Jump to content
Dogomania

Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.


Anula

Recommended Posts

52 minuty temu, Bogusik napisał:

Kochani,jak wiemy wątek był założony w celu pomocy trzem malutkim suniom z Zamościa.Pierwotnie chciałyśmy wziąć tylko dwie ale dzięki osobom,które zadeklarowały pomoc finansową na trzecią,to miały przyjechać wszystkie.Wiemy o chorobie parwo,wiemy,że przez nią nie opuściły DT- Karmelki, a dwie z nich nie wygrały tej walki i odeszły za TM [*]

Decyzją DT-Karmelki mała Mini i jeszcze  jedna sunia Kenya,której od początku DT zaoferowało u siebie pobyt,zostają do czasu znalezienia im domu.Jutro pod naszą opiekę jedzie do Hoteliku u Szafirki mała Emi z lecznicy w Izbicy.

Na wątku były dwie niezależne zbiórki pieniędzy: jedna przez Anula na utrzymanie  w hoteliku i weta i druga przez Alaskan malamutte na koszty związane z leczeniem i utrzymaniem maluchów z parwo w DT-Karmelki.Rozliczenie Anuli jest na pierwszej stronie tego wątku i do niego  tylko się chcę i powinnam odnieść.Skopiowałam z postu rozliczeniowego wpłaty na trzeciego szczenieczka [*]

 

Deklaracje do momentu znalezienia pierwszej suni DS.

4.Havanka - 30,00zł przez 3-m-ce;07.02.19-30,00zł-II

5.elik - 20,00zł+P.Agnieszka 20,00zł=40,00zł-brak wpłaty

6.magenka1 - 20,00zł; wpł.06.02.19-20,00zł-II

7.Nesiowata - 20,00zł;wpł.06.02.19-20,00zł-II

8.Jolanta08 - 10,00zł;wpł.19.02.19 - 10,00zł-II

9.sonia71 - 20,00zł;wpł.07.02.19-20,00zł-II

=============================================

Razem:                                             100,00zł

I tu pytanie do tych osób,które wpłaciły, czy chcą zwrotu pieniędzy na swoje konto? Jeżeli nie, to mam taką propozycję aby te pieniążki przekazać na potrzeby Mini i Kenya pod opieką DT- Karmelki.Po uzgodnieniu, wpłatę zrobimy albo do Alaskan malamutte albo na Fundację ZEA

Bardzo proszę o o wypowiedź osób,które wpłaciły deklaracje!

Dobry pomysł.

 

Link to comment
Share on other sites

Bogusia prosi o wypowiedź osób, które wpłaciły deklaracje, ale ponieważ zostałam wytknięta, jako ta jedyna, która nie wpłaciła, powiem czemu nie wpłaciłam.

Nie wpłaciłam, ponieważ deklaracje zbierane są na koszt utrzymania suczek w hotelu i wpłaty dokonuje są zazwyczaj dopiero gdy pieski znajdą się w hotelu. Ponieważ jak wiadomo suczki dotychczas do hotelu nie pojechały, dlatego nie zrobiłam przelewu. Z różnych względów nie śledziłam wątku maluszków, wpadałam tylko sporadycznie i nie natknęłam się nigdy na informację, że są już zbierane wpłaty. Wiem o zbiórkach na surowicę i na ten cel zrobiłam przelew.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, magenka1 napisał:

Ja też się zgadzam, ale dla Emi zbieracie deklaracje?

Bardzo dziękuję za odpowiedź :) Jeżeli chodzi o deklaracje dla Emi,to zawsze każda wpłata bardzo ucieszy :)  Jeżeli psiak pójdzie do swojego domu, to pozostałe po psiaku pieniążki przekazujemy na kolejnego,któremu chcemy pomóc.

55 minut temu, sonia71 napisał:

Również zgadzam się na przekazanie mojej wpłaty .

Bardzo dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, magenka1 napisał:

Ja też się zgadzam, ale dla Emi zbieracie deklaracje?

Tak,zbieramy deklaracje dalej stałe i jednorazowe.

