Jump to content
Dogomania

Wreszcie i Tania znalazła swój dom - zamieszkała u DT Karmelka:) Beza w DS w Warszawe, Wiola pokonała parwo i ma DS w Niepołomicach:) Szczeniaki w swoich domach:) Tosia za TM:( Pomocy!!! 3 suczki i 5 szczeniaków z interwencji:(:(


Tola

Recommended Posts

11 minut temu, b-b napisał:

Tolu to może wyróżnione ogłoszenia Tani podmienić na jakiegoś innego zamojskiego psiaka?

 

Ja ogłaszma i nie jest wyróżniony https://www.olx.pl/oferta/feniks-maly-psiak-CID103-IDCD01o.html

Jak można to bardzo prosiłabym o Kenzo...

On nadal naszym kojcu,   a idzie zima.

To bardzo energiczny psiak,więc potrzebny dom lubiący takie terrerowate, raczej bez innych zwierzaków.

Do ludzi jest bardzo przyjazny,  do dzieci również, bez cieni agresji.

Ten kojec to takie przejściowe miejsce, a tu Kenzo zasiedział się:(

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tola napisał:

Jak można to bardzo prosiłabym o Kenzo...

On nadal naszym kojcu,   a idzie zima.

To bardzo energiczny psiak,więc potrzebny dom lubiący takie terrerowate, raczej bez innych zwierzaków.

Do ludzi jest bardzo przyjazny,  do dzieci również, bez cieni agresji.

Tolu Kenzo ma promowanie u mnie do 1 grudnia - chyba sama je zrobiłaś :)

 

Havanka i AM jeszcze mają promowania Tani.

Link to comment
Share on other sites

Nareszcie nadeszła ta wspaniała wiadomość. Super dom!

Faktycznie dla Tani najlepszy byłby bezpośredni transport.

Sory nie jestem w temacie,  ale może w międzyczasie będą jechały jakieś psiaczki do szafirki, to z powrotem Tania mogłaby się załapać.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Również jestem zdania, że taki łączony transport w Tani przypadku może być bardzo stresujący. No i termin zalezy jeszcze od mozliwości jej nowej rodziny. Jak coś, to proszę o inforację, gdyby były już jakies ustalenia. Może się powtarzam, ale bardzo się cieszę, że Tania trafi do domu, wg mnie dla niej idealnego.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.11.2019 o 23:07, elik napisał:

Nareszcie nadeszła ta wspaniała wiadomość. Super dom!

Faktycznie dla Tani najlepszy byłby bezpośredni transport.

Sory nie jestem w temacie,  ale może w międzyczasie będą jechały jakieś psiaczki do szafirki, to z powrotem Tania mogłaby się załapać.

 

Dnia 28.11.2019 o 10:22, Jaaga napisał:

Również jestem zdania, że taki łączony transport w Tani przypadku może być bardzo stresujący. No i termin zalezy jeszcze od mozliwości jej nowej rodziny. Jak coś, to proszę o inforację, gdyby były już jakies ustalenia. Może się powtarzam, ale bardzo się cieszę, że Tania trafi do domu, wg mnie dla niej idealnego.  

Na razie czekamy na informację, zcy rodzice DT Karmelka będą jechać przed świętami na Śląsk..

Jeśli ten transport nie wypali, to na razie nie mam pomysłu, jak sprowadzić Tanię tutaj do nas.

Do hoteliku szafirki na razie nikt się nie wybiera;  co prawda mam takie plany, żeby wysłać tam  Nugacika znalezionego na naszym osiedlu, ale psiak na razie ma babeszjozę i tak nieśmiało marzę, że może nim wyjedzie jakimś cudem wcześniej znajdzie dom...

Link to comment
Share on other sites

Są już ustalenia w sprawie wyjazdu Tani do DS (jak to pięknie brzmi) :).

Z powodu wielkiego stresu, jaki czeka Tanię po wyjezdzie od Jagny, ustaliłyśmy z DT Karmelka, ze nie będziemy szukać transportu z przesiadkami.

Tania pojedzie do DS w tygodniu poświątecznym albo tuż po Nowym Roku i przywiezie ją osobiście DT Karmelka z tatą.

Myślę, ze po tak długim oczekiwaniu na DS warto poczekać jeszcze chwilę, aby oszczędzić suni dodatkowego stresu, jakim na pewno byłyby  przesiadki.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 15.10.2019 o 22:29, b-b napisał:

Stan początkowego konta na promowanie ogłoszeń dla Tani 315zł

 

 

 

Rozliczenie:

1 wyróżnienie -    315 zł -  17,81zł = pozostało 297,19zł

wyróżnienie - 297,19zł - 17,81zł = pozostało 279, 38zł

wyróżnienie - 279,19zł - 17,81zł = pozostało 261, 38zł

4 wyróżnienie - 261,38zł - 17,81zł = pozostało 243,57zł

5 wyróżnienie - 243,57zł - 17,81zł = pozostało 225,76zł

 

