Jump to content
Dogomania

Wreszcie i Tania znalazła swój dom - zamieszkała u DT Karmelka:) Beza w DS w Warszawe, Wiola pokonała parwo i ma DS w Niepołomicach:) Szczeniaki w swoich domach:) Tosia za TM:( Pomocy!!! 3 suczki i 5 szczeniaków z interwencji:(:(


Tola

Recommended Posts

35 minut temu, Anula napisał:

Czy te czarne dwa szczeniaki w jakiś sposób są leczone pod względem skóry,czy tylko w Lecznicy przebywają?Być może im są potrzebne kąpiele lecznicze?

Są leczone, ale kąpieli chyba nie mają, dopytam jutro.

To zmiany nuzeńcowe i prawdopodobnie po zapchleniu;  maluchy niedożywione, zestresowane  - to efekt tego strasznego zaniedbania:(

Link to comment
Share on other sites

Beza -  jednak prawdopodobnie matka tej 3 szczeniaków, bo wetka mówi, że maluchy biegają za nią i próbują ssać, a ona ma resztki pokarmu.

Bardzo wystraszona, chociaż w lecznicy już macha ogonkiem do znajomych osób.

W domowych warunkach, przy człowieku  bardzo szybko otworzyłaby się...

Sterylizacja umówiona na następny tydzień.

IMGP7264.JPG

IMGP7265.JPG

IMGP7267.JPG

IMGP7269.JPG

IMGP7270.JPG

IMGP7301.JPG

Link to comment
Share on other sites

No i starsza ciemna sunia, jest w najgorszym stanie psychicznym, była w tych strasznych warunkach 7 lat, 7 lat strachu, odtrącania, przeganiania :(

Już sama wychodzi na zewnątrz, ale nie pozwala się dotknąć:(

 TZ wyniósł ją bez problemu na rękach, ale wtedy była prawdopodobnie sparaliżowana strachem...

 Nie wyjmowałyśmy jej dzisiaj  z klatki

IMGP7294.JPG

IMGP7295.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo ładne zdjecia, choć suczki bardzo zaniedbane. Zrobię im osobne ogłoszenia na Warszawę.

Gapcia ( u mnie Melisa) https://www.olx.pl/oferta/melisa-2-miesieczna-suczka-czeka-na-fajny-domek-CID103-IDyqsYp.html

Sunia jamnikowata (u mnie Goya)https://www.olx.pl/oferta/goya-dwumiesieczna-suczka-czeka-na-dom-CID103-IDyqrR5.html

Jutro zrobie następne.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, ze dorosłym suniom nie ma co robić ogłoszeń - ciemna nie nadaje sie do adopcji, wymaga ogromu pracy, a jasna tez potrzebuje czasu, prawdopodobnie nauki chodzenia na smyczy.

Pojadę po sterylce do dziewczyn, może będą już lepiej wyglądać, zrobię kolejne zdjęcia i wtedy spróbujemy.

Link to comment
Share on other sites

Będziemy jutro z Jo cały dzien w kontakcie, więc dam znac jak maluchy dojadą.

 

Martwi mnie tez nużeniec, jest pewność, że dwójka która do mnie jedzie go nie ma? Pytam pod kątem swoich zwierząt, nie są to najzdrowsze okazy. Izolować? Jak długo? Z izolacją to socjalizacja o kant tyłka potłuc

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Madie napisał:

Będziemy jutro z Jo cały dzien w kontakcie, więc dam znac jak maluchy dojadą.

 

Martwi mnie tez nużeniec, jest pewność, że dwójka która do mnie jedzie go nie ma? Pytam pod kątem swoich zwierząt, nie są to najzdrowsze okazy. Izolować? Jak długo? Z izolacją to socjalizacja o kant tyłka potłuc

Madi, czy dać Ci kontakt do wetki, byłoby najlepiej pogadać...

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...