Jump to content
Dogomania

WEGA w DS w Bielsku Białej. Marchewka w DS w Skoczowie.


Sara2011

Recommended Posts

Serdecznie dziękuję za wpłaty jednorazowe dla Dagi, które w obecnej sytuacji zostaną przeznaczone dla Wegi.

  • 20zł -p.Irena z Katowic /28.01.2019/jednorazowa
  • 20zł -Elżbieta Rosaa /28.01.2019 /jednorazowa
  • 50zł -Irena Nowak /28.01.2019 /jednorazowa
  • 20zł -Krystyna Mielicka /28.01.2019 /jednorazowa
  • 50zł -Aga Gaś /28.01.2019 /jednorazowa
  • 100zł -teresaa118 /28.01.2019 /jednorazowa

Patrycji zapłaciłam za transport 280zł.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, kiyoshi napisał:

Zaglądam do Wegi. Bardzo Ci za nią dziękuje..i Daga i Wega chwyciły mnie za serce...

trzeba wierzyć, że Dadze też się udało. Nic wiecej nam nie pozostało:(

Jeszcze 2 godzinki drogi. Ciekawe co to będzie z tą nasza nowa ekipą;)

Też jestem bardzo ciekawa jakie są te nasze psiaki. Od PAtrycji wiem tylko że Wega jest straaaaasznie gruba :(. Ale za to miła, ogonkiem cały czas wachlowała :).

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wega to duży kaliber :). Jest wielkości labradora a właściwie spasionego labradora. Kasia powiedziała że Kromka przy niej to była fit :). Na szczęscie charakterek wydaje się OK, przynajmniej na razie.

Ufff, ciężka praca  z odchudzaniem znowu. Kasia kupiła krople na pchły i coś na odrobaczenie oraz obrożę bo takiej dużej nie miała na stanie :).

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Sara2011 napisał:

Wega to duży kaliber :). Jest wielkości labradora a właściwie spasionego labradora. Kasia powiedziała że Kromka przy niej to była fit :). Na szczęscie charakterek wydaje się OK, przynajmniej na razie.

Ufff, ciężka praca  z odchudzaniem znowu. Kasia kupiła krople na pchły i coś na odrobaczenie oraz obrożę bo takiej dużej nie miała na stanie :).

No coz- Kromka swoimi trzema podbrudkami urzekla nowa Pania ;)

Poza tym- latwiej psiatko odchudzic niz zmienic charakter wiec tu jest dobra sytuacja- charakter na Wega wspanialy a kochanego cialka nigdy za wiele

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja tu z Tobą Mariola piszę a tu wątek powstał. Masakra, jaka ja ślepa jestem.. Tak jak pisałam, dzisiaj poszły pieniążki dla Wegi. I macie rację z ta radością. W pierwszym momencie mega euforia (Wega też była mi bliska) a potem, bach... info o Daguni :( ehh

Dopisane:

I sorki ale ja nie widzę żeby Wega była gruba, no chuda nie jest. Na filmiku super wygląda: ))

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ainana napisał:

Ja tu z Tobą Mariola piszę a tu wątek powstał. Masakra, jaka ja ślepa jestem.. Tak jak pisałam, dzisiaj poszły pieniążki dla Wegi. I macie rację z ta radością. W pierwszym momencie mega euforia (Wega też była mi bliska) a potem, bach... info o Daguni :( ehh

Dopisane:

I sorki ale ja nie widzę żeby Wega była gruba, no chuda nie jest. Na filmiku super wygląda: ))

Witaj Ania. Pieniążki już są, zaraz naniosę do rozliczenia. Musiałam trochę odpocząć po pracy  ale juz się zabieram za robotę :).

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, omi napisał:

Mariolu czy wpłynęła jednorazowa ode mnie? 

Na wątku "Psy z Radys" napisane jest, że Daga opuściła schronisko wraz z innymi psami. 

Wiesz coś na ten temat? 

Tak wpłynęła, już właśnie robię rozliczenie. Ślicznie dziękuję.

A Daga -adopcja schroniskowa czyli nie wiadomo gdzie, kiedy i czy w ogóle. A informacja ze schroniska jest taka że adoptowana w sobotę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Z całego serca dziękuję za wpłaty na konto Weguni <3.

  • 50zł -Anna Perska /29.01.2019 /jednorazowa
  • 10zł -Basia Pus /29.01.2019 /jednorazowa
  • 20zł -omi /29.01.2019 /jednorazowa
  • 50zł -tajemniczy p.Nemo /29.01.2019 /jednorazowa
  • 116.5zł -Pomagam.pl /29.01.2019
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...