Jump to content
Dogomania

Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.


Anula

Recommended Posts

3 godziny temu, Tola napisał:

I tutaj pokażę malusią od Poker

a75eff039426a945med.jpg

f5acc6367b389b94med.jpg

3ce7b5957da538ffmed.jpg

Jest śliczna,taka malutka.Dobrze,że już opuściła schron.Dla reszty maluszków nie ma możliwości pomocy.Muszą tam siedzieć albo przetrwają albo i nie.Ta zima ich zabije a także pchły i robale.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Bogusik napisał:

Rodzina,która adoptowała od nas Aleksa postanowiła wspomóc wpłatą jednorazową nasze trzy maluszki :) Z całego serca  dziękujemy! :)

Bardzo dziękuję p.Agacie to wielka pomoc dla nas.Jak pieniążki dotrą,potwierdzę.

                                                                         kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0107

Link to comment
Share on other sites

Kto jeszcze dołoży się i pomoże w utrzymaniu trzeciej suni.Bardzo prosimy!

Hotelik to koszt 10,00zł/doba). Fundacja ZEA pokrywa koszt karmy.

- Havanka - 30,00zł przez 3 miesiące

- elik - 20.00zł + bazarki+P.Agnieszka - 20,00zł = 40,00zł

- magenka1 - 20,00zł

- Anula - 20,00zł

- Bogusik - 20,00zł

- Nesiowata - 20,00zł

- b-b - 20,00zł (bedzie wpłacać dopóki wszystkie sunie znajdą dom)

- Tianku - jednorazowa deklaracja - 30,00zł

- Jolanta08 - 10,00zł

- sonia71 - 20,00zł + dekl.jednorazowa od znajomej - 30zł

Mamy 200,00zł deklaracji stałych + dwie jednorazowe - 60,00zł

Dochodzi jeszcze opłata transportu Nowa Sól - Wrocław

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Nesiowata napisał:

Chyba tylko bazarek transportowy. Może Havanka dałaby radę.

Właśnie rozliczyłam i zakończyłam mój ostatni bazarek. Mogłabym pomóc organizując kolejny. Tylko prosiłabym o podanie kosztów i przewoźnika. Czy Szafirek podjąłby się transportu?

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Poker napisał:

Prosiłabym uwzględnić czwartą suni o ile Anula się zgodzi.

Ja nie mam nic do zgadzania się.Zawsze koszt liczymy od ilości psiaków.W Twoim wypadku będzie to 1/4 kwoty.My musimy pokryć 3/4.

Kosztu nie znam na dzień dzisiejszy.

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Anula napisał:

Ja nie mam nic do zgadzania się.Zawsze koszt liczymy od ilości psiaków.W Twoim wypadku będzie to 1/4 kwoty.My musimy pokryć 3/4.

Kosztu nie znam na dzień dzisiejszy.

Miałam na myśli uwzględnienie w bazarku ,a nie w kosztach. To jest oczywiste,że koszt przewozu suni mam pokryć.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Havanka napisał:

Właśnie rozliczyłam i zakończyłam mój ostatni bazarek. Mogłabym pomóc organizując kolejny. Tylko prosiłabym o podanie kosztów i przewoźnika. Czy Szafirek podjąłby się transportu?

Elu kochana bardzo dziękujemy za bazarek :) Nie znamy jeszcze kosztów,ponieważ nie wiemy gdzie zostanie ustalone przekazanie maluszków.Jeżeli DT-Karmelki uzgodni to z Szafirkiem to wtedy on będzie mógł obliczyć koszty.Samo podanie Wrocław nic nie daje....

1 godzinę temu, Poker napisał:

Miałam na myśli uwzględnienie w bazarku ,a nie w kosztach. To jest oczywiste,że koszt przewozu suni mam pokryć.

Poker,na pewno maluszka będzie uwzględniona w bazarku bo to na tej samej trasie i do tego samego hoteliku :) Bardzo się cieszę,że dzięki Wam, kolejne psie dziecię będzie miało szansę na Ds :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...