Jump to content
Dogomania

Wreszcie i Tania znalazła swój dom - zamieszkała u DT Karmelka:) Beza w DS w Warszawe, Wiola pokonała parwo i ma DS w Niepołomicach:) Szczeniaki w swoich domach:) Tosia za TM:( Pomocy!!! 3 suczki i 5 szczeniaków z interwencji:(:(


Tola

Recommended Posts

Miałam Tani ogłoszenie na OLX w zakończonych i wcięło mi, muszę robić od nowa.

O ile pamiętam, to ktoś jeszcze robił jeszcze OLX, na pewno Alaskan...

Jak możecie kochane to uaktywnijcie te dawne ogłoszenia, Tania straciła 3 mies., trzeba ogłaszać ją jak najszybciej.

Ja postaram się też dzisiaj coś napisać.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Tolu, wstawcie ją na fundacyjnego FB. Poudostępniałam dziś gdzie mogłam, ale odzewu nie ma jakiegoś szalonego.  Są udostepnienia, ale na tyle grup, to nie za dużo. Najwyżej w weekend znowu poudostępniam. 

Tak, oczywiście, tylko ja chyba dzisiaj nie dam rady napisać, chciałabym dopracować tekst, trzeba wstawić to Twoje...

 Jest też prawie gotowe to ogłoszenie Alaskan, wystarczy niewielkie uaktualnienie tekstu i  mozna już wstawiać.

Nie wiązałabym jednak jakiś wielkich nadziei na znalezienie domu z  fundacyjnym FB.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tola napisał:

Tak, oczywiście, tylko ja chyba dzisiaj nie dam rady napisać, chciałabym dopracować tekst, trzeba wstawić to Twoje...

 Jest też prawie gotowe to ogłoszenie Alaskan, wystarczy niewielkie uaktualnienie tekstu i  mozna już wstawiać.

Nie wiązałabym jednak jakiś wielkich nadziei na znalezienie domu z  fundacyjnym FB.

Na FB jest na grupach sznaucerowych, udostępniłam ją Malawaszce. Jednak z udostepniami nie jest najgorzej. To w weekend mozna wstawić od nowa, z nowym tekstem. 

 

10 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Miałam swoje ogłoszenie Tani na Warszawę, aktywowałam, troszkę zmieniłam tekst i wymieniłam zdjęcia.

https://www.olx.pl/oferta/tania-niesmiala-sunia-prosi-o-dom-CID103-IDyW44J.html

Rewelacyjny tekst. Mam nadzieję, że pomoże.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.06.2019 o 21:42, Alaskan malamutte napisał:

 

Gdyby ktoś chciał zrobić bazarek na utrzymanie suni, to też bardzo prosimy. 

Na jakie jej zrobić?

Joasiu mogłabym skorzystać z Twojego ogłoszenia suni po malutkich zmianach?

Link to comment
Share on other sites

Beza to córka Tani; w chwili adopcji nie potrafiła chodzić na smyczy, była lękliwa, najchętniej siedziała w kontenerku i wołała towarzystwo psów niż człowieka. 

Miała ogromne szczęście - trafiła na wspaniałych ludzi, którzy dali jej szansę na pokonanie strachów z przeszłości.

Dzisiaj p. Magda napisała mi, ze tez jest dumna z Moli, bo suczka przeszła bardzo długą drogę,  to jeszcze nie koniec, ta droga jeszcze przed nią, ale każdego dnia jest lepiej i sunia nie jest sama. 

Mam nadzieję, że Tania tez znajdzie taka rodzinę.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Tola napisał:

Dzisiaj p. Magda napisała mi, ze tez jest dumna z Moli, bo suczka przeszła bardzo długą drogę,  to jeszcze nie koniec, ta droga jeszcze przed nią, ale każdego dnia jest lepiej i sunia nie jest sama. 

Mam nadzieję, że Tania tez znajdzie taka rodzinę.

Sunie trafiły na wspaniałą osobę. Po cichutku marzę o takiej właśnie pańci dla Tani. Oby jak najszybciej Tańka znalazła rodzinę. Tyle czasu upłynęło, a Tania coraz bardziej jest zadomowiona. Wczoraj poszliśmy z Andrzejem na spacer po zieleninę dla nutrii, psy zostały w ogrodzie. Tania razem z Ciapciakiem czekała przy bramie i na widok nas powracających tańczyła wręcz z radości. Zarzucała dupką we wszystkie strony i robiła wygibasy z radości, że jednak nie porzuciliśmy jej i wracamy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.06.2019 o 09:22, Tyś(ka) napisał:

Cieszę się, żę Tania robi postępy i trzymam kciuki za domek dla niej.
Dobrze, że tak wyszło z rodziną Tanii, a nie po adopcji. A Państwo myśleli o adopcji innego psiaczka?

To sama pani, nie rodzina. Wiem, że miała już upatrzoną inną, łatwiejszą sunię.

Nie potrafię zrobić Tani zdjeć, bo strasznie się kręci, jak jest na nią skierowany aparat. Za to widac na drugim planie, z jaką przyjemnością ogryza swoją kość.

DSC00910.JPG

DSC00896.JPG

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Jaaga napisał:

Wiem, że miała już upatrzoną inną, łatwiejszą sunię.

????  Ładniejszą?  To znaczy, że nie patrzyła sercem, tylko oczami. A mówiła, że jest gotowa czekać na Tanię  ile będzie trzeba. Wyglądało, że jest w niej zakochana. Jak widać, tylko wyglądało.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

????  Ładniejszą?  To znaczy, że nie patrzyła sercem, tylko oczami. A mówiła, że jest gotowa czekać na Tanię  ile będzie trzeba. Wyglądało, że jest w niej zakochana. Jak widać, tylko wyglądało.

Jaaga napisała łatwiejszą Eluś :)

 

Musimy trzymać kciuki aby Tania właśnie taką rodzinę zauroczyła :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, b-b napisał:

Jaaga napisała łatwiejszą Eluś :)

 

Musimy trzymać kciuki aby Tania właśnie taką rodzinę zauroczyła :)

Dokładnie, pani znalazła podobno nie tak wymagającą sunię. Tania potrzebuje stabilnej rodziny, bez zmiany lokatorów, do tego choć dwóch osób w domu, zeby był ktoś, kto może się nią opiekować w razie choroby czy wyjazdu jednego z domowników. Zwykła grypa i tydzień w łóżku byłyby problemem w przypadku samotnej osoby. Tania nie jest psem, który da się wyprowadzić przez sąsiada czy znajomego. Do tego u nas załatwiała się nocami na podkład, dopóki nie odwazyła się wyjść na świat ze swojego kontenerka. Trzeba zakładać, że sytuacja się powtórzy w nowym miejscu. Ktoś musi więc być cierpliwy i zapewnić jej maksimum komfortu w nowym miejscu. 

Myślę, że gdzieś jest przeznaczony jej dom i rodzina, tak jak w przypadku Mysi było. Tylko teraz trafiła na taki kiepsko adopcyjny, wczesnowakacyjny okres.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie Tani:

300 zł czerwiec 2019

23 zł Tinidazol na pasożyty (2x4 tabl.) do odliczenia ze zbiorowego paragonu z apteki.  Po tej serii zrobimy badanie, czy Tania pozbędzie się pasożytów. W badaniu krwi przed zabiegiem wyszła bardzo silna eozynofilia, mimo dwukrotnego odrobaczania przez trzy dni standardowymi środkami.

15 zł chip ( nr 616093900715858)

Razem: 338 zł

 

20190626_102434.jpg

rachunek Tania 06.19.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...