Jump to content
Dogomania

Wreszcie i Tania znalazła swój dom - zamieszkała u DT Karmelka:) Beza w DS w Warszawe, Wiola pokonała parwo i ma DS w Niepołomicach:) Szczeniaki w swoich domach:) Tosia za TM:( Pomocy!!! 3 suczki i 5 szczeniaków z interwencji:(:(


Tola

Recommended Posts

Bardzo cieszę się widząc Tanię taka szczęsliwą. Usmiech z poprzedniego zdjęcia jest dla niej typowy. Wtedy jeszcze tak szybko macha ogonkiem, jak robi te minki. Pluszaki lubi dzięki Kajowi. Jak był szczeniakiem, to odkrył w garażu ich cały karton po moich córkach. Zaczął je przynosic i tym sposobem zamiast piłeczek czy psich gryzaków, wszystkie psy przerzuciły się na pluszaki.

Wiedziałam, że u Oli będzie jej najlepiej i ze warto było czekać. Nie wyobrażam sobie, że byłaby tak szczęśliwa w którymś z domów, jakie sie wczesniej zgłosiły.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Rozmawiałam dzisiaj z DT Karmelka; we wtorek odeszła Jej starsza koteczka:(

Stało się to  w czasie, kiedy zwierzaki były same w domu i chyba wszystkie bardzo to przeżyły, Tania również:(.

Do soboty znowu nie wychodziła z tego pokoju, w którym przebywała przez pierwsze dni, znowu załatwiała się w domu.

Teraz jest już lepiej, wszystko wróciło do normy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.03.2020 o 21:32, Tola napisał:

Rozmawiałam dzisiaj z DT Karmelka; we wtorek odeszła Jej starsza koteczka:(

Stało się to  w czasie, kiedy zwierzaki były same w domu i chyba wszystkie bardzo to przeżyły, Tania również:(.

Bardzo smutna wiadomość  :(  

Żegnaj kiciu  znicz-pamieci.jpg.15f1cc630e8b0f3b1a3166ec3e212200.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rozmawiałam parę dni temu z DT Karmelka, wszystko u nich dobrze, powolutku dochodzą do siebie po odejściu kici.

Tania zachowuje się wspaniale, stała się bardziej pewna siebie, potrafi bronic miejsca na kanapie i w pokoju, w którym śpi;).

No i bardzo pokochała tatę DT Karmelka - a przecież jeszcze niedawno panicznie bała się mężczyzn.

Wspaniale, że tak to wszystko potoczyło się, bo dom DT Karmelka to jak zaprojektowany dl Tani:)

  • Like 3
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tola napisał:

Wspaniale, że tak to wszystko potoczyło się, bo dom DT Karmelka to jak zaprojektowany dl Tani:)

Tak czasem bywa, jakby zwierzaczek czekał na jakieś konkretne miejsce, jakby ktoś go dla niego zaplanował. Musiała się stworzyć sytuacja, w której Tońcia mogła wreszcie pojechać do tego swojego zaplanowanego domku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...