomość o ogłoszeniu  do innej już wiadomości, którą razem prowadziłyśmy to sprawdź czy ja jej nie opuściłam. Jeśli tak to Ty ją wyślesz ale ona do mnie nie dochodzi bo nie biorę udziału w tej rozmowie :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, b-b napisał:

Anulko jeśli dopisałaś wiadomość o ogłoszeniu  do innej już wiadomości, którą razem prowadziłyśmy to sprawdź czy ja jej nie opuściłam. Jeśli tak to Ty ją wyślesz ale ona do mnie nie dochodzi bo nie biorę udziału w tej rozmowie :)

Nio,opuściłaś rozmowę a ja tego nie zauważyłam.Zaraz usunę wiadomość.Przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Anula napisał:

Nio,opuściłaś rozmowę a ja tego nie zauważyłam.Zaraz usunę wiadomość.Przepraszam.

Nic się nie stało :)

Już kiedyś dostałam OPR na dogo ,że nie odpowiadam na wysyłane informacje a jak się później właśnie okazało ja tą rozmowę opuściłam wcześniej a reszta  do mnie nie dochodziła :)

Dobrze ,że wszystko się wyjaśniało a ogłoszenie już działa na Kamę :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Alaskan malamutte said:

Ciekawe, co tam u maluchów słychać..Mimi i Kenyi....Jeśli potrzebne ogloszenia, to jestem na posterunku!! gify policjant

 

3 hours ago, Poker said:

 

Ciekawe co słychać u dziewczynek.

 

U nas dużo się działo w tym tygodniu :)  Albo tylko mam takie wrażenie, bo ponad tydzień spędziłam sama z 20 futrzakami, 4 żółwiami i zaległościami zawodowymi.

Ogłoszenia na pewno będą potrzebne, niestety mam problem ze zrobieniem dobrych zdjęć. Mini na wszystkich wychodzi jak rozmyta czarna kupka futra a Kenya nie jest w stanie usiedzieć bez ruchu...  Spróbuję jeszcze innym aparatem.

Mini nie reaguje na imię więc zaczęlam na nią wołać Lili, chyba jej się podoba. Dziewczyny łazikują już po prawie całym domu ( muszą być cały czas pilnowane), uczą się kontaktów z innymi psami i kotami, choć początki nie były łatwe... Mini/Lili boi się Hathor, ale już przed nią nie ucieka z piskiem. Ma też wątpliwości czy świat zewnętrzny jest godny zaufania.W ogóle jest taka bardzo ostrożna, wsyzstko robi swoim rytmem. Gdy młode poznawały dom,  Kenya zdążyła zwiedzić wszystko zanim Mini/Lili przeszła na druga stronę korytarza.

Na początku miałam też jazdę z Dorotką, mała zołza 2 dni spędziła warcząc na maluchy i chcąc je gryźć ( choć sama jest niewiele starsza...).  Na szczęście zapoznania z kotami poszły dużo sprawniej i mniej nerwowo.

Maluszki we wtorek były na 1 szczepieniu ( termin drugiego wyznaczony jest na 2.04) i zespół w lecznicy był pod wrażeniem jak Kenya urosła, ważyła 6,3kg; Lili 3,9kg.

Kenya mniej się wywraca, chodzi stabilnej ale nadal gryzie tylne łapki i wydaje mi się, że przednie mają tendencję do puchnięcia po większej ilości ruchu.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Anula napisał:

Jak Poker uważasz?Ja mogę dalej wyróżniać a Ty będziesz zwracać pieniążki.Te pieniążki będą umieszczane w poście rozliczeniowym jako deklaracje jednorazowe od Ciebie aby ogólny rachunek się zgadzał.Jeżeli nie to w poście informacyjnym na dole są umieszczone linki do ogłoszeń,których trzeba pilnować aby opłacić następne wyróżnienia.

Do przelewu na moje konto jest 8,98zł+6,73zł=15,71zł.Bardzo proszę aby ta kwota ani większa ani mniejsza była przelana bo nie będzie mi się zgadzał post rozliczeniowy.

