Jump to content
Dogomania

Wreszcie i Tania znalazła swój dom - zamieszkała u DT Karmelka:) Beza w DS w Warszawe, Wiola pokonała parwo i ma DS w Niepołomicach:) Szczeniaki w swoich domach:) Tosia za TM:( Pomocy!!! 3 suczki i 5 szczeniaków z interwencji:(:(


Tola

Recommended Posts

Dnia 17.03.2019 o 07:45, elik napisał:

Zadzwonię jutro , tak się umówiłyśmy z panią, i ustalimy konkretny termin. Mam nadzieję, że ta też wypadnie dobrze :)

To czekam na wizytę i mocno zaciskam kciuki!

Dzisiaj rozmawiałam z wetką, bardzo pozytywnie wypowiadała się o Tani, sunia okazuje już radość na widok pracownic lecznicy:).

Sterylizacja lada chwila, dam znać. Suczki zostaną też zaszczepione p/ wściekliźnie.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tola napisał:

To czekam na wizytę i mocno zaciskam kciuki!

Dzwoniłam, ale Pani nie odebrała. Uprzedzała, że tak może być, bo nie nosi z sobą telefonu, a może być na piętrze i wtedy nie słyszy, ale oddzwania. Poczekam , jak nie oddzwoni, to ja zadzwonię ponownie.

Szkoda, że nie są już  zaszczepione. Pomiędzy szczepieniem, a sterylizacją powinna być odpowiednia przerwa, bo szczepienie osłabi suńkę.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilką dzwoniła do mnie pani w sprawie Bezy, domek brzmi bardzo dobrze!

Rodzina ma już wycofanego psiaka ze schroniska, bardzo długo z nim pracowali,  wiedzą więc co znaczy cierpienie i strach  w psich oczach, a taki pani zobaczyła w oczach  Bezy.

Opowiedziałam historię  suni, obie z panią popłakałyśmy sobie nad losem krzywdzonych czworonogów.

Pani ma dzisiaj rozmawiać z mężem i odezwie się, co zadecydowali - więc kolejne kciuki bardzo potrzebne!

Miałam wcześniej parę zapytań o Bezę, ale wszyscy pytający mieszkają w bloku i nie wykazywali chęci dalszej pracy z sunią.

Może tym razem zadzwoniła odpowiednia osoba...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, elik napisał:

Dzwoniłam, ale Pani nie odebrała. Uprzedzała, że tak może być, bo nie nosi z sobą telefonu, a może być na piętrze i wtedy nie słyszy, ale oddzwania. Poczekam , jak nie oddzwoni, to ja zadzwonię ponownie.

Szkoda, że nie są już  zaszczepione. Pomiędzy szczepieniem, a sterylizacją powinna być odpowiednia przerwa, bo szczepienie osłabi suńkę.

Szczepienie było niemożliwe ze względu na parwo...

Teraz i tak będzie to tylko szczepienie p/ wściekliźnie, a nie wirusówkom.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.03.2019 o 21:42, b-b napisał:

Trzymam kciuki za Bezunię!

 

Dnia 18.03.2019 o 22:16, Tyś(ka) napisał:

Ojej, Beza... :)
I za Tanię też trzymam :)

 

Dnia 19.03.2019 o 10:59, Kamila Proc napisał:

ja za wszystkie, a co tam

Niestety, pani z Warszawy zrezygnowała z adopcji Bezy, szkoda  :(

Link to comment
Share on other sites

No nareszcie ktoś się odezwał na tym wątku i pojawił mi się link na e-mailu.

Wizyta dla tej drugiej suni, tej która ma ewentualnie zamieszkać w Krakowie, nieco się oddaliła w czasie, ponieważ pani była chora na grypę. Już jest prawie zdrowa i jesteśmy umówiona na jutro pomiędzy 11, a 12-tą.

Jak wrócę to oczywiście zdam relację.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

No nareszcie ktoś się odezwał na tym wątku i pojawił mi się link na e-mailu.

Wizyta dla tej drugiej suni, tej która ma ewentualnie zamieszkać w Krakowie, nieco się oddaliła w czasie, ponieważ pani była chora na grypę. Już jest prawie zdrowa i jesteśmy umówiona na jutro pomiędzy 11, a 12-tą.

Jak wrócę to oczywiście zdam relację.

To czekay z nieciepliwością na relację!

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, elik napisał:

No nareszcie ktoś się odezwał na tym wątku i pojawił mi się link na e-mailu.

Wizyta dla tej drugiej suni, tej która ma ewentualnie zamieszkać w Krakowie, nieco się oddaliła w czasie, ponieważ pani była chora na grypę. Już jest prawie zdrowa i jesteśmy umówiona na jutro pomiędzy 11, a 12-tą.

Jak wrócę to oczywiście zdam relację.

Ja nie miałam netu, padło mi zasilanie, dzisiaj udało się to pokonać. 

Szkoda,  że od środy zajrzała tu tylko Jola, mam nadzieję, ze będziecie kibicować suczkom dalej.

Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...