Jump to content
Dogomania

Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.


Anula

Recommended Posts

18 godzin temu, DT-Karmelki napisał:

Łapki zostały dokładnie obejrzane w piątek, gdy dziewczyny ostatni raz odwiedziły lecznicę. Kenya ma zaniki mięśni spowodowane ciężką chorobą no i brakiem ruchu w okresie wzrostu. W lewym kolanie coś strzyka, ale na razie stawiamy na dobrą dietę i sulementację. Obie dziewczyny dostają FosfoVit, VetAminex i HepatialeForte na wątrobę. Jutro mam jeszcze odebrać jeszcze jeden preparat.

Z innych dobrych wieści  - mojej Avie udało się NIE zarazić kokcydiami :) Ufffff :)

Tola - odnośnie wyjazdu zadzwonię do Ciebie jutro rano.

To czekamy na rezultaty, jak będzie taka potrzeba, to skorzystamy z konsultacji u jakiegoś specjalisty.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dzisiaj z DT Karmelka - jak wszystko będzie dobrze, to transport maluchów zaplanowany jest na piątek 08.03.

Ustaliłyśmy też, że do szafirki pojedzie Emi i Kami, natomiast Mini i Kenya nadal zostają w DT u p. Oli.

Na taką decyzję ma wpływ i zbyt daleka droga dla jednak osłabionych  przebytymi chorobami  szczeniaków i stan łapek Kenyi; tutaj na miejscu będzie nam łatwiej decydować o ewentualnym, dalszym leczeniu. 

 

Rozmawiałam już z szafirką, jej Tz będzie mógł odebrać sunie w piątek w zaplanowanym wcześniej miejscu.

Poprosiłam Hanię  o zamówienie karmy dla obu szczeniaków na koszt fundacji.

Ponieważ obie dziewczynki na sobotę miały zaplanowane 1 szczepienie, więc musimy to odłożyć na ok. 6 - 7 dni, ale Zea pokryje jego koszt.

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Bogusik napisał:

Obie sunieczki są śliczne i słodkie:)

Martuniu pięknie dziękuję za zdjęcia :) Widać,że przygotowałaś się jaj trzeba do tej sesji :odpowiedni kocyk,szeleczki i nawet bandamki.Super! :)

Staram się Bogusiu, żeby jak najbardziej pomóc:)

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Tola said:

TZ jest umówiony  jutro o 6.00 z tatą p. Oli na przekazanie dziewczynek, prosimy o kciuki, aby wszystko przebiegło sprawnie i bez problemów.

Na 6? No to mój ojciec ambitnie planuje...

Wczoraj nie mogłam nic napisać - Dogo zjadało wszystkie wpisy.

Emi i Kami są śliczne :)  Czy mam coś jeszcze wiedzieć odnośnie transportu? Będą mieć swoje podkłady, miseczkę na wodę?

 

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, DT-Karmelki napisał:

Na 6? No to mój ojciec ambitnie planuje...

Wczoraj nie mogłam nic napisać - Dogo zjadało wszystkie wpisy.

Emi i Kami są śliczne :)  Czy mam coś jeszcze wiedzieć odnośnie transportu? Będą mieć swoje podkłady, miseczkę na wodę?

 

Podkłady są.

Małe pojadą w tym jednym, większym kontenerku, którego wymiary podawał TZ.

Link to comment
Share on other sites

Kochani,jak wiemy wątek był założony w celu pomocy trzem malutkim suniom z Zamościa.Pierwotnie chciałyśmy wziąć tylko dwie ale dzięki osobom,które zadeklarowały pomoc finansową na trzecią,to miały przyjechać wszystkie.Wiemy o chorobie parwo,wiemy,że przez nią nie opuściły DT- Karmelki, a dwie z nich nie wygrały tej walki i odeszły za TM [*]

Decyzją DT-Karmelki mała Mini i jeszcze  jedna sunia Kenya,której od początku DT zaoferowało u siebie pobyt,zostają do czasu znalezienia im domu.Jutro pod naszą opiekę jedzie do Hoteliku u Szafirki mała Emi z lecznicy w Izbicy.

Na wątku były dwie niezależne zbiórki pieniędzy: jedna przez Anula na utrzymanie  w hoteliku i weta i druga przez Alaskan malamutte na koszty związane z leczeniem i utrzymaniem maluchów z parwo w DT-Karmelki.Rozliczenie Anuli jest na pierwszej stronie tego wątku i do niego  tylko się chcę i powinnam odnieść.Skopiowałam z postu rozliczeniowego wpłaty na trzeciego szczenieczka [*]

 

Deklaracje do momentu znalezienia pierwszej suni DS.

4.Havanka - 30,00zł przez 3-m-ce;07.02.19-30,00zł-II

5.elik - 20,00zł+P.Agnieszka 20,00zł=40,00zł-brak wpłaty

6.magenka1 - 20,00zł; wpł.06.02.19-20,00zł-II

7.Nesiowata - 20,00zł;wpł.06.02.19-20,00zł-II

8.Jolanta08 - 10,00zł;wpł.19.02.19 - 10,00zł-II

9.sonia71 - 20,00zł;wpł.07.02.19-20,00zł-II

=============================================

Razem:                                             100,00zł

I tu pytanie do tych osób,które wpłaciły, czy chcą zwrotu pieniędzy na swoje konto? Jeżeli nie, to mam taką propozycję aby te pieniążki przekazać na potrzeby Mini i Kenya pod opieką DT- Karmelki.Po uzgodnieniu, wpłatę zrobimy albo do Alaskan malamutte albo na Fundację ZEA

Bardzo proszę o o wypowiedź osób,które wpłaciły deklaracje!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...