Jump to content
Dogomania

Wreszcie i Tania znalazła swój dom - zamieszkała u DT Karmelka:) Beza w DS w Warszawe, Wiola pokonała parwo i ma DS w Niepołomicach:) Szczeniaki w swoich domach:) Tosia za TM:( Pomocy!!! 3 suczki i 5 szczeniaków z interwencji:(:(


Tola

Recommended Posts

Byliśmy u weta. Obie maja przeplukline. Kremówka do operacji ale może poczekać do kastracji. 

 

Kremowka ma także bardzo przesuszona skórę co jest powodem drapania się nadmiernego - powinno przejść. 

 

Dostalismy rozpiskę pełna odrobaczen i szczepień. Pierwsze odrobaczenia dopyszczne w poniedzialek. Dziś było za wcześnie. 

 

Gapa za to ma płuca czyste ale po 3 filmikach pani doktor mimo ze sama nie słyszała nic poprosiła przejście się na echo, bo objawy mogą sugerować wadę.

 

No i najważniejsze. Gapa została na weekend w nowym domu. Rezydent (8 letni sznaucer ) przyjął ja z rezerwa ale spokojnie. Maja sprawdzic czy się dogadają ale już owinęła sobie wszystkich wokół palca. Zdążyła przez 3 godziny zasikac posłanie kolegi psa, obsCzekac się w lustrze az to posiusiania i ukraść wszystkie zabawki zbycha. 

Wraz z Zeldą ( bo tak mA mieć teraz na imię) pojechała moja ostatnia klatka kennelowa. 

Kremowka ma jutro wizytę wiec prosimy o kciuki ;) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Oby Gapcia (sorry - Zelda) przekonała Zbycha do siebie i oby nie miał jej za złe zasikanego posłania i zaboru zabawek :) 

I wielkie kciuki za wizytę u Kremówki!

Skąd się bierze przepuklina u psa?

Cud, że najbiedniejszy szczeniaczek się napatoczył i udało się go zabrać. Marny byłby jego los ;( Sunia też bidulnie wygląda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zelda w nowym domu bardzo płakała w nocy. Kremówka trochę tez była niespokojna ale trudno się dziwić. Tyle zmian. Teraz obie panny już po śniadaniu. 

Rszydent udaje już ze nie widzi szczeniaka. Wczoraj był bardziej napięty dziś jest dużo lepiej. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Madie napisał:

Zelda w nowym domu bardzo płakała w nocy. Kremówka trochę tez była niespokojna ale trudno się dziwić. Tyle zmian. Teraz obie panny już po śniadaniu. 

Rszydent udaje już ze nie widzi szczeniaka. Wczoraj był bardziej napięty dziś jest dużo lepiej. 

Pewnie tęskniła za siostrą....

Madie, zdjąć już ogloszenia Gapci/ Zeldy?

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, ze jedna maluszka ma już pawie własny domek;).

Ja miałam dzisiaj zapytanie z Warszawy o sunię jamnikopodobną, zapisałam kontakt, zobaczymy, jak to dalej się rozwinie.

Jest też oferta domku dla czarnego szczeniaczka - skradł serce pani z  lecznicy:).

 

Link to comment
Share on other sites

Nie znalazłam chętnej osoby do zrobienia bazarku imiennego,  ale sunie musza mieć imiona,  będzie nam tutaj łatwiej;)

jamnikowata mamusia -  Wiola

jamnikowaty szczeniak - Goya/ Zojka

jasna szorstka suczka - Beza

mały czarny szczeniak  - Tosia

 

Nie mam imienia dla chudego szczeniaka i starszej suczki...

Pomóżcie kochani..

 

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Madie napisał:

Kremówka właśnie dotarła do swojego DSu. Chciałabym żeby tak o mnie ktoś dbał za dzieciaka jak będzie zaopiekowana Kremowka ;) 

 

wiecej szczegółów i zdjęć później :)

Adopcje błyskawiczne, świetnie:)

Szkoda ze wyjeżdzasz, bo moze i kolejne maluchy znalazłyby w Warszawie takie domy...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.01.2019 o 23:42, Alaskan malamutte napisał:

Formy pomocy dla suczek:

DEKLARACJE STAŁE

1. Alaskan malamute -opieka wirtualna Gapcia 

DEKLARACJE JEDNORAZOWE:

1. Nesiowata -20zł serduchooo7.gif  wpłacone

2. Poker -60zł serduchooo7.gif  wpłacone

3. Havanka 20zł serduchooo7.gifwpłacone

4.kyioshi 30złserduchooo7.gifwpłacone

5.Sowa 60złserduchooo7.gifwpłacone

6. Zmysł 50złserduchooo7.gifwpłacone

7.Kamila Proc 15złserduchooo7.gifwpłacone

8.christo_fair 60złserduchooo7.gif wpłacone

9.helli 300złserduchooo7.gif wpłacone

10.Agnieszka od elik 60złserduchooo7.gifwpłacone

11,Pani Irena z Katowic 60zł serduchooo7.gifwpłacone

12.Anula 60złserduchooo7.gif wpłacone

13.Bębenek 70złserduchooo7.gifwpłacone

14.Bogusik 50złserduchooo7.gif wpłacone

 

Bazarki

1. b-b

Inne formy pomocy: 

 

Rozliczenie finansów:  

Wpłaty  :

1. helli - 300 zł -28.01.2019r

 2.Sowa- 60 zł -.28.01.2019r

3. Bębenek -70zł -28.01.2019r.

4.Zmysł - 50zł -28.01.2019r

5.P. Ienka -60zł -28.01.2019r

6.Christo_fair -60zł -28.01.2019r

7.Anula -60zł -28.01.2019r

8.Agnieszka od elik -60zł -28.01.2019r

9.Poker -60zł -28.01.2019r

10.kiyoshi-30zł-28.01.2019r

11.Havanka - 20zł -30.01.2019r

12.Nesiowata - 20zł - 30.01.2019r

13.Kamila Proc -15zł -30.01.2019r

14.Bogusik -50zł -30.01.2019r

Stan konta: 

         915,00zł na dzień 30.01.2019r

                

Bazarki

1. b-b

Inne formy pomocy: 

    Mozna tez wkleic Nadziejkowy kramik

prosze pani

Lew srebrniczek,ksiazki,podusia, Solar kopertowka, Nefretete..Nadziejkowe roznosci dla szosteczki bieduniow wyrwanych z ..koszmaru ..zapraszam na kramik do 10 lutego.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Malutka jamnisia, u mnie Linka ogłoszona na Wroclaw

https://www.olx.pl/oferta/malutka-linka-w-typie-jamniczka-do-adopcji-CID103-IDynpPq.html

Może ktoś wyróżni...nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0380

 

Dnia 31.01.2019 o 19:04, Havanka napisał:

Pięknie Wam dziewczyny dziękuję,ja już nie bardzo to wszystko ogarniam, nie pamietam,  która suczka na jakie miasto ma ogłoszenia, ale  jakoś musimy dać radę.

Link to comment
Share on other sites

To może ja zbiorę tutaj ogłoszenia: 

1. Jamnikowata Zoja/Goyka

    Wrocław https://www.olx.pl/oferta/malutka-linka-w-typie-jamniczka-do-adopcji-CID103-IDynpPq.html

    Warszawa https://www.olx.pl/oferta/goya-dwumiesieczna-suczka-czeka-na-dom-CID103-IDyqrR5.html

2. Tosia (malutka czarna)

    Warszawa  https://www.olx.pl/oferta/malutka-tosia-czeka-na-domek-CID103-IDyrg99.htmlhttps://www.olx.pl/oferta/malutka-tosia-czeka-na-domek-CID103-IDyrg99.html

Tyle znalazłam na watku. Gapci ani Kremówki ogłoszeń nie wklejam. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Madie, tej suni, która je kupy proponuję zrobić badanie kału i test na lamblie. Bardzo często przy pierwotniakach  tak się dzieje i żwacze wtedy nie pomogą. Niestety, nie ma uniwersalnego leku na wszystkie pasozyty, dlatego lepiej zbadac i podac odpowiedni na konkretny problem.

Przepuklinki pępkowe, jesli są większe, to warto zrobić, żeby nie uwięzły w nich narządy. Moje dwie sprawdzone lekarki robią je w cenie 30-50 zł. U swoich szczeniat już po 7 tyg. daję przepuklinki na zabieg. Jesli jest malutka, to spokojnie mozna czekac do sterylki.

Na FB zobaczyłam, że zamiast jednej suni, trafiły dwie. Szczeniorka wygląda jak 7 nieszczęsć.  

Schroniskowych bardzo żal. Już widac takie podrośnięte, oby zdążyły znaleźć dobre domy.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A czy jamnicza mamusia ma już ds ? Ona jest młodziutka ?

Pytam bo do mnie dzwoniła pani o mojego wątkowego Nortonka - w typie rudego jamnika długowłosego, tyle że w wersji XL.  Szukała pieska dla swojej 70 letniej mamy, która mieszka na Śląsku i ma kotka, i niedawno odeszła jej jamnikowata suczka. Była tylko rozmowa ale pani z rozmowy bardzo zwierzolubna.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...