12 godzin temu, elik napisał:

Bogusia prosi o wypowiedź osób, które wpłaciły deklaracje, ale ponieważ zostałam wytknięta, jako ta jedyna, która nie wpłaciła, powiem czemu nie wpłaciłam.

Nie wpłaciłam, ponieważ deklaracje zbierane są na koszt utrzymania suczek w hotelu i wpłaty dokonuje są zazwyczaj dopiero gdy pieski znajdą się w hotelu. Ponieważ jak wiadomo suczki dotychczas do hotelu nie pojechały, dlatego nie zrobiłam przelewu. Z różnych względów nie śledziłam wątku maluszków, wpadałam tylko sporadycznie i nie natknęłam się nigdy na informację, że są już zbierane wpłaty. Wiem o zbiórkach na surowicę i na ten cel zrobiłam przelew.

Eluniu nikt Tobie nie wytyka.Zawsze wpisuję w post rozliczeniowy zadeklarowaną pomoc niezależnie jaka ona jest aby nie umknęło mi w nadmiarze postów.Bogusia skopiowała z pierwszej strony post rozliczeniowy i dlatego tu jest.Gdyby nie to zapytanie to by była Twoja deklaracja jedynie na pierwszej stronie.

12 godzin temu, Jolanta08 napisał:

Jestem jak najbardziej za ale mam pytanie ,czy wpłacać dalej ?

Jeżeli możesz to bardzo proszę.Jak tylko Emi najdzie domek z tym dniem Twoja deklaracja będzie uwolniona.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Jolanta08 napisał:

Jestem jak najbardziej za ale mam pytanie ,czy wpłacać dalej ?

Bardzo dziękuję za odpowiedź:) Co do dalszych wpłat,to decyzję sama musisz podjąć czy chcesz dalej wpłacać i na jaki cel.Anula jest skarbnikiem Emi i wpłaty będą tylko na nią

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Anula napisał:

Tak,zbieramy deklaracje dalej stałe i jednorazowe.

Eluniu nikt Tobie nie wytyka.Zawsze wpisuję w post rozliczeniowy zadeklarowaną pomoc nie zależnie jaka ona jest aby nie umknęło mi w nadmiarze postów.Bogusia skopiowała z pierwszej strony post rozliczeniowy i dlatego tu jest.Gdyby nie to zapytanie to by była Twoja deklaracja jedynie na pierwszej stronie.

Jeżeli możesz to bardzo proszę.Jak tylko Emi najdzie domek z tym dniem Twoja deklaracja będzie uwolniona.

W takim razie zgoda

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, elik napisał:

Bogusia prosi o wypowiedź osób, które wpłaciły deklaracje, ale ponieważ zostałam wytknięta, jako ta jedyna, która nie wpłaciła, powiem czemu nie wpłaciłam.

Nie wpłaciłam, ponieważ deklaracje zbierane są na koszt utrzymania suczek w hotelu i wpłaty dokonuje są zazwyczaj dopiero gdy pieski znajdą się w hotelu. Ponieważ jak wiadomo suczki dotychczas do hotelu nie pojechały, dlatego nie zrobiłam przelewu. Z różnych względów nie śledziłam wątku maluszków, wpadałam tylko sporadycznie i nie natknęłam się nigdy na informację, że są już zbierane wpłaty. Wiem o zbiórkach na surowicę i na ten cel zrobiłam przelew.

Elu wiem,że masz prawo być podenerwowana choćby sytuacją Fado ale ja nic nie miałam złego na myśli.Dla jasności napisałam,że brak wpłaty aby suma na dole się zgadzała.Nic nikomu nie wytykam i wiem,że jeżeli nie tu, to pieniążki trafiły na inny słuszny cel :)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Bogusik napisał:

Elu wiem,że masz prawo być podenerwowana choćby sytuacją Fado ale ja nic nie miałam złego na myśli.Dla jasności napisałam,że brak wpłaty aby suma na dole się zgadzała.Nic nikomu nie wytykam i wiem,że jeżeli nie tu, to pieniążki trafiły na inny słuszny cel :)