Anula , ja się na wszystko zgadzam oprócz ścięcia mojej głowy :) Zaraz przeleję co do grosza. Jak trzeba będzie opłacić kolejne ogłoszenie , to napisz mi PW proszę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Anula said:

Naliczyłam 4.A Kenya faktycznie trochę dziwnie chodzi.A jak biegnie to też się jej łapki uginają?

Nie , więcej. 

Łapki są codziennie inne. Czasami w tylnej lewej jest skurcz i wtedy na nią nie staje, innym razem przednia lewa odjeżdża na bok... Innym razem zgina się w łokciu  i Kenya wywraca się na bok. No i robienie kupy zawsze jest imprezą wielko-obszarową... Wetka mówi, że wszystko jest wynikiem niedoborów i przy diecie i suplementach się wyrówna.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kenya pewnie koopka w biegu , więc masz co zbierać. Ja bym pokazała ja jednak psiemu ortopedzie. Może mieć zwichnięty łokieć Jak się zmiany utrwalą, to operacja nie ma sensu.

Anula , czy masz jakieś wieści od szafirki ?

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Poker said:

Kenya pewnie koopka w biegu , więc masz co zbierać. Ja bym pokazała ja jednak psiemu ortopedzie.

Nie w biegu, łapki jej się rozjeżdżają. Jest o tyle lepiej, że już nie drżą. Myślę, że z konsultacją na razie się wstrzymamy. Fakt, że do ortopedycznych historii szczeniąt mam duży dystans... Lata temu wzięłam na tymczas szczenię, które mając 7 tygodni  z dnia na dzień przestało chodzić. Weci mieli różne teorie: operacje, wózek, eutanazja... Aż trafiłam na orto na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Tam 2 starszych profesorów znalazło przyczynę problemu (zatrzymay wzrost kości długich i niewłaściwe wykształcanie się panewek stawów biodrowych), ale stwierdzili że u szczeniąt najważniejsze jest odzywianie, odpowiedni ruch i czas. MIęli rację - Fredka stanęła na nogi w ciągu kilku tygodni i do dziś jest w pełni sprawnym psem. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Poker napisał:

Kenya pewnie koopka w biegu , więc masz co zbierać. Ja bym pokazała ja jednak psiemu ortopedzie. Może mieć zwichnięty łokieć Jak się zmiany utrwalą, to operacja nie ma sensu.

Anula , czy masz jakieś wieści od szafirki ?

Na razie nic nie wiem.Emi i Kama mają mieć w tym tygodniu szczepienie i czipowanie.W kontakcie z szafirką jest Bogusik.

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

W tym ogłoszeniu jest mój numer telefonu

https://www.olx.pl/oferta/kruszynka-calineczka-do-adopcji-CID103-IDyxfnw.html

Zadzwoniła dzisiaj pani Zuza. Przekazałam telefon Bogusi. Ciekawa jestem efektu rozmowy.....

Bardzo dziękuję Asiu za podanie kontaktu :) Rozmawiałam z p.Zuzą i tak jak Ty, odniosłam pozytywne wrażenie.Rodzina wielopokoleniowa i docelowo zamieszkała w Norwegii.Mają duży dom,w którym mieszka p.Zuza z partnerem,jego brat oraz rodzice,którzy są na co dzień w domu.Młodzi Państwo mają pracę związaną z komputerem,więc mogą pracować w każdym miejscu.Obecnie Pani jest właśnie w Katowicach i zamierza pozostać tak długo, ile będzie trzeba aby dopełnić formalności związanych z adopcją.Chcą dać domek pieskowi ze schroniska a nie kupić z jakiejś hodowli.Calineczka/Emi podbiła serca całej rodziny i wszyscy są zgodni,że to właśnie ją by chcieli zaadoptować.Wstępnie umówione jesteśmy tak,że p.Zuza prześle mi adres zamieszkania w Norwegii a ja rozejrzę się czy będzie ktoś do wizyty p/a.Mam także otrzymać filmiki z posesji.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...