Jump to content
Dogomania

Wreszcie i Tania znalazła swój dom - zamieszkała u DT Karmelka:) Beza w DS w Warszawe, Wiola pokonała parwo i ma DS w Niepołomicach:) Szczeniaki w swoich domach:) Tosia za TM:( Pomocy!!! 3 suczki i 5 szczeniaków z interwencji:(:(


Tola

Recommended Posts

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

To czekay z nieciepliwością na relację!

 

2 minuty temu, Tola napisał:

Ja nie miałam netu, padło mi zasilanie, dzisiaj udało się to pokonać. 

Szkoda,  że od środy zajrzała tu tylko Jola:(

Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę.

To już jutro. Sama też się niecierpliwię. Mam już pewne przemyślenia, które jutro sprawdzę.

Martusiu, wiem, że już to mówiłaś, ale eb miałam czym innym zajęty :)  czy jest ustalony termin sterylizacji i jeśli tak, to na kiedy. Kiedy ewentualnie sunia mogłaby przyjechać do pani. Zapewne będzie mnie o to pytać, bo już przez telefon pytała, ale nie umiałam na to odpowiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

 

To już jutro. Sama też się niecierpliwię. Mam już pewne przemyślenia, które jutro sprawdzę.

Martusiu, wiem, że już to mówiłaś, ale eb miałam czym innym zajęty :)  czy jest ustalony termin sterylizacji i jeśli tak, to na kiedy. Kiedy ewentualnie sunia mogłaby przyjechać do pani. Zapewne będzie mnie o to pytać, bo już przez telefon pytała, ale nie umiałam na to odpowiedzieć.

Elu, Tania ma cieczkę, więc moze być sterylizowana za ok. 2 miesiące.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.03.2019 o 19:25, Jolanta08 napisał:

Skoro zrezygnowała to nie był ten domek. Lepiej teraz niż po adopcji, trzymam kciuki żeby Bezunia znalazła kochający domek

 

Dnia 20.03.2019 o 20:48, Havanka napisał:

Widocznie pani niespecjalnie zależało na Bezuni a i my też nie szukamy niezdecydowanych opiekunów. Sunia znajdzie taki domek, który pokocha ją bezwarunkowo.

A jednak....

Pani jednak nie zrezygnowała;  zadzwoniła, że nie mogą z mężem przestać myśleć o suni i są zdecydowani na adopcję!

Bardzo się cieszę, bo od początku mam przeczucie, że to będzie TEN dom:)

Wizyta jutro 11.00, Beza prosi o kciuki!

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

A teraz troszkę o rodzinie zainteresowanej Bezą: mieszkają w Warszawie, dzieci są już dorosłe; pani pracuje w domu, pan prowadzi firmę.

Parę lat temu adoptowali bardzo wycofaną małą  Misię, suczka wymagała ogromu pracy; teraz to kochany przytulak i co roku lata z rodziną na 3 miesiące  do ich domu w Hiszpanii:). 

A to Misia (prosto od fryzjera), mam nadzieję przyszła koleżanka Bezy - czy kogoś Wam przypomina ? ;)

Już wiem, dlaczego wybrali właśnie Bezę;)

SAVE_20190324_141328.jpg

SAVE_20190324_141324.jpeg

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ależ wieści :) Trzymam kciuki podwójnie!

Czy dwie wycofane sunie nie będą się nawzajem nakręcać w swoich lękach? Czy może Misia na ten moment jest już dość fajną, socjalną sunią i będzie dawać Bezie (tfu tfu! tak na wszelki wypadek!) oparcie i dobry przykład?

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Ależ wieści :) Trzymam kciuki podwójnie!

Czy dwie wycofane sunie nie będą się nawzajem nakręcać w swoich lękach? Czy może Misia na ten moment jest już dość fajną, socjalną sunią i będzie dawać Bezie (tfu tfu! tak na wszelki wypadek!) oparcie i dobry przykład?

Misia nie jest już wycofaną sunią, mam nadzieję, ze dogadają się i ze Bezie łatwiej będzie pokonać strach przed człowiekiem.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Ależ wieści :) Trzymam kciuki podwójnie!

Czy dwie wycofane sunie nie będą się nawzajem nakręcać w swoich lękach? Czy może Misia na ten moment jest już dość fajną, socjalną sunią i będzie dawać Bezie (tfu tfu! tak na wszelki wypadek!) oparcie i dobry przykład?

Tak, jutro potrzebne podwójne kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Teraz troszkę o domku Tani. Pani Ala mieszka w domu jednorodzinnym, posesja ogrodzona szczelnie, Elik kochana wszystko sprawdziła. W domku jest pies, Bruno, adoptowany przez panią Alę kilka lat temu. Psiak był bardzo wycofany, lękowy z porażonym pyszczkiem, tak, że wystaje mu język.  Teraz to mega pieszczoch, pokazuje brzuszek do glaskania, chodzi na smyczy. 

Panią nie zraża to, że Tania wycofana, nie chodzi na smyczy. Pokochała ją i już. chce tylko Tanię, poczeka tyle ile bedzie trzeba. 

Tania w tej chwili ma cieczkę. Zostanie wysterylizowana wtedy, jak zdecyduje wet. 

Domek czeka. Jestem taka szczęśliwa!!! 

Dziękujemy kochanej elik za wizytę!!Podobny obraz

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...