Jump to content
Dogomania

Wreszcie i Tania znalazła swój dom - zamieszkała u DT Karmelka:) Beza w DS w Warszawe, Wiola pokonała parwo i ma DS w Niepołomicach:) Szczeniaki w swoich domach:) Tosia za TM:( Pomocy!!! 3 suczki i 5 szczeniaków z interwencji:(:(


Tola

Recommended Posts

Wczoraj dzwoniła o Tanię dziewczyna z Wrocławia, ale mieszka sama, w bloku i szuka psa, którego mogłaby wozić na rowerze, bo często jeździ. Bardzo się jej Tania podobała. Tania w pakiecie z Kajem ;) Potrafi się zgrać z każdym psem.

DSC00953.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Jaaga napisał:

Wczoraj dzwoniła o Tanię dziewczyna z Wrocławia, ale mieszka sama, w bloku i szuka psa, którego mogłaby wozić na rowerze, bo często jeździ. Bardzo się jej Tania podobała. Tania w pakiecie z Kajem ;) Potrafi się zgrać z każdym psem.

DSC00953.JPG

Tania nie bardzo nadaje się do takiego domu, może zaproponowac dziewczynie inną suczkę...

Dobrze byłoby, gdyby Tania trafiła do domu, gdzie jest pies, byłoby jej na pewno łatwiej...

Podobnie było z Bezą, jej córką; w nowym domu najpierw szukała kontaktu z rezydentką, dopiero potem z człowiekiem...

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Poker napisał:

jakie problemy są z Tanią?

To bardzo skrzywdzona istota i  potrzebuje sporo czasu (około 2 - 3 tyg.) na zaakceptowanie nowego miejsca i nowych ludzi, paraliżuje ją strach, panicznie boi się,  zwłaszcza  mężczyzn.

Przez ten czas nie wychodzi z ukrycia, je jak nikogo nie ma w pobliżu, załatwia się w mieszkaniu,  nie da się też dotykać, potrafi pokazać zęby.

Tak było i w lecznicy i sytuacja powtórzyła się po przyjezdzie do Jagny.

Dopiero po okresie tych 2 - 3 tyg. suczka jest w stanie normalnie egzystować...

Jagna mówi, że  teraz Tania to wspaniała suczka -  łagodna, spokojna, pierwsza macha ogonem, jak wracają do domu.

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Poker napisał:

jakie problemy są z Tanią?

Tania jest u Jagny od początku kwietnia, czyli już 3 mies. wcześniej była w lecznicy w Izbicy.

Miała przeczekać tylko 2 mies., do zabiegu sterylizacji i potem pojechać do DS do Krakowa, nie martwiłam się więc tak bardzo o fundusze...

Ale stało się inaczej, domu nie widać i na pewno trudno będzie go znalezc.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tola napisał:

Tania nie bardzo nadaje się do takiego domu, może zaproponowac dziewczynie inną suczkę...

 

"Nie bardzo" to delikatnie napisane ;) Nie zaproponowałam dziewczynie żadnej innej suni, bo żadna spełniająca takie oczekiwania nie przyszła mi do głowy. To napradę musi być niewielki pies, żeby mieścić się w rowerowym koszyku. Do tego stabilny psychicznie, bez lęku separacyjnego, odnajdujący się w centrum miasta. Zaproponowałam, żeby przeglądnęła ogłoszenia z DT, bo ze schroniska, nie sprawdzonego nie ma co brać. 

Link to comment
Share on other sites

Tani nie będzie łatwo znaleźc dom i muszę do tej myśli przywyknąć, chociaż bardzo chciałabym, aby było inaczej.

Reszta suczek z tego wątku błyskawicznie znalazła nowe rodziny, zdawało się, że i Tania ma zagwarantowaną przyszłość,  a tu wszystko poszło nie tak jak było zaplanowane.

Teraz na wątku zostało już niewiele osób, ciężko jest w takiej ciszy mieć nadzieję na szybką zmianę życia suczki...

Ale nie mamy wyjścia, trzeba mieć nadzieję, przynajmniej ci najwytrwalsi...

Chyba poproszę b-b o banerek dla Tani.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.06.2019 o 12:29, Jaaga napisał:

Rozliczenie Tani:

300 zł czerwiec 2019

23 zł Tinidazol na pasożyty (2x4 tabl.) do odliczenia ze zbiorowego paragonu z apteki.  Po tej serii zrobimy badanie, czy Tania pozbędzie się pasożytów. W badaniu krwi przed zabiegiem wyszła bardzo silna eozynofilia, mimo dwukrotnego odrobaczania przez trzy dni standardowymi środkami.

15 zł chip ( nr 616093900715858)

Razem: 338 zł

Pieniążki wpłacone.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Jak Tania rozbawiona, uśmiechnięta:)

Bardzo wyluzowuje się przy Bezie, zachowuje się jak szczeniak. Z Kajem zawsze się bawiła, ale z Bezą stają się prawdziwymi przyjaciółkami. Tolu, zobacz że nie plackiem jak zawsze, tylko sama "atakuje" Kaja, staje nad nim. Wczesniej tak nie robiła. Kładła się i bawiła z tej pozycji. Po wyjeździe do domu Mysi, zajęła jej miejsce. Teraz ona jest wszędzie szefową.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Jaaga napisał:

Bardzo wyluzowuje się przy Bezie, zachowuje się jak szczeniak. Z Kajem zawsze się bawiła, ale z Bezą stają się prawdziwymi przyjaciółkami. Tolu, zobacz że nie plackiem jak zawsze, tylko sama "atakuje" Kaja, staje nad nim. Wczesniej tak nie robiła. Kładła się i bawiła z tej pozycji. Po wyjeździe do domu Mysi, zajęła jej miejsce. Teraz ona jest wszędzie szefową.

Takie zdjęcia i słowa to miód na moje serce:)

Link to comment
Share on other sites

Widać po zdjęciach jak bardzo Tania się zmieniła na lepsze:)

U mnie ma ogłoszenie na Wrocław i miałam jedno zapytanie o nią ale prosiłam o kontakt pod podanym nr telefonu.

Pewnie pani się nie odezwała bo nic nie piszecie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, b-b napisał:

Widać po zdjęciach jak bardzo Tania się zmieniła na lepsze:)

U mnie ma ogłoszenie na Wrocław i miałam jedno zapytanie o nią ale prosiłam o kontakt pod podanym nr telefonu.

Pewnie pani się nie odezwała bo nic nie piszecie.

Niestety, nikt nie dzwonił.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...