Bogusiu, potworną krzywdą Fado nie jestem podenerwowana, tylko wstrząśnięta. Zwracałaś się do tych osób, które wpłaciły więc nie było ani potrzeby, ani sensu wykazywać osoby, która nie wpłaciła.  Nie musiałabyś  pisać, że zwracasz się do osób, które wpłaciły, wystarczyło po przekopiowaniu wykazu z pierwszej strony, wykasować osobę, która nie wpłaciła. Było to taktowne. W moich zbiórkach mam sporo deklaracji bez pokrycia. Do głowy mi nie przyszło, żeby w jakikolwiek sposób piętnować te osoby.  I proszę nie tłumacz, że coś tam się musiało zgadzać. Wyliczyłaś osoby, do których się zwracasz, co tu niby miałoby się zgadzać?  Ratujmy zwierzaki, ale nie róbmy przy tym przykrości ludziom. Może nie powinnam tego ruszać, ale poczułam się Bogusiu dotknięta, bo od kogo, jak od kogo, ale od Ciebie nie spodziewałam się tego. Proszę nie poruszajmy już tego tematu. Wyjaśniłyśmy swoje stanowiska i teraz czas na zwierzaki.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elik napisał:

Bogusiu, potworną krzywdą Fado nie jestem podenerwowana, tylko wstrząśnięta. Zwracałaś się do tych osób, które wpłaciły więc nie było ani potrzeby, ani sensu wykazywać osoby, która nie wpłaciła.  Nie musiałabyś  pisać, że zwracasz się do osób, które wpłaciły, wystarczyło po przekopiowaniu wykazu z pierwszej strony, wykasować osobę, która nie wpłaciła. Było to taktowne. W moich zbiórkach mam sporo deklaracji bez pokrycia. Do głowy mi nie przyszło, żeby w jakikolwiek sposób piętnować te osoby.  I proszę nie tłumacz, że coś tam się musiało zgadzać. Wyliczyłaś osoby, do których się zwracasz, co tu niby miałoby się zgadzać?  Ratujmy zwierzaki, ale nie róbmy przy tym przykrości ludziom. Może nie powinnam tego ruszać, ale poczułam się Bogusiu dotknięta, bo od kogo, jak od kogo, ale od Ciebie nie spodziewałam się tego. Proszę nie poruszajmy już tego tematu. Wyjaśniłyśmy swoje stanowiska i teraz czas na zwierzaki.

Mimo wszystko odpiszę...Nie sądziłam,że aż tak to weźmiesz do siebie i nazwiesz napiętnowaniem.Do głowy by mi coś takiego nie przyszło i teraz to ja jestem w szoku,że o coś takiego możesz mnie podejrzewać.A nie wzięłaś pod uwagę tego,że Anula mogłaby się pomylić i pominąć Twoją wpłatę? Czy gdybym jej nie ujęła jak wszystkie to też byś się poczuła obrażona i oszukana  tym "pominięciem" ...

Wystarczyło tylko napisać, jeżeli już chciałaś,wyjaśnienie dlaczego nie wpłaciłaś i tematu by nie było.

Ja ze swojej strony mogę tylko przeprosić,a do Ciebie Elu należy czy je przyjmiesz czy nie.A teraz faktycznie pora zająć się zwierzakami :)

Link to comment
Share on other sites

Informacje z trasy:

Emi i Kami są bardzo cichutkie, do Lublina prawie cały czas spały. Na postoju moja mama wymieniła im podkład ( oczywiście w zamkniętym samochodzie, żeby nie było niebezpieczeństwa ucieczki). Jak dotąd nie żadna z maluszków nie ma choroby lokomocyjnej.

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Bogusik napisał:

Mamy komplet wypowiedzi osób wpłacających na trzecią sunię więc Tolu napisz na jakie konto wpłacić pieniążki?

 

3 godziny temu, Bogusik napisał:

Trzymam kciuki za szczęśliwe dotarcie do celu!

Martuniu na jakie konto Anula ma przelać pieniążki?

Myślę, ze od razu na ZEA; lada moment będzie faktura z leczenie (parwo i kokcydia).

Bardzo dziękuję wszystkim za zgodę, aby ich wpłaty mogły wspomóc szczeniaki, które zostają w DT Karmelka!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...