Jump to content
Dogomania

Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.


Anula

Recommended Posts

14 minut temu, DT-Karmelki napisał:

Trzustkę, ale była pod kontrolą. 

Maluchy zawiozłam do weta. Mini zrobiła śmierdzącą biegunkę z krwią...

Psychicznie doszłam do ściany....

Strasznie smutne, strasznie   410298823_pacz4.gif.f9e718733a790037e62b59bbcf5c5ac1.gif    Trzymajcie się!

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, DT-Karmelki napisał:

Trzustkę, ale była pod kontrolą. 

Maluchy zawiozłam do weta. Mini zrobiła śmierdzącą biegunkę z krwią...

Psychicznie doszłam do ściany....

Wierzę, bardzo współczuję, nie wiem, skąd brać siły ...

A jeszcze ta śmierć Lulka, niech ten zły czas wreszcie się skończy :(

A u  u Mini mam nadzieję, ze to tylko incydent;  po przechorowaniu parwo jelita  sa bardzo wrażliwe...

 

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Tola napisał:

Właśnie wrócil TZ - odbierał maluchy z lecznicy.

Dziewczyny bardzo aktywne, Mini zerwała wenflon, obie obszczekały spaniela,  a kupa  Mini już normalna!

Może to wreszcie koniec złych wieści...

Uspokajająca wiadomość i wolę już zachować umiarkowany optymizm. Nich małe  wracają do zdrowia ale już bez takich niespodzianek. Biedna DT-Karmelki ,nie mam pojęcia jak Ona to wszystko znosi, bardzo Jej współczuję.

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Bogusik napisał:

Martuniu jak wszystko się dobrze ułoży ze zdrowiem maluchów,kwarantanną i transportem, to zabierzemy pod naszą opiekę oprócz Mini,także rudą malusię.

Bogusiu, ogromnie dziękujemy, popłakałam się z radości, bo malutka będzie z innymi pieskami,  a nie sama w lecznicy!

Oby tylko ta zła passa minęła, wszystko się jakoś uloży i wynagrodzimy malusim te wszystkie cierpienia.!!!

Nie mam już lajków, ale posyłam serce

stylowi_pl_ogrod_41928285.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wystawiłam na moim bazarku dodatkowo kurtkę na leczenie maluszków.Uzyskałam kwotę 55,00zł oraz dodatkowo 20,00zł od znajomej Besia11.Całość 75,00zł przelałam na konto Alaskan malamutte.Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym jak nadejdą pieniążki.

https://www.dogomania.com/forum/topic/349435-zakończonyrozliczanydołożony-fantz-jednej-szafy-do-drugiej-szafykurtkibuty-itd-110219-160219/?tab=comments#comment-17427817

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Tola napisał:

Bogusiu, ogromnie dziękujemy, popłakałam się z radości, bo malutka będzie z innymi pieskami,  a nie sama w lecznicy!

Oby tylko ta zła passa minęła, wszystko się jakoś uloży i wynagrodzimy malusim te wszystkie cierpienia.!!!

Nie mam już lajków, ale posyłam serce

stylowi_pl_ogrod_41928285.gif

Tola a co będzie z Kenyą? Masz jakieś plany?

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, Anula napisał:

Tola a co będzie z Kenyą? Masz jakieś plany?

Na razie nie ma co planować, bo codzienność non stop weryfikuje te nasze plany...

Jak pamiętacie, Kenya miała zostać w Dt Karmelka, takie były plany w chwili zabierania dziewczyn ze schronu;  teraz nie wiemy, jak to będzie, p. Ola jest potwornie  zmęczona nie tylko fizycznie.

Musimy poczekać do momentu,  kiedy dziewczyny uporają się ze skutkami parwo, będą całkowicie zdrowe i wtedy będziemy rozmawiać - decyzja należy do DT Karmelka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...