Jump to content
Dogomania

Wreszcie i Tania znalazła swój dom - zamieszkała u DT Karmelka:) Beza w DS w Warszawe, Wiola pokonała parwo i ma DS w Niepołomicach:) Szczeniaki w swoich domach:) Tosia za TM:( Pomocy!!! 3 suczki i 5 szczeniaków z interwencji:(:(


Tola

Recommended Posts

9 godzin temu, Tola napisał:

Jest szansa na dom dla Tani!

Na razie nie chcę zapeszyć, rozmowy trwają i jeszcze nic nie będę pisała, ale myślę, że wstrzymajmy się na razie z wyrożnianiem ogłoszeń.

Bardzo dziękuję Anuli i b-b za dotychczasowy poświęcony    czas i fundusze, mam nadzieję, że już nie będą Tani potrzebne.

Hip, hip, huraaaaa    hurra.gif  

Nic nie pytam, spokojnie czekam, aż wszystko będzie pewne   :)

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Tola napisał:

Jest szansa na dom dla Tani!

Na razie nie chcę zapeszyć, rozmowy trwają i jeszcze nic nie będę pisała, ale myślę, że wstrzymajmy się na razie z wyrożnianiem ogłoszeń.

Bardzo dziękuję Anuli i b-b za dotychczasowy poświęcony czas i fundusze, mam nadzieję, że już nie będą Tani potrzebne.

To wszyscy trzymamy kciuki.Tania potrzebuje domku,być może tam się otworzy i stanie się cudowną sunią.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo cieszę się z planowanej adopcji Tani, wreszcie trafił się dom dla niej idealny. Jest tak kochaną sunieczką. Trochę oczywiście martwię się o początek, że znowu poczuje się zagubiona, ale może teraz aklimatyzacja przejdzie już szybciej. Do tego na pewno łatwiej w psim towarzystwie. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki aby adopcja wypaliła a domek pokonał wszystkie trudności związane z zachowaniem lękliwego psiaka.

A może i Tania w swoim domku zaskoczy wszystkich jak inne zamojskie strachulce, które grzeją już dupki w swoich domkach :) Oby!!!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

Trzymam kciuki aby adopcja wypaliła a domek pokonał wszystkie trudności związane z zachowaniem lękliwego psiaka.

A może i Tania w swoim domku zaskoczy wszystkich jak inne zamojskie strachulce, które grzeją już dupki w swoich domkach :) Oby!!!

Niech to będą słowa prorocze.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.11.2019 o 07:52, elik napisał:

Hip, hip, huraaaaa    hurra.gif  

Nic nie pytam, spokojnie czekam, aż wszystko będzie pewne   :)

 

Dnia 19.11.2019 o 15:30, Kamila Proc napisał:

i ja trzymam

 

Dnia 19.11.2019 o 18:29, Anula napisał:

To wszyscy trzymamy kciuki.Tania potrzebuje domku,być może tam się otworzy i stanie się cudowną sunią.

 

Dnia 19.11.2019 o 20:11, b-b napisał:

Trzymam za to mocno, bardzo mocno kciuki!!!:D

 

Dnia 20.11.2019 o 20:08, Onaa napisał:

Ja też trzymam mocno kciuki za domek dla Tani :).

 

Dnia 21.11.2019 o 09:44, Kamila Proc napisał:

i ja oczywiscie

 

Dnia 22.11.2019 o 08:41, Jaaga napisał:

Bardzo cieszę się z planowanej adopcji Tani, wreszcie trafił się dom dla niej idealny. Jest tak kochaną sunieczką. Trochę oczywiście martwię się o początek, że znowu poczuje się zagubiona, ale może teraz aklimatyzacja przejdzie już szybciej. Do tego na pewno łatwiej w psim towarzystwie. 

 

Dnia 22.11.2019 o 09:02, b-b napisał:

Trzymam kciuki aby adopcja wypaliła a domek pokonał wszystkie trudności związane z zachowaniem lękliwego psiaka.

A może i Tania w swoim domku zaskoczy wszystkich jak inne zamojskie strachulce, które grzeją już dupki w swoich domkach :) Oby!!!

 

Dnia 22.11.2019 o 10:08, Nesiowata napisał:

Niech to będą słowa prorocze.

 

Dnia 22.11.2019 o 11:14, Kamila Proc napisał:

caly czas na to liczymy

 

Dnia 25.11.2019 o 18:13, Tyś(ka) napisał:

Ojejku, jakie wieści :) To... zaciskam kciuki bardzo mocno. Oby szczęście Tani trwało już na wieki.

 

9 godzin temu, Kamila Proc napisał:

i jak tam?

 

9 godzin temu, Anula napisał:

Też czekam na jakieś wiadomości. Na razie Tania ma wyróżnienie aktualne do 09.12.19.

Mogę już śmiało napisać, że na Tanię czeka nowy dom, który dogomaniakom jest znany od jakiegoś czasu. :)

Sunia zamieszka u DT Karmelka;  to w tym domu tak wspaniale zajmowano się naszymi szczeniakami z parwo.

Tania będzie miała wszystko, o czym  marzyliśmy dla suni - dom z ogrodem, towarzystwo innych czworonogów,  a przede wszystkim   rodzinę, która ma doświadczenie w opiece nad lękliwymi  psami.

P. Ola   od początku zwróciła uwagę na Tanię, jeszcze jak sunia była w lecznicy w Izbicy, ale pamiętacie jak było - wyszła parwowiroza u szczeniaków ze schronu i nie było już szansy na zabranie suni do DT Karmelka.

P. Ola nie zagląda teraz często  na forum, a jak zagląda to na zamojski, nie wiedziała, ze sunia nadal czeka na dom.

Niedawno, w trakcie wspólnej  rozmowy  o  podopiecznych  powiedziałam o Tani -  że nadal bez domu, że martwię się, że to tyle trwa.

Najpierw zobaczyłam ogromne zaskoczenie, a potem... ogromną szansę na dom dla suni:)

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Teraz największym problemem będzie transport Tani tutaj do nas.

P.Ola może przyjąć sunię tylko w czasie, kiedy będzie więcej dni wolnych od nauki (jest nauczycielem).

Planujemy, że będzie  to czas pod koniec grudnia, bo być może rodzice p. Oli będą wtedy wracać ze Sląska.

Gorzej, jeśli taki ich wyjazd nie dojdzie do skutku; wtedy trzeba byłoby szukać płatnego transportu, a to w obecnej sytuacji trochę mnie przeraża, bo koszt ogromny jak dla jednego psa.

Na razie myślę tylko o tym, że chyba i Tani  się udało:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Anula napisał:

Może pomyśleć o łączonym. np.Jagna-Kraków-Zamość.Trzeba będzie się rozejrzeć.

Tak, na pewno.

Jestem w kontakcie z DT Karmelka., chociaż ze względu na ogromny stres, jaki będzie towarzyszył Tani,   lepszy rozwiązaniem byłby transport bez przesiadek...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...