Jump to content
Dogomania

kolejny pies wyrzucony na ulicę szuka domu. nie tym razem.... Misiek zaginął, ale jest już w swoim domku :)


fegelle

Recommended Posts

witam.

od jakiegoś czasu po mojej ulicy błąka się czarny pies kundel w typie labradora. Jego znak rozpoznawczy to czerwona obroża w bale kółka lub napy.

zakładam ten wątek z nadzieją, że pies po prostu komuś zaginął i to pomoże mu odnaleźć właściciela lub znaleźć nowy dom.

Pies obecnie wałęsa się w miejscowości Gołąb, pow. puławski, woj. lubelskie.

a888008dd083e257med.jpg

 

360271761da3281cmed.jpg

 

56897a4802af6e4dmed.jpg

 

 

Ja piesia zauważyłam tydzień temu. Zgłosiłam do gminy, żeby odłowiono go, ponieważ ja nie mam możliwości zapewnienia mu nawet domu tymczasowego :(

więc z dwojga złego (schronisko  czy brak bezpieczeństwa i mroźne noce w śniegu i pod chmurką) wybrałam...... schronisko :(

w piątek podobno byli ze schroniska po psa, ale nie udało im się go złapać, także dziś jak pójdę do niego z karmą to może się okazać, że już go nie będzie, ale mimo to chce mu pomóc i jeśli trafi "za kratki" to cudownie byłoby odnaleźć właściciela lub znaleźć nowy dom.

 

proszę zatem o pomoc. jeśli może ktoś wie coś o tym psie proszę o kontakt. Proszę także może o zamieszczenie informacji na facebooku (ja nie mam profilu).

każda pomoc i rada będzie cenna.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

niestety nie mam profilu na fb. Może jakby ktoś był tak uprzejmy i wrzucił tam wydarzenie była bym niezmiernie wdzięczna.

 

Pies będzie miał ogłoszenie w lokalnej gazecie.

dzisiaj też byłam u biedaka. Jest tam nadal. Ze schroniska nikt nie przyjechał ponownie.

Link to comment
Share on other sites

Skontaktowałam sie ze schroniskiem w Puławach, udostepnili psiaka na swojej stronie na fb.

To faktycznie ich teren i całe szczęście- schronisko jest dobre, warunki ok, plus wolontariusze

Mają zgłoszenie ale pies jest nieufny

DLatego fagelle może spróbuj na jedzenie go jakoś zaciągnąć na podwórko, do klatki schodowej, piwnicy? albo jak Ci pozwala blisko podejśc to dopnij mu smycz...i wtedy jak będziesz mieć go ogarniętego dzwoń po schronisko

On nie może tak się błakać, jest chudy, przemarznięty na pewno

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

https://web.facebook.com/izabela.zabinska.7/posts/10218034939688997

 

Fagelle czy zrobiłas mu olx? na zaginione/ znalezione? może trzeba się przypomnieć w schronisku? czy to na pewno schronisko Puławy obsługuje Wasz tere?

Kochana dziękuję Ci bardzo za pomoc. 

Oczywistym jest że pies nie może zostać bez pomocy, dlatego też staram się "coś robić".

Jutro zrobię mu olxa. Dzięki za podpowiedź 

Link to comment
Share on other sites

kochani ...... piesio jest już w swoim domku :) właśnie dzwoniła do mnie jego wlascicielka, pojechała na miejsce i tak to jest jej pies :) mówiła, że radość Miśka była ogromna :)

dziękuje wszystkim a szczególnie Tobie kiyoshi

 

cudowny finał

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, fegelle napisał:

kochani ...... piesio jest już w swoim domku :) właśnie dzwoniła do mnie jego wlascicielka, pojechała na miejsce i tak to jest jej pies :) mówiła, że radość Miśka była ogromna :)

dziękuje wszystkim a szczególnie Tobie kiyoshi

 

cudowny finał

O ludzie

Moglam wczesniej pomoc. Bylam pewna ze schronisko pomoglo. No nic- i tak pomoglo ich udostepnienie

A Pania widzialam na fb i zdjecie tego psiaka z kwietnia, od razu wiedzialam ze to musi byc on, szkoda ze tak dlugo sie biedny tulal :(

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Tianku napisał:

super wiadomość :)

on od kwietnia się tułał? 

a daleko psiak zawędrował od domu? 

Nie, z kwietnia bylo zdjecie psiaczka na Pani profilu i rozpoznalam ze to TEN psiak

4 minuty temu, fegelle napisał:

uciekł w sylwestra bo boi się wystrzałów. do domu miał około 3 km.

3 km- wydaje sie tak blisko

Szkoda ze Pani nie pomyslala o papuerowych ogloszeniach, pewnie rozwiesila tylko przy domu

Czyli 29 dni go nie bylo. Przetrwal straszne mrozy pod chmurka eh :( :( 

Na przyszlosc od razu zdjecie! I od razu dzwoncie do schroniska, tam sa zasngazowani ludzie, i warunki tezsa dobre. (juz wiedza ze piesek odebrany).

Ale zglaszac psa do odlowienia tez dobrze z glowa. Najlepiej zlapac i wtedy dzwonic, bo schronisko nie dary latac po lasach i szukac :( czasem jedna doba zwloki moze oznaczac dla psa smierc.

nauka na przyszlosc

Link to comment
Share on other sites

fakt długo pies był poza domem i fakt ja późno go spotkałam, ale tak jak pisałam wcześniej..... ja go zauważyłam tydzień temu i od tamtej pory cały czas szukałam dla niego pomocy.

Inni sąsiedzi mówili mi, że widzieli go o wiele wcześniej i co zrobili??

jakby nie było jeszcze raz dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...