Jump to content
Dogomania

Poszukiwany starszy, spokojny pies


Madie

Recommended Posts

Cześć, wątek zakładam z mieszanymi odczuciami, ale już wszystko wyjaśniam.

Poszukiwany spokojny starszy (raczej 8+), nieadopcyjny pies/ suczka. Podawanie leków kłopotem nie będzie, mieszkanie parterowe natomiast są schody z klatki na dół i pies musiałby umieć je samodzielnie pokonać. 

Rozmiar raczej mały, nie musi być ładny ale mamy wymaganie odnośnie charakteru. Zrównoważony, lubiący inne psy/suki, koty i dzieci. No i trzymający czystość w domu. Lek separacyjny niestety odpada bo pies zostawałby 8 godzin sam w domu. 

Dom oferuje miłość, wierność, weta, żywienie dopasowane do stanu zdrowia i potrzeb. 

 

Moze by się znalazł kandydat idealny. Adopcja od końca marca/początku kwietnia. Podjedziemy samodzielnie po psa w razie czego. 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Wrzucam trzech moich kandydatów. Najmniejszy z nich jest Waderek. Wszystkie trzy psiaki są totalnie bezproblemowe, "do rany przyłóż". Szanti mieszka od kilku tygodni w domowym hoteliku gdzie uczy się życia w domu. Jest cichutka, przesłodka i totalnie nieadopcyjna. Musi przyjmować leki na stawy. Homer świetnie dogaduje się z innymi psami, całe dnie w schronisku siedzi w budzie na swojej kołderce. Nie niszczy, nie jest szczekliwy podczas nieobecności, lubi sobie "pogadać" z radości przy człowieku. Przy regularnych spacerach utrzymuje czystość. Nie ma szans na adopcje. Waderek trafił do nas z ulicy w największe mrozy, jest malutki i drobniutki. bardzo lubi ludzi, ma w sobie wiele życia, nie wiemy jak on z utrzymywaniem czystości, ale uwielbia spacery i potrafi się załatwiać na smyczy, jeśli by zachować regularność myślę,że nie będzie problemu. Nie jest szczekliwy, raczej cichutki i spokojny.

Wrzucam linki: 

https://www.facebook.com/events/764247607244849/

https://www.olx.pl/oferta/zakochaj-sie-w-homerze-CID103-IDvCQ9k.html#82475fb042

https://www.olx.pl/oferta/bezbronny-malenki-11-letni-waderek-szuka-domu-CID103-IDylgPx.html

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam za wszystkie oferty. Nie ukrywam, że pies miałby być towarzyszem mojej mamy i to ona będzie musiała się wypowiedzieć. Z uwagi na jej stan zdrowia forsowne spacery odpadają, ale jesteśmy w stanie w razie czego "zatrudnić" kogoś na jeden bardziej aktywny spacer dziennie.  Z uwagi na wiek odpadają też psy młode i szczenięta (mama ma 66 lat i dla mnie pożyje minimum 20 jeszcze, a mam nadzieje, że więcej) ale jasno powiedziała, że nie przygarnie szczeniaka.

Z $ za weta, specjalistyczną karmą itd nie ma kłopotu. Natomiast jak pisałam pies musi trzymać czystość chociaż kilka godzin i musi lubić koty i inne psy (suki). 

Z podróży wracamy 18 kwietnia przed świętami. Potem wyjeżdżamy jeszcze raz za granicę w maju, ale na ten czas będziemy w stanie znaleźć opiekę w razie czego. Obie mamy parterowe lokale. 

Sama natomiast jestem żywo zainteresowana Waderkiem i Homerem. Czy one są w schronisku? Czy wiadomo jak one do kotów? Piszesz, że są nieadopcyjne. Czemu?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2019‎-‎01‎-‎23 o 10:51, Madie napisał:

 

Poszukiwany spokojny starszy (raczej 8+), nieadopcyjny pies

Madie, od pewnego czasu siedzi mi w głowie Hugo z Palucha. Może zechcesz zadzwonić, dowiedzieć się więcej o Nim, może to właśnie ON?

Hugo

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 6.02.2019 o 18:54, Madie napisał:

Dziękuję Wam za wszystkie oferty. Nie ukrywam, że pies miałby być towarzyszem mojej mamy i to ona będzie musiała się wypowiedzieć. Z uwagi na jej stan zdrowia forsowne spacery odpadają, ale jesteśmy w stanie w razie czego "zatrudnić" kogoś na jeden bardziej aktywny spacer dziennie.  Z uwagi na wiek odpadają też psy młode i szczenięta (mama ma 66 lat i dla mnie pożyje minimum 20 jeszcze, a mam nadzieje, że więcej) ale jasno powiedziała, że nie przygarnie szczeniaka.

Z $ za weta, specjalistyczną karmą itd nie ma kłopotu. Natomiast jak pisałam pies musi trzymać czystość chociaż kilka godzin i musi lubić koty i inne psy (suki). 

Z podróży wracamy 18 kwietnia przed świętami. Potem wyjeżdżamy jeszcze raz za granicę w maju, ale na ten czas będziemy w stanie znaleźć opiekę w razie czego. Obie mamy parterowe lokale. 

Sama natomiast jestem żywo zainteresowana Waderkiem i Homerem. Czy one są w schronisku? Czy wiadomo jak one do kotów? Piszesz, że są nieadopcyjne. Czemu?

 

 

Poproszę najlepiej o kontakt telefoniczny 604-101-165 lub 721-650-903, na dogomanie zaglądam rzadko, nie widziałam odpowiedzi! :(

Chłopaki są mało adopcyjne, ponieważ raz wiekowe, dwa zbyt zwykłe i niczym się niewyróżniające.. Dom, jeśli się takowy trafi będzie dla nich losem wygranym na loterii..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...