Jump to content
Dogomania

do usunięcia


tatankas

Recommended Posts

Przepraszam bardzo,ale na dzień dzisiejszy nie wysyłam nikomu pw,po dzisiejszych badaniach dostałam skierowanie do szpitala-jutro z rana jadę ,mam nadzieję,że tylko na badania na kilka dni,wolę odroczyć płatności,bo i spakować i wysłać nie będzie komu :( Także proszę o cierpliwość,jak mnie zostawią to i tak komputer będę miała ze sobą,więc będę dawać znać,co słychować  ;)

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, tatankas napisał:

Przepraszam bardzo,ale na dzień dzisiejszy nie wysyłam nikomu pw,po dzisiejszych badaniach dostałam skierowanie do szpitala-jutro z rana jadę ,mam nadzieję,że tylko na badania na kilka dni,wolę odroczyć płatności,bo i spakować i wysłać nie będzie komu :( Także proszę o cierpliwość,jak mnie zostawią to i tak komputer będę miała ze sobą,więc będę dawać znać,co słychować  ;)

Mam nadzieję,że to nic poważnego.

Trzymam kciuki i zdrowiej szybko !!! :)

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, b-b napisał:

Mam nadzieję,że to nic poważnego.

Trzymam kciuki i zdrowiej szybko !!! :)

No właśnie dość poważne wątroba-ob=48 i chyba już nic więcej pisać nie trzeba,a najgorsze(chyba) to to,że nic nie boli przy takim stanie zapalnym i dlatego nie wykryte wcześniej,dopiero od niedzieli na niestrawność cierpiałam

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.02.2019 o 21:47, agat21 napisał:

Trzymaj się ciepło, niech szybko wszystko się unormuje, wracaj szybko do domu. 

Cały dzień badań,na szczęście wyniki się poprawiają,ale przyczyny nie znaleźli :/ Z kilkoma skierowaniami do specjalistów i z 2 tygodniowym zwolnieniem na odpoczynek puścili do domu,przespałam 13 godzin i w końcu jestem do życia ;) Dziękuję za dobre myśli :)

Dnia 8.02.2019 o 22:33, agat21 napisał:

252 poproszę

 

Dnia 8.02.2019 o 22:35, agat21 napisał:

4, 82 i 88 jeszcze

I dziękuję za zakupy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...