Jump to content
Dogomania

Wreszcie i Tania znalazła swój dom - zamieszkała u DT Karmelka:) Beza w DS w Warszawe, Wiola pokonała parwo i ma DS w Niepołomicach:) Szczeniaki w swoich domach:) Tosia za TM:( Pomocy!!! 3 suczki i 5 szczeniaków z interwencji:(:(


Tola

Recommended Posts

Tania i Beza są żywym przykładem, ze zawsze warto próbować szukać domów nawet tym zdawałoby się bardzo lękliwym i wycofanym psiaczkom. Tak się cieszę, ze te dwie skrzywdzone istoty będą miały wspaniałych opiekunów. W tym wypadku sprawdzilo sie powiedzenie; " Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło..."

Teraz tylko trzymamy kciuki za szybką aklimatyzacje i za nieustające zdrowie suczek !

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Jo37 napisał:

Beza również ma dom. Wizyta wypadła bardzo dobrze. 

Państwo jadą po sunię w czwartek.

Dopiero dotarłam na dogo, ale ciesze się ogromnie już od momentu, kiedy najpierw dowiedziałam się od Alaskan, ze  elik dała zielone światło dla adopcji Tani, a potem Jo37 zadzwoniła, że Beza ma cudowny dom

taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0062

Jo37 - pięknie dziękuję za wizytę i taaaakie wieści:)

Elik - Tobie też dziękuję za wizytę dla Tani:)

qq6.gif

Link to comment
Share on other sites

Ale dzisiaj dzień pełen emocji!

Ponieważ p.Magda  z mężem przyjeżdżają po Bezę w czwartek, zabraliśmy sunię z lecznicy, bo trzeba ją przygotować, odświeżyć;)

I tym razem bardzo pomocna okazała się p. Asia, u której niedawno były szczeniaki Kama i Emi -  przyjęła Bezę, rezydentka Mary też:)

Beza w bardzo tymczasowym DT

SAVE_20190326_140005.jpeg

SAVE_20190325_094429.jpeg

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Chciałam Wam jeszcze pokazać nasz nowy dzisiejszy nabytek - malutka suczka, która od 2 miesięcy błąkała się po wsi niedaleko Zamościa, tam też urodziła szczeniaki.

Kobieta, która  dokarmiała suczkę porozdawała maluchy no i zadzwoniła do nas z prośbą o pomoc.

Sunia dzisiaj u weta

IMGP8214.JPG

IMGP8216.JPG

IMGP8218.JPG

SAVE_20190326_135840.jpg

SAVE_20190326_135846.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.03.2019 o 17:38, Tola napisał:

A teraz troszkę o rodzinie zainteresowanej Bezą: mieszkają w Warszawie, dzieci są już dorosłe; pani pracuje w domu, pan prowadzi firmę.

Parę lat temu adoptowali bardzo wycofaną małą  Misię, suczka wymagała ogromu pracy; teraz to kochany przytulak i co roku lata z rodziną na 3 miesiące  do ich domu w Hiszpanii:). 

A to Misia (prosto od fryzjera), mam nadzieję przyszła koleżanka Bezy - czy kogoś Wam przypomina ? ;)

Już wiem, dlaczego wybrali właśnie Bezę;)

SAVE_20190324_141328.jpg

SAVE_20190324_141324.jpeg

 

4 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Przedstawię Wam jeszcze Bruna, pieska adoptowanego przez panią Alę. To właśnie z nim zamieszka nasza Tania 

20170718_081024.jpeg

20171001_093941.jpeg

20171001_094002.jpeg

Nie wiem jak wam, ale mnie bardzo podobają się przyszli współtowarzysze Bezy i Tani:)

Nie wiem jak Tania, ale Beza w towarzystwie innego psa czuje się znacznie pewniej...

Tania tez tak na pewno ma..

One do tej pory nie zaznały niczego dobrego od ludzi:(

 

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Havanka napisał:

Bardzo ładna ta sunia. Miała więcej szczęścia niż jej dzieci. Mam nadzieję, ze szybko znajdzie dobry dom.

Edyt. Trochę sie juz gubię; co to za sunia Mary?

Mary to suczka p. Asi, która pięknie przyjęła u siebie Drako, potem Ludwiczka, potem Bronię, a niedawno Emi i Kami;)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tola napisał:

Pani Magda przyjezdza jutro z mężem po Bezunię ok 11.00, bardzo się denerwuję, to kolejna trudna adopcja...

Trzymajcie kochani kciuki, będą na pewno potrzebne na dłużej  Bezuni, Wioli i Tani...

Z całych sił będę Martuniu zaciskać! Takie psiaki po przejściach,bardzo tego potrzebują.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tola napisał:

Pani Magda przyjezdza jutro z mężem po Bezunię ok 11.00, bardzo się denerwuję, to kolejna trudna adopcja...

Trzymajcie kochani kciuki, będą na pewno potrzebne na dłużej  Bezuni, Wioli i Tani...

To juz dzis ! Beza jedzie do wlasnego domu !  Szczesliwej drogi no i oczywiście kciuki zaciśnięte na maxa !

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Bogusik napisał:

Z całych sił będę Martuniu zaciskać! Takie psiaki po przejściach,bardzo tego potrzebują.

 

10 godzin temu, Havanka napisał:

To juz dzis ! Beza jedzie do wlasnego domu !  Szczesliwej drogi no i oczywiście kciuki zaciśnięte na maxa !

 

7 godzin temu, Jolanta08 napisał:

Kciuki zaciśnięte za szczęśliwą podróż i aklimatyzację suni. Powodzenia i szczęścia sunieczko

 

6 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Zaciskam kciuki... takie trudne adopcje cieszą dopiero za jakiś czas...

No i pojechała nasza dziewczynka do siebie:)

 Dla mnie to ogromny stres, dla suni na pewno jeszcze większy, [podobnie jak  wczorajsza kąpiel.

Państwo przyjechali około 10.00, przemili ludzie, wszystko poszło bardzo sprawnie, Beza dostała na drogę kocyk ze swoim zapachem.

 Całą drogę czuwała, zasnęła dopiero po przyjezdzie do Warszawy, w kontenerku, bo tam na razie czuje się najbezpieczniej.

Zapoznanie z rezydentką nastąpiło na spacerze, Beza trochę powarkuje ale przy Mary też tak było pierwszego dnia.

Czekamy na kolejne wieści.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tola napisał:

 

 

 

No i pojechała nasza dziewczynka do siebie:)

 Dla mnie to ogromny stres, dla suni na pewno jeszcze większy, [podobnie jak  wczorajsza kąpiel.

Państwo przyjechali około 10.00, przemili ludzie, wszystko poszło bardzo sprawnie, Beza dostała na drogę kocyk ze swoim zapachem.

 Całą drogę czuwała, zasnęła dopiero po przyjezdzie do Warszawy, w kontenerku, bo tam na razie czuje się najbezpieczniej.

Zapoznanie z rezydentką nastąpiło na spacerze, Beza trochę powarkuje ale przy Mary też tak było pierwszego dnia.

Czekamy na kolejne wieści.

 

Ufff, pierwsze koty za płoty... Miejmy nadzieję, ze jutro wieści będą już o wiele lepsze a z Bezy opadnie choć trochę stres.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...