Jump to content
Dogomania

Wreszcie i Tania znalazła swój dom - zamieszkała u DT Karmelka:) Beza w DS w Warszawe, Wiola pokonała parwo i ma DS w Niepołomicach:) Szczeniaki w swoich domach:) Tosia za TM:( Pomocy!!! 3 suczki i 5 szczeniaków z interwencji:(:(


Tola

Recommended Posts

Dziękuję, że  jesteście, niech pamięć o Tosi zostanie tutaj  na długo.

Tak bardzo zal tego malutkiego życia, zabrana z takich strasznych warunków  już jedna łapką była we własnym domu...

Nie mogę się pogodzić z  odejściem 3 maluszków, ale wiem, ze teraz trzeba wspierać te, które przeżyły.

Walka jeszcze nie jest zakończona.

Wiola od rana bez zmian, zobaczymy, co będzie jutro, oby noc była dla niej spokojna.

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, nulka07 napisał:

Tolu kochana nasza. Przepraszam za ten błąd. Odpoczywaj. Jesteśmy z Tobą...

Aneczko, nic się nie stało;  dziękuję że tutaj jesteście, to wielkie wsparcie.

Oby kolejny dzień przyniósł tylko dobre wieści.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, elik napisał:

Nie ma wiadomości od Wioli, to znaczy, że jest dobrze :)

 

10 godzin temu, Anula napisał:

Mam nadzieję,ogromną nadzieje,że Wiola przeżyje.Walcz cudna.My tu wszyscy o tobie myślimy i zaglądamy po wiadomości.

Tosia,maleństwo odeszło bo była za słaba aby walczyć z okropną chorobą.beksa_V6_orig.gif

 

7 godzin temu, Kamila Proc napisał:

Wiola trzymaj sie, musisz

 

2 godziny temu, nulka07 napisał:

Czekamy na wieści.

 

2 godziny temu, Nadziejka napisał:

Podobny obraz

Przepraszam, ze dopiero teraz ; jestem poźno, ale  z dobrymi wiadomościami - Wiola czuje się lepiej, dzisiaj próbowała już jeść; reszta psiaków bez objawów choroby i niech już tak zostanie!!!

Mnie też bardzo szkoda Tosi, Meliski i Szałwi, wciąż mi się płacze, jak tylko pomyślę o tych ostatnich dniach i tej walce szczeniaczków:(

 Mam nadzieję, ze reszta już nie zachoruje i że uda się znalezc im wspaniale domy.

 

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...