Jump to content
Dogomania

Wreszcie i Tania znalazła swój dom - zamieszkała u DT Karmelka:) Beza w DS w Warszawe, Wiola pokonała parwo i ma DS w Niepołomicach:) Szczeniaki w swoich domach:) Tosia za TM:( Pomocy!!! 3 suczki i 5 szczeniaków z interwencji:(:(


Tola

Recommended Posts

Książeczka Zeldy:

 

1e32e6f885a4e880med.jpg

 

to zdjęcie z wczoraj mnie rozczuliło <3

 

26ff7a53c8d4ce05med.jpg

 

a to zauroczyło :)

Łobuz

da57ee61eab567c2med.jpg

 

I Łobuz po korekcie :)

 

69cd676b98103220med.jpg

 

Jakieś szeleczki dla małego szczylka polecacie? Słyszałam, że te tylko pod szyję/na kark sa niewłaściwe...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mój wet i ja jesteśmy przeciwni sterylizacji szczeniąt przed cieczką. Taka wczesna sterylizacja hamuje rozwój fizyczny i psychiczny szczeniaka. Powinno dać mu szansę na normalny rozwój i dorośnięcie,  ja miałam suki hodowlane, nie sterylizowalam i choć kryłam bardzo rzadko to jakoś radziłam sobie z cieczkami, nawet wtedy kiedy miałam reproduktora w domu i też jakoś dawaliśmy radę upilnować mimo, że oboje pracowaliśmy. I suki nigdy nie miały raka ani listew mlecznych ani macicy.

Rozumiem, że trzeba sterylizować psy i suki przed adopcją ale jeśli już to lepiej ok. półroczne a nie np. 3-mies.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj byłyśmy z Alaskan znowu u psiulek, zawoziłyśmy szczeniaka ze schroniska na przechowanie, bo jedzie z 3 innymi do szafirki.

Tutaj wątek :

https://www.dogomania.com/forum/topic/349383-trzy-czarne-szczeniaczki-czekają-na-transport-do-hoteliku/

Zrobiłam parę zdjęć temu ostatniemu szczeniakowi, dzisiaj wyglada lepiej, będzie z niej ładna sunieczka.

Kto może pomóc z ogłoszeniami?

c3f984d28fcba535med.jpg

593b3ab415eef3fbmed.jpg

156e61c5f1f2ab11med.jpg

4d09a65f31fc3ea3med.jpg

c773e457bcfca1dcmed.jpg

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Ja dzisiaj napiszę ogłoszenie tej drugiej suni jamniczkoatej. Tolu, na jakie miasto?

Może ktoś jeszcze pomoże?? Pliiiis

Chyba na razie nie potrzeba...

Jak wszystko będzie dobrze, to obie jamnikowate sunie będą miały wspólny dom!!!

Pani zadzwoniła w sprawie jamnikowatej suni;  usłyszała o historii psiej rodzinki  i o siostrze naszej jamniczki no  i decyzja jest jedna - niech przyjezdzają obie!

Teraz tylko wizyta i zobaczymy...

Kciuki potrzebne!!!

  • Like 4
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Chyba na razie nie potrzeba...

Jak wszystko będzie dobrze, to obie jamnikowate sunie będą miały wspólny dom!!!

Pani zadzwoniła w sprawie jamnikowatej suni;  usłyszała o historii psiej rodzinki  i o siostrze naszej jamniczki no  i decyzja jest jedna - niech przyjezdzają obie!

Teraz tylko wizyta i zobaczymy...

Kciuki potrzebne!!!

 

Zaciskam!!Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony kciuki

Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, Poker napisał:

Chyba wizyta w trakcie

Juz po i jest wszystko ok, dziewczyny mogą się pakować, chociaż na razie nie mam transportu.

Postaram się wieczorem zajrzeć i napisać więcej, na razie muszę uciekać.

Może JO37 tez coś napisze.
 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...