Jump to content
Dogomania

Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.


Anula

Recommended Posts

2 minutes ago, Bogusik said:

Dobre wiadomości bo martwiło nas bardzo,że Kenya nie je.Sama zresztą Karmelka napisała to z takim entuzjazmem i radością,że nie sposób tu się wespół nie cieszyć :)

Mnie też to strasznie martwiło, ostatniej nocy znowu nie spałam. Teraz się martwię, że jutro trend znowu się odwróci, eh.

Właśnie sobie uświadomiłam, że odkąd Kenya zaczęła jeść, całkowicie zniknęła jej czkawka.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, DT-Karmelki napisał:

Mnie też to strasznie martwiło, ostatniej nocy znowu nie spałam. Teraz się martwię, że jutro trend znowu się odwróci, eh.

Właśnie sobie uświadomiłam, że odkąd Kenya zaczęła jeść, całkowicie zniknęła jej czkawka.

To bardzo trudna walka.Jednakże Ty oddajesz całą siebie, aby zapewnić maluchom opiekę i za to żadne słowa podziękowania i uznania będą nieadekwatne.Miejmy nadzieję,że teraz już będzie tylko lepiej.Może pomalutku,małymi kroczkami ale lepiej!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, DT-Karmelki napisał:

:)) Czasami mi się zdarza.

Jeszcze jakbym wpadła na pomysł jak nakłonić naszą Dorotkę do tego, żeby wreszcie zaczęła wychodzić na dwór jak normalny pies, to byłby sukces. Młoda jest u nas od początku grudnia i nadal reaguje kwikiem na próby wynoszenia z domu... Kot z niej wyrośnie, a nie pies.

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi
Link to comment
Share on other sites

Noc minęła spokojnie :)

Nawet udało nam się pospać do 6:10. Obie dziewczyny mają apetyt: Mini chyba zjadłaby tyle ile waży, gdyby jej pozwolić; Kenya się ogranicza, trochę. Na szczęście przeprosiła się z jedną miską. Czkawka na razie się nie pojawia, za to Kenya pokazuje nam jak potrafi ślicznie bekać :)

  • Like 5
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Poker said:

Ostrożnie można się cieszyć. DT-Karmelki w końcu odeśpi i odsapnie.

Że co? Że ja? ;) Jak zostawię muminki ( tak sobie zaczęłam mówić na dziewczynki) na kroplówki, to jadę do babci sprzątać, bo już od soboty kuzynka wydzwania, że brudno, a ona jest "chora". Wcześniej muszę wpaść do sąsiadki rozłożyć jej leki na ten tydzień i jakoś zręcznie zbyć pytania kiedy przyjdę lodówkę umyć...

A jak to ogarnę to będę mogła zacząć myśleć o tym jak wrócić do pracy i skończyć remont kuchni - bo jak maluchy przyjechały to akurat mięliśmy całą wybebeszoną ( kuchenka chyba dalej mieszka w salonie). O tym, że nie pojechałam zacząć przygotowań do remontu nowego domu to już nie wspominam. Także, nie, ja nie wiem co to odsapnąć :)

Ale coś Wam powiem. Patrząc na te dwie zdrowiejące mordeczki to wcale nie narzekam :)

 

Aaa, Kenya zrobiła kupkę. Taką całkiem normalną. A Mini to nawet dwie od rana.

  • Like 5
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Anula napisał:

Tak jak na dzisiejszy dzień to bardzo dobre wiadomości o Kenyi i Mini.W sercu pozostaną na zawsze Szałwia.Meliska,Tosia.beksa_V6_orig.gif

Tak Anulko ,  pozostaną w sercu na zawszebeksa_V6_orig.gif

3 godziny temu, Poker napisał:

DT-Karmelka , wykończysz się dobra kobieto. Czasem trzeba odmówić chociaż nie jest to łatwe.

Ja też ciąglę myślę o tych kruszynkach i ryczeć mi się chce.

Ledwie dokończyłam bazarek na potrzeby walki z parwo.

Bazarek   https://www.dogomania.com/forum/topic/349446-ciuszki-damskie-na-bidy-z-parwo-do-2302-g22/

 

Pięknie dziękujemy za  pomocdziekuje-ruchomy-obrazek-0030

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, DT-Karmelki napisał:

Że co? Że ja? ;) Jak zostawię muminki ( tak sobie zaczęłam mówić na dziewczynki) na kroplówki, to jadę do babci sprzątać, bo już od soboty kuzynka wydzwania, że brudno, a ona jest "chora". Wcześniej muszę wpaść do sąsiadki rozłożyć jej leki na ten tydzień i jakoś zręcznie zbyć pytania kiedy przyjdę lodówkę umyć...

A jak to ogarnę to będę mogła zacząć myśleć o tym jak wrócić do pracy i skończyć remont kuchni - bo jak maluchy przyjechały to akurat mięliśmy całą wybebeszoną ( kuchenka chyba dalej mieszka w salonie). O tym, że nie pojechałam zacząć przygotowań do remontu nowego domu to już nie wspominam. Także, nie, ja nie wiem co to odsapnąć :)

Ale coś Wam powiem. Patrząc na te dwie zdrowiejące mordeczki to wcale nie narzekam :)

 

Aaa, Kenya zrobiła kupkę. Taką całkiem normalną. A Mini to nawet dwie od rana.

Podobny obraz

Link to comment
Share on other sites

Uffff, jesteśmy.  :) Tylko nie panikujcie :)

Mini nad ranem zwymiotowała i rano zrobiła płynną kupę, ale wszystko jest pod kontrolą. Oczywiście odwiedziłyśmy wetkę zaraz po otwarciu gabinetu, Mała dostała leki, płyny i dodatkowe tabletki do domu. Mamy się nie martwić, chyba że pojawi się więcej atrakcji. Mini ma mieć dłuższe przerwy mięzy posiłkami i nie szaleć jak mały  wariat :)

Z innych wieści, to może jednak rozwinie się świerzb w uszach, ale dziś pod mikroskopem zostało znalezione tylko jedno jajo, więc póki co czekamy. W ogóle to wetka powiedziała, że Mini wygląda jak czarny maltańczyk.

Kenya w porządku, była bardzo zirytowana faktem, że poranne zabawy przyrywa jej się na wyjazd do igieł....

 

Zdjęcia sprzed chwili:

ea1c814c36010b21med.jpg

863b10f8cde57102med.jpg

  • Like 4
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...