Jump to content
Dogomania

Wreszcie i Tania znalazła swój dom - zamieszkała u DT Karmelka:) Beza w DS w Warszawe, Wiola pokonała parwo i ma DS w Niepołomicach:) Szczeniaki w swoich domach:) Tosia za TM:( Pomocy!!! 3 suczki i 5 szczeniaków z interwencji:(:(


Tola

Recommended Posts

Miałam  kolejne zapytanie o Tanię - z Krakowa; powiedziałam wszystko o zachowaniu suczki, o jej lękach i trudnych początkach w nowym miejscu i wśród nowych ludzi, o możliwości załatwiania się w domu i strachu przed dotykiem.

Rodzina mieszka w kamienicy, więc to kolejne utrudnienie...

Pani miała dzwonić do Jagny;   myślę jednak, że nie dała rady "przerobić" tego z partnerem...

Link to comment
Share on other sites

Tolu, dziś pocztą wyślę fakturę za sierpień, 310 zł. Tamta dziewczyna, co dzwoniła o Tanię już nie zadzwoniła umówić się ją oglądać. Szczepienie wirusówką kosztowało 35 zł, faktura przelewowa zostanie wysłana z przychodni razem z kosztem szczepień Megan i Meliski.

20190909_105523.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.09.2019 o 10:47, Kamila Proc napisał:

kto ja w koncu wypatrzy? taka mila i piekna sunieczka

Mam nadzieję, ze ten dom dla suni gdzieś jest, ona naprawdę potrafi odpłacić dobroć miłoscia i przywiązaniem, ale początki będą trudne i przyszła rodzina musi być tego w pełni świadoma.

Dnia 9.09.2019 o 11:53, Jaaga napisał:

Tolu, dziś pocztą wyślę fakturę za sierpień, 310 zł. Tamta dziewczyna, co dzwoniła o Tanię już nie zadzwoniła umówić się ją oglądać. Szczepienie wirusówką kosztowało 35 zł, faktura przelewowa zostanie wysłana z przychodni razem z kosztem szczepień Megan i Meliski.

20190909_105523.jpg

Dziękuję, jutro postaram się zacząć ogarniać też sprawy finansowe, bo mieliśmy tutaj kłopoty ze zwierzakami na miejscu:(

Dnia 9.09.2019 o 20:33, b-b napisał:

Mam ogłoszenie na Tanie na Wrocław. Niestety nie jest już promowane.

Postaram się zrobić dla niej bazarek. Pieniążki na wyróżnianie ogłoszeń muszą być. Bez tego nie uda się znaleźć domku:((

Bardzo dziękuję serce-ruchomy-obrazek-0866.gif

To wielka pomoc pomoc no i szansa dla Tani; mam nadzieję,  że przy tylu życzliwych osobach sunia znajdzie wreszcie miejsce w czyimś domu.

9 godzin temu, Kamila Proc napisał:

a ja podnosze sunieczke

Dziękuję, cieszy każda wspierająca osoba:)

4 godziny temu, Onaa napisał:

Z mojego bazarku będą pieniążki dla Tani, proszę o pw gdzie mam wysłać pieniążki.

Pięknie dziękuję, to tez wielka pomoc, bo Tania nie ma i nie miała nic na koncie:(.

Tania nie ma skarbnika; zadzwonię do Jagny, może będzie można wysłać pieniądze bezpśrednio do niej - jak nie, to podam konto fundacyjne - i tak wszystkie opłaty za Tanię są wypłacane z konta fundacyjnego.  Dam znać.

 

Bardzo Ci Renatko dziękuję

serce-ruchomy-obrazek-0866.gif

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tola napisał:

Mam nadzieję, ze ten dom dla suni gdzieś jest, ona naprawdę potrafi odpłacić dobroć miłoscia i przywiązaniem, ale początki będą trudne i przyszła rodzina musi być tego w pełni świadoma.

Dziękuję, jutro postaram się zacząć ogarniać też sprawy finansowe, bo mieliśmy tutaj kłopoty ze zwierzakami na miejscu:(

Bardzo dziękuję serce-ruchomy-obrazek-0866.gif

To wielka pomoc pomoc no i szansa dla Tani; mam nadzieję,  że przy tylu życzliwych osobach sunia znajdzie wreszcie miejsce w czyimś domu.

Dziękuję, cieszy każda wspierająca osoba:)

Pięknie dziękuję, to tez wielka pomoc, bo Tania nie ma i nie miała nic na koncie:(.

Tania nie ma skarbnika; zadzwonię do Jagny, może będzie można wysłać pieniądze bezpśrednio do niej - jak nie, to podam konto fundacyjne - i tak wszystkie opłaty za Tanię są wypłacane z konta fundacyjnego.  Dam znać.

 

Bardzo Ci Renatko dziękuję

serce-ruchomy-obrazek-0866.gif

Tolu, niestety na moje konto nie. W związku z prowdzoną hodowlą muszę mieć jasne finanse w razie kontroli. Dlatego sama prosiłam Cię o udostepnienie konta fundacyjnego dla zbierania pieniędzy na Lindę.

