Jump to content
Dogomania

Lilianna Bachurzewska


Żaneta42

Recommended Posts

Jeżdżę na wystawy od kilkunastu lat, ale z tak niesympatycznym sędzią/sędziną się jeszcze nie spotkałam. Sympatyczny czy nie, to oczywiście kwestia gustu, ale już kultura osobista nie i obowiązuje nawet ekspedientkę w sklepie. Ta pani nie posiada jej za grosz. Nic dziwnego, że stawki obsadzone słabo. Wiedza i kompetencje na niskim poziomie. Wydaje się, że ma satysfakcję z tego, że "niszczy" najładniejsze psy w stawce, z wcześniejszymi osiągnięciami.  Ocenia pobieżnie, niedokładnie, kieruje się wyłącznie własnym gustem lub humorem w danym momencie. Gdzieś czytałam, że bardzo układowa. Przypisuje psu wady, których nie ma, natomiast nie widzi takich, które są istotne. No, opis z sufitu jednym słowem. Jak nie macie u niej znajomości, lepiej nie jechać, szkoda czasu i kasy.  Jak macie pięknego psa, absolutnie nie doceni. Z wielką satysfakcją da mu ocenę znacznie niższą niż zasługuje. Albo ma taki gust? Sądząc po jej wyglądzie, niezbyt schludnym, wszystko możliwe. Ja byłam w szoku. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...