Jump to content
Dogomania

Wreszcie i Tania znalazła swój dom - zamieszkała u DT Karmelka:) Beza w DS w Warszawe, Wiola pokonała parwo i ma DS w Niepołomicach:) Szczeniaki w swoich domach:) Tosia za TM:( Pomocy!!! 3 suczki i 5 szczeniaków z interwencji:(:(


Tola

Recommended Posts

Wczoraj w sprawie Wioli zadzwoniła pani z Warszawy, bardzo dobrze się nam rozmawiało.

Rodzina z sercem do zwierzaków;   w domy były już dwa psiaki jamnikopodobne , teraz jest chyba 7 miesięczny maluch, wszystkie z ulicy lub ze schroniska.

Pani bardzo podoba się Wiola. ale chciała jeszcze przedyskutować wszystko z rodziną. Na razie nie zadzwoniła powtórnie.

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Wczoraj w sprawie Wioli zadzwoniła pani z Warszawy, bardzo dobrze się nam rozmawiało.

Rodzina z sercem do zwierzaków;   w domy były już dwa psiaki jamnikopodobne , teraz jest chyba 7 miesięczny maluch, wszystkie z ulicy lub ze schroniska.

Pani bardzo podoba się Wiola. ale chciała jeszcze przedyskutować wszystko z rodziną. Na razie nie zadzwoniła powtórnie.

 

Zablysla iskierka nadziei. Moze przy odrobinie szczęścia uda sie? Trzymam kciuki z calych sil !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.03.2019 o 21:55, Poker napisał:

A może by zrobić ogłoszenie Kamusi?  Sfinansuję wyróżnienie czy co innego korzystnego.

Zrobiłam OLX  na Wrocław, link jest na tym drugim wątku szczeniaków z parwo (Anuli )

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.03.2019 o 19:36, Kamila Proc napisał:

i wzajemnie Nadziejko

 

22 godziny temu, Kamila Proc napisał:

cisza dzis

 

3 godziny temu, Kamila Proc napisał:

i dzis

 

1 godzinę temu, b-b napisał:

Czy może mam też zrobić małej OLXsa?

Dziękuję, ze zaglądacie, ja niestety jeszcze w ciągu paru kolejnych dni będę mniej aktywna - przyjechał syn, którego nie widziałam od prawie pół roku;)

Miałam parę telefonów w sprawie Wioli, jeden dosyć obiecujący, z Niepołomic i być moze potrzebna będzie osoba do wizyty, ale to okaże się dopiero  jutro. ...

Reszta telefonów mniej ciekawa, jeden z panów usilnie namawiał mnie, abym nie sterylizowała suni, bo on chciałby mieć szczeniaki.

Pani z Warszawy zrezygnowała:(

O Bezę i Tanię nikt nie pyta:(

Bogusiu, każde ogłoszenie się przyda, muszę tylko wieczorem zebrać je wszystkie i zobaczymy, na jakie są miasta.

Bardzo Ci dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

 

Pani z Warszawy zrezygnowała:(

O Bezę i Tanię nikt nie pyta:(

Bogusiu, każde ogłoszenie się przyda, muszę tylko wieczorem zebrać je wszystkie i zobaczymy, na jakie są miasta.

 

Szkoda,że pani z Wawy zrezygnowała. No ale nie ma tego złego....

 

Jeśli i im coś jeszcze zrobić to też proszę o info. Mam do jutra zwolnienie i jeszcze przez to mam czas działać :)

 

Czekać będę na informacje :)

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.03.2019 o 15:13, b-b napisał:

Szkoda,że pani z Wawy zrezygnowała. No ale nie ma tego złego....

 

Jeśli i im coś jeszcze zrobić to też proszę o info. Mam do jutra zwolnienie i jeszcze przez to mam czas działać :)

 

Czekać będę na informacje :)

 

Na razie wstrzymajmy się z kolejnymi ogłoszeniami, bo od wczoraj sporo się zmieniło i myślę,   że ucieszycie się z tych wieści:)

Odezwała się pani z Niepołomic, że jest zdecydowana na adopcję Wioli i że będzie czekać na sunię:)

Rozmawiałam dzisiaj z wetką i prawdopodobnie w środę Wiola będzie miała zabieg sterylizacji.

Do tego czasu musimy uporać się z wizytą i tutaj mam mały problem, bo na razie nie mam nikogo...:(

 

W międzyczasie skontaktowała się ze mną Bianka O od jamniorków, że może pomóc  zabrać Wiolę do Murki i opłacać koszt jej pobytu (Wiola byłaby w domu). Doszliśmy jednak do wniosku, ze sterylizacja powinna odbyć się w Izbicy, żeby niepotrzebnie nie stresować Wioli i przenosinami i zabiegiem.

Jeśli więc dom w Niepołomicach nie okaże się godny naszej suni, to mamy ja gdzie zabrać:)

Teraz proszę pomóżcie szukać kogoś do wizyty w Niepołomicach!

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Zgłosił się domek chętny na adopcję naszej Tani!!!

IMGP7742.JPG

Domek w Krakowie. Będziemy prosić elik o wizytę   modlacy-sie-emotikon-ruchomy-obrazek-0019

To moze nasza Elusia podjechalaby i do Niepołomic, zwrócimy za paliwo  modlacy-sie-emotikon-ruchomy-obrazek-0019

Wiola i Tania zostały zabrane z jednej posesji, razem cierpiały, teraz razem czekają na odmianę losu...

Jeśli udałoby się, to razem pojechałyby do swoich domów...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...