Jump to content
Dogomania

ROZLICZAM - Ksiażkowy dla 4Dogsów do 18.02


3 x

Recommended Posts

12 godzin temu, Jaaga napisał:

Kurcze, pomyliłam bazarki. Nr 7 i 9 licytowałam na tym drugim. Bardzo proszę więc o wycofanie tutaj. Tu chciałam nr 87 za wywoł. Jeśli są jeszcze wolne nr 44 i 56, to poproszę.

jasne, zaraz pozmieniam :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

poprawione zestawienie 

Figunia    -    77. Zygmunt Niewiadomski "30 lat życia z Madzią"    -    7 zł
Figunia    -    118. Wiesław Wiernicki "To były knajpy!"    -    15 zł
Figunia    -    143. Tadeusz Dołęga Mostowicz "Wysokie progi"    -    5 zł

Jaaga    -    44. Nora Roberts "Zagubiony w czasie"    -    4 zł
Jaaga    -    56. Barbara Kosmowska "Prowincja"    -    2 zł
Jaaga    -    55. Alexandra Burt "Gdzie jest Mia?"    -    14 zł
Jaaga    -    66. Marta Fox "Paulina w orbicie kotów"    -    3 zł
Jaaga    -    87. Emily Giffin "Siedem lat później"    -    6 zł

Kajutek     -    104. Magdalena Samozwaniec "Krystyna i chłopcy"    -    6 zł

koja    -    1. Audiobook Grochola Podanie o miłość    -    7,50 zł
koja    -    3. Janusz L. Wiśniewski "Los powtórzony"    -    4,50 zł
koja    -    10. Z. Miłoszewski "Domofon"    -    10 zł

Livka    -    6. Caro Feely "Winnica marzeń"    -    10,50 zł
Livka    -    16. John Mole "Moja wielka grecka przygoda"    -    10,50 zł

mdk8    -    129. Jeść zdrowiej warzywa i owoce     -    10,50 zł

Negra&Anna     -    175. Jefrem Lewitan "Historie niezwykłe o gwiazdach i planetach"    -    3 zł
Negra&Anna     -    198. Dworzec nadziei (DVD)    -    6 zł
Negra&Anna     -    210. Janusz Korczak "Prawo dziecka do szacunku"    -    9 zł
Negra&Anna     -    211. Janusz Korczak "Jak kochac dziecko" audiobook    -    8 zł

Olena84    -    86. Magdalena Samozwaniec "Kartki z pamiętnika młodej mężatki"    -    12 zł

uxmal    -    21. Gry i zabawy towarzyskie    -    22,50 zł
uxmal    -    112. Bracia Strugaccy "przenicowany świat"    -    13,50 zł

yucca     -    14. Camilla Lackberg "Czarownica"    -    12 zł
yucca     -    42. Dean Koontz "intensywność"    -    5 zł
yucca     -    72. Dean R. Koontz "Grom"    -    6 zł
yucca     -    95. Steven Gould "Jumper"     -    7 zł
                219,50 zł
 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.02.2019 o 22:26, 3 x napisał:

pw zapewne wyślę w okolicach piątku
bo jutro sie wetujemy a w czwartek mamy dzień pełen wrażeń 

Gdyby się udało, to ja prosiłabym konto jak najszybciej bo wyjeżdżam na zasłużony urlop i wolałabym uregulować wszystko przed wyjazdem. Gdyby się nie udało z przyczyn od nas niezależnych błagam o cierpliwość, wszystko ureguluję zaraz po powrocie czyli 05 marca br. Przepraszam za te naciski ale u mnie taki  roller coaster że trudno ogarnąć wszystko.

Pozdrawiam

Kajutek

 

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Kajutek napisał:

Gdyby się udało, to ja prosiłabym konto jak najszybciej bo wyjeżdżam na zasłużony urlop i wolałabym uregulować wszystko przed wyjazdem. Gdyby się nie udało z przyczyn od nas niezależnych błagam o cierpliwość, wszystko ureguluję zaraz po powrocie czyli 05 marca br. Przepraszam za te naciski ale u mnie taki  roller coaster że trudno ogarnąć wszystko.

