Jump to content
Dogomania

Młody szczeniak, rzadka kupa


pio337

Recommended Posts

Witam,

Dwa dni temu kupiłem pieska z hodowli. Jest to szpic miniaturowy. Przed zakupem, byłem u weterynarza i piesek był zdrowy tylko miał trochę nabrzmiały brzusio. W drodze powrotnej 2 razy zwymiotował (jechaliśmy 150km). W domu było już wszystko dobrze. Piesek ma chęć do zabawy, lubi chodzić lecz  lubi też dużo spać. Pierwszego dnia zrobił normalną kupę. Natomiast wczoraj i dzisiaj robi rzadką kupę (czasem jest to typowa woda, a czasem jest to w miarę uformowana lecz rzadka kupa) dosyć często (wczoraj było to około 8-10 razy, dzisiaj jak na razie 3). Czy może to wynikać ze zmiany otoczenia? Flory bakteryjnej? Piesek pije wodę przegotowaną, oraz podajemy mu karmę, którą dostaliśmy przy zakupie pieska (on ją jadł jest to Royal Canin Starter). Karmę oczywiście namaczamy wodą (również przegotowana), aby była mieciutka.

Proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Szczeniak nie jest z hodowli zkwp, zabrałem go do weterynarza ponieważ w kupię były jakby skrzepy krwi, nieduże ale były. Dostał 2 zastrzyki (antybiotyk). Do około 12 godzin powinna być poprawa. Weterynarz stwierdził ze bardzo małe szanse są aby to była parwowiroza, ponieważ szczeniak by był „ledwo ciepły” a on wcześniej się bawił i godzinę po zastrzyku tez chodził i coś drapał/podgryzał. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...