Jump to content
Dogomania

Wreszcie i Tania znalazła swój dom - zamieszkała u DT Karmelka:) Beza w DS w Warszawe, Wiola pokonała parwo i ma DS w Niepołomicach:) Szczeniaki w swoich domach:) Tosia za TM:( Pomocy!!! 3 suczki i 5 szczeniaków z interwencji:(:(


Tola

Recommended Posts

Wczoraj Tania spotkała na spacerze kolegę, który jest u nas na czas wyjazdu jego rodzinki. Bardzo się jej spodobał i zachęcała go do zabawy. Chłopak jednak jest niekastrowany i skupił się tylko na jednym aspekcie walorów Tani ;) 

DSC01405.JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Pusto zrobiło się u suni, watek spada i spada, a sunia wciąż bez domu:(

 

Natomiast jej córcia Beza vel Moli nadal wypoczywa;)

SAVE_20190708_220605.jpg

SAVE_20190708_220957.jpg

Super wypoczynek.  Pewnie każdy by tak chciał :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Kamila Proc napisał:

to chyba krzyk: "arbuza? zwraiowaliscie?mamy to jesc?"

Zdziwiłabyś się, ale mój Alfik bardzo lubi arbuza :) Zwłaszcza takiego prosto z lodówki, pokrojonego w małe kwadraciki :)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wrzuciłam ogłoszenia Tani na pierwszą stronę, czy ktoś mógłby zafundować wyróżnienia?

Przy takiej ilości ogłoszeń nie dam rady finansowo wyróżniać ich wszystkich, ostatnio robię to na zmiany i tylko na weekendy.

Wątek spada, Tania wciąż bez domu, sunię opuściło wiele osób:(

To nie Tani wina,  że dom, na który tyle czekaliśmy okazał się dla niej nieodpowiedni.  :(

Tania od początku nie miała żadnych żadnych deklaracji, a miesięczny koszt utrzymania to 300 zł:(

Havanka - podrzuć link do swojego OLX dla Tani, nie mogę znalezc, tez wrzucę na 1 stronę. ...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tola napisał:

Wrzuciłam ogłoszenia Tani na pierwszą stronę, czy ktoś mógłby zafundować wyróżnienia?

Przy takiej ilości ogłoszeń nie dam rady finansowo wyróżniać ich wszystkich, ostatnio robię to na zmiany i tylko na weekendy.

Wątek spada, Tania wciąż bez domu, sunię opuściło wiele osób:(

To nie Tani wina,  że dom, na który tyle czekaliśmy okazał się dla niej nieodpowiedni.  :(

Tania od początku nie miała żadnych żadnych deklaracji, a miesięczny koszt utrzymania to 300 zł:(

Havanka - podrzuć link do swojego OLX dla Tani, nie mogę znalezc, tez wrzucę na 1 stronę. ...

 

Tania na Kraków: https://www.olx.pl/oferta/sliczna-dlugowlosa-tanieczka-szuka-swojej-pani-CID103-IDASvHi.html

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że się wtrącam, powiedzcie mi, jak poznać, które ogłoszenie nie jest wyróżnione?

Bo otwieram ogłoszenie - obojętnie czy wyróżnione czy nie i ten link z latawcem jest w obydwóch przypadkach aktywny. A chyba bez sensu byłoby powielać? 

Przy okazji, wydaje mi się, że Tania ładnie wygląda na tych dwóch chyba pierwszych zdjęciach u Jaagi - chyba w kontenerku Fado i tym drugim - podobnym zdjęciu.  :-)

W porównaniu do zdjęcia z lecznicy na pierwszej stronie to Tania teraz wygląda super. Inny pies :-)

Jak śpi albo odpoczywa to teź jest taka czujna, że nie można Jej zrobić zdjęcia? Albo na dworze zrobić z większej odległości z zoomem i później wykadrować? :-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tania dużo straciła czasu, kiedy czekała na wyjazd do domu w Krakowie. Myślę, że nie zdjecia są problemem, ale informacja, że Tania potrzebuje czasu na aklimatyzację. W końcu dzwoniło kilka osób, ale albo warunki nie były odpowiednie, albo ludzie woleli łatwego w obsłudze psa. To trudny na początku pies i po prostu nie trafiła jeszcze na odpowiednią osobę i dopasowane do jej potrzeb warunki. Nadia, która jest bardziej problematyczna od Tani znalazła wspaniały nowy dom i to jeszcze razem z mamą Florką. Nadia nie dawała do siebie podejsć, więc zdjęć domowo-kanapowych też nie miała. Po prostu Tania musi trafić na kogoś, kogo zauroczy. Tylko do tego trzeba intensywnie ją ogłaszać.

Tu zdjecia zrobione z okna z zoomem. Lepiej się nie da, bardziej powiększone wychodzą rozpikselowane.

DSC02088.JPG

DSC02090.JPG

DSC02087.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...