Pozdrawiam

Kajutek

 

Kajutek, dzisiaj powinnam mieć wszystkie książki w jednym miejscu 
a jeśli nie wszystkie to Twoje wyciągnę siłą ;)
nie chce wysyłam pw zanim nie poważę, bo na bank się pierdzielnę w kosztach wysyłki

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, 3 x napisał:

Kajutek, dzisiaj powinnam mieć wszystkie książki w jednym miejscu 
a jeśli nie wszystkie to Twoje wyciągnę siłą ;)
nie chce wysyłam pw zanim nie poważę, bo na bank się pierdzielnę w kosztach wysyłki

Kochana, dawaj to konto. Nic nie musisz ważyć, ja mam jedną książkę, zawsze Ci wysyłam kaskę z nadwyżką, na pewno na wysyłkę wystarczy a z reguły jeszcze zostaje nadwyżka na potrzeby "misiaków". Zrobie przelew będzie spokój a do mnie bardzo Cie proszę wyślij te książkę na moja odpowiedzialność listem zwykłym, najtańszym.

 

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Kajutek napisał:

A jakby co, bedziesz mnie ścigać po powrocie....

 

34 minuty temu, Kajutek napisał:

Kochana, dawaj to konto. Nic nie musisz ważyć, ja mam jedną książkę, zawsze Ci wysyłam kaskę z nadwyżką, na pewno na wysyłkę wystarczy a z reguły jeszcze zostaje nadwyżka na potrzeby "misiaków". Zrobie przelew będzie spokój a do mnie bardzo Cie proszę wyślij te książkę na moja odpowiedzialność listem zwykłym, najtańszym.

 

już, podaj zwrotnie jak Ci wysłać i dane do wysyłki :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.02.2019 o 12:53, Kajutek napisał:

No i wszystko gra. Przelew na "misiaki" w drodze, adres podany i spokojnie bez nerwów mozesz wysyłać w dogodnym terminie z resztą paczek. U mnie ulga, że wyjeżdżam bez długów. Przepraszam, że Cie gnebiłam.

Pozdrawiam

Kajutek

 

dobrze się udało, jak chciałaś :)

Link to comment
Share on other sites

poniżej zamieszczam rozliczenie 
wszystko* jest już u mnie więc zaraz postaram się rozesłać pw
* no dobram 3 ksiązki przywiozą się jutro do mnie :)

Dzięuję Wam ogromnie :)
aa, podsumowanie dotyczy wszystkich 3 bazarków
 

Figunia - książki: 27,00 zł  - suma za fanty: 27,00 zł + wysyłka (0,85 kg) poczta: 10,00 zł albo paczkomat:     14,00 zł    albo paczka w ruchu:     8,50 zł
Jaaga    -    książki:    41,00 zł    książki zwierzęce:    5,00 zł  - suma za fanty:     46,00 zł    + wysyłka    (    >2,5 kg    )    poczta:         albo paczkomat:     14,00 zł    albo paczka w ruchu:     10,00 zł


Kajutek     -    książki:    6,00 zł  - suma za fanty:     6,00 zł    + wysyłka    (    0,3 kg    )    poczta:     5,50 zł    albo paczkomat:     14,00 zł    albo paczka w ruchu:     8,50 zł


koja    -    książki:    22,00 zł  biżuteria:    30,00 zł     - suma za fanty:     52,00 zł    + wysyłka    (    0,65 kg    )    poczta:     10,00 zł    albo paczkomat:     14,00 zł    albo paczka w ruchu:     8,50 zł


Livka    -    książki:    21,00 zł  - suma za fanty:     21,00 zł    + wysyłka    (    0,7 kg    )    poczta:     10,00 zł    albo paczkomat:     14,00 zł    albo paczka w ruchu:     8,50 zł


mdk8    -    książki:    10,50 zł biżuteria:    5,00 zł     - suma za fanty:     15,50 zł    + wysyłka    (    >1 kg    )    poczta:     12,00 zł    albo paczkomat:     14,00 zł    albo paczka w ruchu:     10,00 zł