 

Ogłoszenia Tani:

Alaskan (Warszawa)

https://www.olx.pl/oferta/tania-skrzywdzona-sunia-posi-o-dom-CID103-IDyW44J.html     wyróżnione do 20.11

Tola (było na Opole, Szczecin,  Warszawa, teraz znowu Opole)          wyróżnione do 08.11

https://www.olx.pl/oferta/bardzo-chcialabym-miec-swoj-dom-prosze-pomoz-mi-CID103-IDAo6hl.html

b-b  (Wrocław)                      wyróżnione  do 14.11

https://www.olx.pl/oferta/delikatna-kochana-sunia-CID103-IDApLuq.html

Havanka (Kraków)                   wyróżnione  do 15.11

Kraków: https://www.olx.pl/oferta/sliczna-dlugowlosa-tanieczka-szuka-swojej-pani-CID103-IDASvHi.html

 

 

 

 

 

Wyróżnienie 1 :

Wyróżniam ogłoszenie na Wrocław jak prosiła Tola:

https://www.olx.pl/oferta/delikatna-kochana-sunia-CID103-IDApLuq.html

72LZU-nEYYae.jpg?v=2

72LZU-VWkpf1.jpg?v=2

 

Wyróżnienie 2:

Wyróżnione ogłoszenie na Kraków: https://www.olx.pl/oferta/sliczna-dlugowlosa-tanieczka-szuka-swojej-pani-CID103-IDASvHi.html

2OElh3Gk0pysP0DuumnxUGpnrxL9gF3ZArfmM8Qx.jpg?v=0

 

 

Wyróżnienie 3 

Wyróżnione ogłoszenie na Warszawę: https://www.olx.pl/oferta/tania-skrzywdzona-sunia-posi-o-dom-CID103-IDyW44J.html

ATORB7nCVbVrlilIuC5OmwCodVuUCfOlkKulUUYM.jpg?v=0

 

Wyróżnienie 4

12232.jpg 

 

Wyróżnienie 5

2133.jpg

 

Tolu u mnie jeszcze z bazarku  pozostało 225,76zł

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, b-b napisał:

 

Tolu u mnie jeszcze z bazarku  pozostało 225,76zł

Przepraszam ponownie, wybacz, ze wczełniej nie odpowiedziałam, nie zaglądałam tutaj, zupełnie wyleciało mi to z głowy:(

Oczywiście -  przeznacz te pieniążki na wyróżnienia dla wybranego przez Ciebie psiaka/ psiaków, wg włąsnego uznania.

Dziękuję za pomoc!

 

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Tola napisał:

Przepraszam ponownie, wybacz, ze wczełniej nie odpowiedziałam, nie zaglądałam tutaj, zupełnie wyleciało mi to z głowy:(

Oczywiście -  przeznacz te pieniążki na wyróżnienia dla wybranego przez Ciebie psiaka/ psiaków, wg włąsnego uznania.

Dziękuję za pomoc!

 


Tolu jestem za tym aby pieniążki poszły na kolejnego ratowanego przez Ciebie psiaka - psiaki.

Wybierz czy mam promować przez Ciebie wskazane ogłoszenia czy może przelać na konkretnego psiaka?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, b-b napisał:


Tolu jestem za tym aby pieniążki poszły na kolejnego ratowanego przez Ciebie psiaka - psiaki.

Wybierz czy mam promować przez Ciebie wskazane ogłoszenia czy może przelać na konkretnego psiaka?

Dziękuję Ci pięknie, to Twój pomysł i Twoja praca serce-ruchomy-obrazek-0115.gif

Jeśli można to bardzo prosiłabym o wyróżnienie OLx Nugacika.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tola napisał:

Dziękuję Ci pięknie, to Twój pomysł i Twoja praca serce-ruchomy-obrazek-0115.gif

Jeśli można to bardzo prosiłabym o wyróżnienie OLx Nugacika.

Tolu ja mam jego dwa ogłoszenia 

Na Zieloną Górę i Poznań.

Które wyróżnić?

Czy tkoś robił na Wrocław? Może je byłoby też warto wyróżnić? Łatwiej będzie z wizytą w potencjalnym DS :)

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, b-b napisał:

Tolu ja mam jego dwa ogłoszenia 

Na Zieloną Górę i Poznań.

Które wyróżnić?

Czy tkoś robił na Wrocław? Może je byłoby też warto wyróżnić? Łatwiej będzie z wizytą w potencjalnym DS :)

Ja robiłam na Wrocław, a właściwie zmieniałam z Warszawy na Wrocław,  link jest na 1 stronie wątku Nugata

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Ja robiłam na Wrocław, a właściwie zmieniałam z Warszawy na Wrocław,  link jest na 1 stronie wątku Nugata

Czyli wyróżnić Wrocław i jakieś jeszcze czy najpierw Wrocław i poczekamy kilka dni?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...