Jump to content
Dogomania

Wreszcie i Tania znalazła swój dom - zamieszkała u DT Karmelka:) Beza w DS w Warszawe, Wiola pokonała parwo i ma DS w Niepołomicach:) Szczeniaki w swoich domach:) Tosia za TM:( Pomocy!!! 3 suczki i 5 szczeniaków z interwencji:(:(


Tola

Recommended Posts

Dzisiaj mieliśmy z TZ ciężka noc, nasza staruszka Zulka najpierw nie mogła się załatwic, a potem dostała krwotoku, o trzeciej nad ranem szukaliśmy weta.

Badania wykazały polipy na pechęrzu, zwiekszyła sie tez ta zmiana na nerce:(

Rokowania złe.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo współczuję Tolu, bo wiem, jak to jest, kiedy ukochane zwierzę choruje. Bardzo mi przykro, ale wiem, ze Zula ma w Was oparcie i najlepszą opiekę. Trzymam mocno kciuki, aby jej komfort życia szybko się poprawił.

Chcę jeszcze zaprosić wszystkich zaglądajacych na ten wątek do pomocy w zebraniu kasy na transport zamojskich szczeniaczków do hoteliku Szafirki.   BAZAREK

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.02.2019 o 20:53, Alaskan malamutte napisał:

Mam informację od Pani Irenki z Katowic, że wpłaci na nasze śliczne sunieczki 50 zł. Pani Irenko, z całego serca dziękujemy!! To ogromna pomoc emotikony na gg serca

Pięknie dziękujemy za pomockwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0107

21 godzin temu, Poker napisał:

Bardzo przykre.Tak już jest ze staruszkami. Życzę dużo sił Wam , a Zuli żeby jeszcze pobyła bez cierpienia.

 

2 godziny temu, Havanka napisał:

Bardzo współczuję Tolu, bo wiem, jak to jest, kiedy ukochane zwierzę choruje. Bardzo mi przykro, ale wiem, ze Zula ma w Was oparcie i najlepszą opiekę. Trzymam mocno kciuki, aby jej komfort życia szybko się poprawił.

Chcę jeszcze zaprosić wszystkich zaglądajacych na ten wątek do pomocy w zebraniu kasy na transport zamojskich szczeniaczków do hoteliku Szafirki.   BAZAREK

 

1 godzinę temu, Kamila Proc napisał:

bardzo mi przykro Tolu

Dziękuję kochane; ja wiem, ze Zula ma swoje lata,a le tak bardzo chciałoby się, aby te nasze ukochane zwierzaki były z nami jak najdłuzej:(

Już dwie suczki straciliśmy, miały raka; myślałam, że chociaż Zulcia odejdzie ze starości.

No nic, dzisiaj byliśmy na kroplówce, mamy leki, za 10 dni kolejne USG i zabaczymy...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj do swojego nowego, wspólnego  domku w Warszawie pojechała LInka i Zojka, p. Bogusia zostawi takie właśnie imiona.

Bardzo dziękuję Jo37 za wizytę, bo wczoraj nie miałam nawet kiedy tutaj podziękować.kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0107

Havanka , Alaskan, Jaaga -  bardzo tez dziękuję za ogłoszeniakwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0107

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Też podpytam jak ostatnie Czarne?

 

U Kremówki wszystko dobrze, Zelda też się ma znakomicie (dokazuje bardzo ;) ) natomiast dostała lek do ucha (wydrapane + strupki) na tydzień, i mamy nadzieję, że szczepienie będzie o czasie. Domek już jej kupił obrożę i szeleczki i ćwiczą chodzenie w tych rzeczach w domu - Zeldzie absolutnie się to nie podoba, ale naprawdę szybko łapie nową wiedzę i zakazy. 

Następny tydzień pierwszy raz będzie sama zostawała w domu. Zamierzam też pożyczyć domkowi mądre książki Zofii Mrzewińskiej, a bloga tejże autorki już im podesłałam. 

 

Zdjęcia wkleje wieczorem :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Szczęścia, brzdące :)

To z maluchów została tylko czarna?

 

6 godzin temu, Madie napisał:

Też podpytam jak ostatnie Czarne?