Negra&Anna     -    książki:    26,00 zł - suma za fanty:     26,00 zł    + wysyłka    (    0,65 kg    )    poczta:     10,00 zł    albo paczkomat:     14,00 zł    albo paczka w ruchu:     8,50 zł


Olena84    -    książki:    12,00 zł  - suma za fanty:     12,00 zł    + wysyłka    (    0,3 kg    )    poczta:     5,50 zł    albo paczkomat:     14,00 zł    albo paczka w ruchu:     8,50 zł


uxmal    -    książki:    36,00 zł  - suma za fanty:     36,00 zł    + wysyłka    (    odb. Osobisty    )    poczta:     11,00 zł    albo paczkomat:     14,00 zł    albo paczka w ruchu:     10,00 zł


yucca     -    książki:    30,00 zł  - suma za fanty:     30,00 zł    + wysyłka    (    1,5 kg    )    poczta:     13,00 zł    albo paczkomat:     14,00 zł    albo paczka w ruchu:     10,00 zł


Patrycja96    -  książki zwierzęce:    25,00 zł  - suma za fanty:     25,00 zł    + wysyłka    (    >1,7 kg    )    poczta:     13,00 zł    albo paczkomat:     14,00 zł    albo paczka w ruchu:     10,00 zł


agasz    -  biżuteria:    10,00 zł     - suma za fanty:     10,00 zł    + wysyłka    (    15 g    )    poczta:     5,50 zł    albo paczkomat:     14,00 zł    albo paczka w ruchu:     8,50 zł


bemolka    -  biżuteria:    35,00 zł     - suma za fanty:     35,00 zł    + wysyłka    (    130 g    )    poczta:         albo paczkomat:     14,00 zł    albo paczka w ruchu:     8,50 zł


maga56    -  biżuteria:    15,00 zł     - suma za fanty:     15,00 zł    + wysyłka    (    15 g    )    poczta:     5,50 zł    albo paczkomat:     14,00 zł    albo paczka w ruchu:     8,50 zł


Maria1957    -    biżuteria:    5,00 zł     - suma za fanty:     5,00 zł    + wysyłka    (    <0,3 kg    )    poczta:     5,50 zł    albo paczkomat:     14,00 zł    albo paczka w ruchu:     8,50 zł


nulka07    -  biżuteria:    35,00 zł     - suma za fanty:     35,00 zł    + wysyłka    (    70 g    )    poczta:     10,00 zł    albo paczkomat:     14,00 zł    albo paczka w ruchu:     8,50 zł


Selenga    - biżuteria:    18,00 zł     - suma za fanty:     18,00 zł    + wysyłka    (    0,125 kg    )    poczta:     10,00 zł    albo paczkomat:     14,00 zł    albo paczka w ruchu:     8,50 zł
 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.02.2019 o 20:46, 3 x napisał:

 

Negra&Anna     -    175. Jefrem Lewitan "Historie niezwykłe o gwiazdach i planetach"    -    3 zł
Negra&Anna     -    198. Dworzec nadziei (DVD)    -    6 zł
Negra&Anna     -    210. Janusz Korczak "Prawo dziecka do szacunku"    -    9 zł
Negra&Anna     -    211. Janusz Korczak "Jak kochac dziecko" audiobook    -    8 zł


 

Ja jeszcze prosiłam o 20 i 23. Są wpisane. To będzie o 10 zł więcej i będzie cięższa przesyłka. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.03.2019 o 21:26, Negra & Anna napisał:

Ja jeszcze prosiłam o 20 i 23. Są wpisane. To będzie o 10 zł więcej i będzie cięższa przesyłka. 

tak, pamiętam, zaznaczyłam w licytacji na pierwszej stronie ale zestawienia już nie poprawiłam
do tego dojdą fanty od ludwy 
więc koszty wysyłki podam jak będę miała wszystko u mnie spakowane i zważone :)
wszystko pod kontrolą :) 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.03.2019 o 09:41, Livka napisał:

Książki już u mnie - bardzo dziękuję :)

hah, super :)

a ja właśnie wyjełam dzisiaj z torebki dowody nadania i miałam pisać pw z numerem nadania :D

koja i bemolka, zatem wasze też już zaraz będa bo były wysyłane razem :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...