Czy mogę prosić link do tekstu, który tu był wstawiany do chyba pierwszego ogłoszenia? Taki obszerny, opisujący ładnie Tanię. Ten tekst plus parę fotek wysłałabym malawaszce, z prośbą o umieszczenie na sznaucerowym profilu fb. 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Jaaga napisał:

Tolu, niestety na moje konto nie. W związku z prowdzoną hodowlą muszę mieć jasne finanse w razie kontroli. Dlatego sama prosiłam Cię o udostepnienie konta fundacyjnego dla zbierania pieniędzy na Lindę.

Czy mogę prosić link do tekstu, który tu był wstawiany do chyba pierwszego ogłoszenia? Taki obszerny, opisujący ładnie Tanię. Ten tekst plus parę fotek wysłałabym malawaszce, z prośbą o umieszczenie na sznaucerowym profilu fb. 

Dziękuję za odpowiedz;  ja tez z podobnego powodu  (fundacja ) unikam zbierania kasy na swoje konto.

Onaa - pieniążki z bazarku proszę więc wpłacić na konto fundacyjne z dopiskiem TANIA; potwierdzę tutaj na wątku

Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA

Konto: 97 2030 0045 1110 0000 0200 1700
BGŻ S.A. O/Zamość

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj zadzwoniła pani z Krakowa, zainteresowana Tanią rozmawiałyśmy długo, potem pani dzwoniła też do Jagny.

Pani Małgorzata zobaczyła Tanię na FB, widziała też OLX na Kraków; przez ponad 1,5 tyg, myślała, myślala  no i zadzwoniła.

Ma doświadczenie z trudnymi psami, miała m.in. niewidomą staruszkę z krakowskiego schroniska.

Powiedziałam wszystko co wiem o zachowaniu Tani w czasie, kiedy  zburzy się jej dotychczasowy świat - o załatwianiu się w domu, o strachu przed kontaktem, o gryzieniu, o chowaniu się po kątach;  Jagna na pewno dołożyła resztę.

Pani jest nadal zainteresowana, nie przestraszyła jej żadna informacja.

A mnie  martwi fakt,  że to blok...

Czy Tania zechce wychodzić na spacery nawet po tych 2 - 3 tyg w domu?

Pani mówi, ze to spokojna dzielnica, bez miejskiego gwaru...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.09.2019 o 19:51, Tola napisał:

Dziękuję za odpowiedz;  ja tez z podobnego powodu  (fundacja ) unikam zbierania kasy na swoje konto.

Onaa - pieniążki z bazarku proszę więc wpłacić na konto fundacyjne z dopiskiem TANIA; potwierdzę tutaj na wątku

Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA

Konto: 97 2030 0045 1110 0000 0200 1700
BGŻ S.A. O/Zamość

Pieniążki wpłacone, proszę o potwierdzenie na tym wątku bazarkowym:

Cytat

 

Trzymam kciuki żeby to był Ten domek dla Tani :).

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, elik napisał:

Czy powiedziała jaka to dzielnica?

mam adres, to osiedle Na Wzgórzach

9 godzin temu, Jolanta08 napisał:

Zapowiada się dobrze, oby Tania dotarła do bezpiecznej przystani i została otoczona miłością. Trzymam kciuki

Ta adopcja to jedna z najtrudniejszych w ostatnim czasie i jeszcze nie wiem, czy Tania tam pojedzie...

Rozmawiamy z Jagną, rozmawiam z panią i nadal nie jestem przekonana.

Na pewno pani wrażliwość, chęć pomocy psu z problemami, cierpliwość to atutu przyszłego domu...

Pani mieszka sama, więc kolejny plus, bo w poprzednim domu tuż przed adopcja okazało się, ze pani wynajmuje 4 pokoje na piętrze, na którym ma przebywać Tania.

Ale teraz to jest 3 piętro w bloku, nie ma w nim drugiego psa, a wiemy, jak bardzo jest to ważne dla Tani.

Na razie wiem, że pani jest w stanie zaakceptować 2 - 3 tyg. niewychodzenia suczki i to jest ta różnica w porównaniu z poprzednim krakowskim domem, zainteresowanym Tanią, ale co potem?

Jak będzie wyglądało  wychodzenie a właściwie znoszenie suczki z tego 3 pietra na spacery  3 razy dziennie w sytuacji, kiedy teraz, po tak długim pobycie u Jagny,  po jednej stresującej zmianie Tania zaszywa się w kąt i nie daje nic z sobą zrobić:(

Po adopcji Bezy, córki Tani, wiem, jak bardzo ważny jest w domu inny pies... 

Gdyby nie suczka rezydentka pani Magda nie dałaby chyba rady tak szybko nauczyć Bezę wychodzenia na zewnątrz.

1 godzinę temu, Onaa napisał:

Pieniążki wpłacone, proszę o potwierdzenie na tym wątku bazarkowym:

 

Trzymam kciuki żeby to był Ten domek dla Tani :).

Pięknie dziękuję, jest już  na koncie 75 zł, zaraz wpisze w post pomocowy na 1 stronieserce-ruchomy-obrazek-0820.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...