 

U Kremówki wszystko dobrze, Zelda też się ma znakomicie (dokazuje bardzo ;) ) natomiast dostała lek do ucha (wydrapane + strupki) na tydzień, i mamy nadzieję, że szczepienie będzie o czasie. Domek już jej kupił obrożę i szeleczki i ćwiczą chodzenie w tych rzeczach w domu - Zeldzie absolutnie się to nie podoba, ale naprawdę szybko łapie nową wiedzę i zakazy. 

Następny tydzień pierwszy raz będzie sama zostawała w domu. Zamierzam też pożyczyć domkowi mądre książki Zofii Mrzewińskiej, a bloga tejże autorki już im podesłałam. 

 

Zdjęcia wkleje wieczorem :)

Czarna została, ale ma już domek, który na nią czeka!!!

W malutkiej zakochała się współpracownica naszej p. wetki no i zabiera dziewczynkę, ale za parę dni, bo wczoraj Tosia została zaszczepiona i chcemy chwilkę odczekać.

IMGP7171.JPG

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

W lecznicy zostały trzy dorosłe suczki, mamy je zabrać do 4.03., wszystkie będą już wysterylizowane, na razie nie mam pomysłu gdzie:(

Zostały tez te  2 szczeniaki ze schronu; jeden jedzie do szafirki pod opiekę Poker, a drugi zostaje, nie wiem co dalej...

szczeniak Poker

IMG_20190207_111315.jpg.3e0602cfb7eeb601c6a0c6e5af218852.jpg

Malutka, która zostaje w lecznicy

IMGP7561.JPG

Link to comment
Share on other sites

Pojechały wczoraj i wczorajszy wieczór przesiedziały pod stołem, a dzisiaj jak widać - pani Bogusia mówi, że szaleją, szczególnie Zojka, jest bardzo energiczna, trudno zrobić jej zdjęcie.

Miałam napisać o domku -  rodzina nauczycieli, jeden dorosły syn, drugi jeszcze mieszka z rodzicami, w domu starsza suczka, wysterylizowana. Państwo niedawno stracili psa staruszka, a w domu zawsze było 2 - 3 psy, stąd pomysł na takie dopsienie. Mieszkanie znajduje na parterze, więc jak najbardziej dla jamnikowatych.

 

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Tolu, to może we środę podjedziemy i porobimy zdjęcia malutkiej. ja ją beę intensywnie oglaszać. Na pewno ktoś jeszcze pomoże z ogloszeniami...Nie mam innego pomysłu..nie mam BDT...To śliczna sunia, ona szybko znajdzie domek. Oby tylko była zdrowa....

IMGP7561.JPG

Mała może jechać do Jaaga, ale nie mamy transportu do Katowic i o taki będzie bardzo trudno.

Do Krakowa jeszcze może coś by się znalazło, ale dalej to nie:(

Tzeba będzie podjechać do lecznicy, masz rację

Link to comment
Share on other sites

A DT-Karmelki nie mogłaby podwieźć do Katowic ?

Okropnie boli mnie serce za tą malutką. Zresztą za wszystkie. gdyby nie to ,że mam Nanę, to tym razem wzięłabym szczeniaczkę. Co prawda nie wiem jakby to zniósł stareńki Dolarek.

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Poker napisał:

To może bla-bla albo car poolling dałoby się taka małą suczynkę przewieźć?

Nie mam dobrych doświadczeń z takimi przewozami i teraz już nie korzystam z ego typu podwozow, zawsze korzystam z pomocy zaufanych osób, które znam.

Mam nadzieję, ze maleńka szybko znajdzie dom...

Nie chcę robić kolejnego kłopotu DT Karmelki i Jej rodzinie, i tak mają ich teraz w nadmiarze z tym parwo:(

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Poker napisał:

A DT-Karmelki nie mogłaby podwieźć do Katowic ?

Okropnie boli mnie serce za tą malutką. Zresztą za wszystkie. gdyby nie to ,że mam Nanę, to tym razem wzięłabym szczeniaczkę. Co prawda nie wiem jakby to zniósł stareńki Dolarek.

Nas też, szukam tu intensywnie jakiegoś miejsca, bo na pewno BDT byłby lepszy ze względu chociażby na mniejsze koszty, a wiadomo, ze teraz przy leczeniu tego swiństwa parwo,  będą spore...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...