Jump to content
Dogomania

WEGA w DS w Bielsku Białej. Marchewka w DS w Skoczowie.


Sara2011

Recommended Posts

Dnia 4.02.2019 o 16:06, Ainana napisał:

Ciekawe jak Wegunia, co tam z tej zamrażarki chapsneła ;) 

Nie dzwoniłam do Kasi bo w tygodniu bardzo intensywny czas w pracy a na koniec tygodnia się rozchorowałam i leżę w łóżku połamana, nawet myślenie mnie boli :).

Napisałam tylko do Kasi przez Whatsappa. Wega jest bardzo grzeczna tylko podobno bardzo ruchliwa. Ale to dobrze, to może szybciej zgubi co nieco ze swojej nadwagi. W poniedziałek Kasia ma z nią pojechac do weta, sprawdzimy czy można już ją sterylizować i jeśli tak, to umówimy termin. Zaczęłam już powoli ogłaszać Wegę ale nie mam za wiele zdjęć to i ogłoszeń nie mam jak za dużo zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.02.2019 o 18:52, Sara2011 napisał:

Nie dzwoniłam do Kasi bo w tygodniu bardzo intensywny czas w pracy a na koniec tygodnia się rozchorowałam i leżę w łóżku połamana, nawet myślenie mnie boli :).

Napisałam tylko do Kasi przez Whatsappa. Wega jest bardzo grzeczna tylko podobno bardzo ruchliwa. Ale to dobrze, to może szybciej zgubi co nieco ze swojej nadwagi. W poniedziałek Kasia ma z nią pojechac do weta, sprawdzimy czy można już ją sterylizować i jeśli tak, to umówimy termin. Zaczęłam już powoli ogłaszać Wegę ale nie mam za wiele zdjęć to i ogłoszeń nie mam jak za dużo zrobić.

Dużo zdrówka zatem życzę, tzn szybkiego powrotu do zdrowia: )

Wega nie ma za dużo zdjęć, ale za to zdjęcia na piękne. Te spojrzenie z pozycji leżącej, fju fju ;)

Super że dziewczyna dużo się rusza i ze ma gdzie się ruszać. Na zdrowie jej to wyjdzie. No to teraz czekamy na info jak tam wizyta u weta  :))  

Link to comment
Share on other sites

Kasia mi napisała że Wega nie będzie miała dzisiaj sterylki a dopiero we wtorek. Podpobno standardowe znieczulenie na nią nie działa i zamiast usypiać to narkoza ją pobudza i trzeba będzie zastosować inne środki ale dzisiaj już nie można było . Przyznam że pierwszy raz mam taki przypadek.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Sara2011 napisał:

Kasia mi napisała że Wega nie będzie miała dzisiaj sterylki a dopiero we wtorek. Podpobno standardowe znieczulenie na nią nie działa i zamiast usypiać to narkoza ją pobudza i trzeba będzie zastosować inne środki ale dzisiaj już nie można było . Przyznam że pierwszy raz mam taki przypadek.

Ja też jeszcze o czymś takim nie słyszałam. Ale ja nie jestem zbytnio obyta w temacie:(

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Sara2011 napisał:

No właśnie nie. Wetki dziecko się rozchorowało i znowu przełożyła termin. Na 90% ma być w czwartek.

 

Trochę szkoda, byłaby już po. Będę trzymać kciuki w czwartek za Wegusię i dobrą narkozę

 

4 minuty temu, Gabi79 napisał:

Ale Wegunia jest śliczna, taka czekoladka!!!

Rzeczywiście apetyczna czekoladka ;) Cudna!

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Ainana napisał:

Trochę szkoda, byłaby już po. Będę trzymać kciuki w czwartek za Wegusię i dobrą narkozę

 

Rzeczywiście apetyczna czekoladka ;) Cudna!

Ja też bym już chciała, zeby było po, tym bardziej że miałam dzisiaj baaaardzo obiecujacy telefon w sprawie Weguni. Zobaczymy co z tego wyniknie ale i tak wydam ją dopiero po sterylce.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Wegunię odwiedziała  u Kasi sympatyczna rodzina z Bielska-Białej. Państwo zachwycili się zdjęciami Wegi wypatrzonymi na olx, jeszcze tego samego dnia jak wypatrzyli Wegę przyjechali do Kasi i na żywo tylko wszystko się potwierdziło, że to jest TO. Od razu po wizycie miałam telefon że są zdecydowani na 100%.

Ponieważ Kasia weekend ma zajęty, w poniedziałek lub wtorek zawiezie Wegę do Państwa, którzy już nie mogą się doczekać Weguni,  robiąc jednocześnie wizytę PA. Myślę, ze wizyta PA to tylko formalność ale zrobić trzeba.

Wega zamieszka w domku jednorodzinnym, będzie miała do zabawy dwóch nastoletnich chłopców równie energicznych jak ona, trzy kotki (również przygarnięte). Pani jest osobą lubiącą sobie pobiegać więc Wega będzie mogła biegać z Panią i trenować:), będą również spacery z panią i panem poza posesję, wycieczki w góry. W domu mieszka jeszcze mama-seniorka więc Wega praktycznie nigdy nie będzie sama, kiedy Państwo będą w pracy a dzieci w szkole. 

Oczywiście Wega będzie mieszkała w domu, spała w łóżku jeśli uzna że legowisko jest mniej wygodne od łóżka:).

Nie chcę zapeszać ale jestem bardzo pozytywnie nastawiona na tę adopcję, mam nadzieję ze kotki przyjmą nowego czlonka rodziny bez wiekszego focha. Telefon od Pana w sprawie adopcji Wegi to jeden z tych, jakie chciałoby się mieć w przypadku każdego psiaka- bardzo miły i rzeczowy.

  • Like 2
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...