Jump to content
Dogomania

Wreszcie i Tania znalazła swój dom - zamieszkała u DT Karmelka:) Beza w DS w Warszawe, Wiola pokonała parwo i ma DS w Niepołomicach:) Szczeniaki w swoich domach:) Tosia za TM:( Pomocy!!! 3 suczki i 5 szczeniaków z interwencji:(:(


Tola

Recommended Posts

57 minut temu, elik napisał:

Fantastyczne wieści, a zdjęcia superowe :)

To zwłaszcza. Rezydentka iska Bezunię :) Faktycznie są mega podobne :)

SAVE_20190416_151000.jpg

Pani Magda mówi, że to ich zabawa;)

Beza bardzo boi się chodzenia po podłodze, a właściwie chyba stukotu własnych łapinek, stąd jej takie dziwne ułożenie;)

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Tola napisał:

Pani Magda mówi, że to ich zabawa;)

Beza bardzo boi się chodzenia po podłodze, a właściwie chyba stukotu własnych łapinek, stąd jej takie dziwne ułożenie;)

Oby więc jak najszybciej przyzwyczaiła się do tego stukotu i nie zwracała na niego uwagi.  A swoja drogą na tak wybłyszczonej podłodze pewnie łapeczki się rozjeżdżają.

Link to comment
Share on other sites

Beza cudna, własnie myslałam, ze przydałoby się strzyżenie Tani. Nie bardzo daje sie czesać, a sierść typowo sznaucerkowata, najlepiej do obcięcia.

Tania jest bardzo miłym, ale nadal lękliwym psem. Kiedy chciałam ją pogłaskac przechodząc koło niej, to zapiszczała aż ze strachu, bo chyba myslała, ze chcę jej zrobić krzywdę. Żeby ją głaskac to muszę z daleka szczebiotać wtedy czeka na pieszczoty, takie znienacka ją mogą wystraszyć. No i nadal panicznie boi się odkurzacza, od razu chowa się w łazience na parterze lub wybiega do ogrodu. Na psy już dobrze reaguje. Nie ma żadnych spięć.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.04.2019 o 21:15, Jaaga napisał:

Beza cudna, własnie myslałam, ze przydałoby się strzyżenie Tani. Nie bardzo daje sie czesać, a sierść typowo sznaucerkowata, najlepiej do obcięcia.

Tania jest bardzo miłym, ale nadal lękliwym psem. Kiedy chciałam ją pogłaskac przechodząc koło niej, to zapiszczała aż ze strachu, bo chyba myslała, ze chcę jej zrobić krzywdę. Żeby ją głaskac to muszę z daleka szczebiotać wtedy czeka na pieszczoty, takie znienacka ją mogą wystraszyć. No i nadal panicznie boi się odkurzacza, od razu chowa się w łazience na parterze lub wybiega do ogrodu. Na psy już dobrze reaguje. Nie ma żadnych spięć.

Lęk Tani ma na pewno związek z jej strasznym życiem, ona najdlużej była u tego faceta, doznała najwięcej krzywdy, prawdopodobnie będzie potrzebowała najwięcej czasu i cierpliwości, aby na nowo zaufać.

Mam nadzieję, że potrafi przenieść te pozytywne zachowania, które nabywa u Jaaga,  do nowego domu...

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Tola napisał:

Lęk Tani ma na pewno związek z jej strasznym życiem, ona najdlużej była u tego faceta, doznała najwięcej krzywdy, prawdopodobnie będzie potrzebowała najwięcej czasu i cierpliwości, aby na nowo zaufać.

Mam nadzieję, że potrafi przenieść te pozytywne zachowania, które nabywa u Jaaga,  do nowego domu...

Mam nadzieję, że będzie tak jak z Nutką. Też nie bylismy pewni, czy lęki zaczną sie od początku i kolejne stopniowe oswajanie, ale widzisz, ze poszło już znacznie lepiej, czyli co najgorsze, to minęło. One chyba powoli potem zapominają o tym najgorszym i jest już łatwiej.

Link to comment
Share on other sites

Byłam u Mysi, podziwiałam zdjęcia, teraz zaglądam tutaj - śliczna ta nasza Tania, oby już zawsze była szczęśliwa.

Sunia musi jeszcze przetrwać sterylizację i pierwsze dni w nowym domu, a potem już tylko będzie dobrze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...